memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
1 stycznia 2025, 21:50
20 lat w tym roku… o k***wa
Odpisz
2 stycznia 2025, 15:30
@KittyQueen: Ćwierćwiecze 💀
2 stycznia 2025, 16:49
@Figarus: to za 5 lat
2 stycznia 2025, 17:59
@Figarus: 32 xd
2 stycznia 2025, 18:09
@KittyQueen: Też mnie ta dwójka z przodu za kilka miesięcy niezmiernie dziwi
2 stycznia 2025, 19:35
@Memex: ja się jej boję. A to już w lutym
9 stycznia 2025, 20:58
@Figarus: 25 Lat Yeaaaaaah
2 stycznia 2025, 15:39
generacja beta Kim jest ten bet?
1 stycznia 2025, 19:08
Ej, bo czy tylko u mnie czasy przed rokiem 2022 były jakieś przeklęte?
2 stycznia 2025, 14:19
@rumcajschr: dla mnie do połowy 2020 było dobrze, potem 2021-23 to była ch^jowa era z samymi problemami. 2k24 nie był zły imo, ale minął za szybko .-.
2 stycznia 2025, 14:17
meh, a dopiero się 2023 zaczynał. walaszek faktycznie miał rację z tekstem "czas zapi^rdala jak rano z ryja"
1 stycznia 2025, 19:09
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2025, 21:50
20 lat w tym roku… o k***wa
Odpisz
2 stycznia 2025, 15:30
@KittyQueen: Ćwierćwiecze 💀
Odpisz
2 stycznia 2025, 16:49
@Figarus: to za 5 lat
Odpisz
2 stycznia 2025, 17:59
@Figarus: 32 xd
Odpisz
2 stycznia 2025, 18:09
@KittyQueen: Też mnie ta dwójka z przodu za kilka miesięcy niezmiernie dziwi
Odpisz
2 stycznia 2025, 19:35
@Memex: ja się jej boję. A to już w lutym
Odpisz
9 stycznia 2025, 20:58
@Figarus: 25 Lat Yeaaaaaah
Odpisz
2 stycznia 2025, 15:39
generacja beta
Kim jest ten bet?
Odpisz
1 stycznia 2025, 19:08
Ej, bo czy tylko u mnie czasy przed rokiem 2022 były jakieś przeklęte?
Odpisz
2 stycznia 2025, 14:19
@rumcajschr: dla mnie do połowy 2020 było dobrze, potem 2021-23 to była ch^jowa era z samymi problemami. 2k24 nie był zły imo, ale minął za szybko .-.
Odpisz
2 stycznia 2025, 14:17
meh, a dopiero się 2023 zaczynał. walaszek faktycznie miał rację z tekstem "czas zapi^rdala jak rano z ryja"
Odpisz
1 stycznia 2025, 19:09
Odpisz