Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Otaczają mnie kłamcy
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2025, 06:54
Może jest dobry w posiadaniu depresji
Odpisz
8 stycznia 2025, 14:05
@UgandaJestWielka69: Choroba afektywna dwubiegunowa
Odpisz
8 stycznia 2025, 15:21
@UgandaJestWielka69: najlepszy w wyścigu najgorszych
Odpisz
8 stycznia 2025, 00:43
Jest dobry w jedzeniu, jest dobry w spaniu? może?
Odpisz
8 stycznia 2025, 01:03
@sss96: refluks i bezsenność?
Odpisz
8 stycznia 2025, 14:19
@Wynalazca: To ja mam niemalże wszystkie w zestawie bo refluks genetycznie, który powoduje u mnie pewną astme (chociaż niepotwierdzone), bo tak jest z jakiegoś powodu, że powiązane są te dwie dolegliwości i też dość słabo sypiam.
Odpisz