Gdyby babcia miała koła to by była rowerem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ziarenko traumy wyrosło
Dobrze czasem się oderwać
Fergus
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2025, 22:00
btw mam netbooka z 2014 roku i się mi na cs 1.6 spalił XD
Odpisz
9 stycznia 2025, 14:12
Kto gra na azteku
Jedna z gorszych map w cs
Odpisz
11 stycznia 2025, 21:59
@Kj0603: only dust 2 only
Odpisz
10 stycznia 2025, 17:49
W 2010 roku to ja grałem na pierwszym komputerze z Windowsem XP z internetem, kupiony w 2008 roku. Poprzedni komputer nie miał internetu, a jedynie gry z płyt CD. Oba były gównami. Potem kupiliśmy laptopa gamingowego z Windowsem 10 Home w 2016 roku. Potem zdałem sobie sprawę, jaką nostalgią darzę te dwa komputery.
A że w tamtych czasach byłem zbyt młody (2010 rok to ja miałem 10 lat), by myśleć o bitcoinach, ba nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje.
Odpisz
9 stycznia 2025, 14:21
Ja 2010 grałem w minecraft
Albo w gothica
Odpisz
10 stycznia 2025, 11:51
@Boberek00: ja wtedy crazy froga oglądałem w telewizji i jadłem kolorowy makaron każdy kolor po kolei
Odpisz
10 stycznia 2025, 11:07
Ja wtedy się urodziłem xd
Odpisz
9 stycznia 2025, 14:20
ja w 2010 uczyłem się chodzić i oglądałem Dobranocny Ogród
Odpisz
9 stycznia 2025, 14:10
Akszuali rel
Odpisz