@RobloxAlusiek: zgadzam się. Grałem odrobinę bo mnie przyjaciółka namówiła, przeszedłem tę a'la fabułę było spoko, ale fakt gamblingu oraz to że można w to grać w nieskończoność powoduje że się uzależnia
O tak! Dobra gierka z kumplem czy rodzeństwem to zawsze przyjemność.
Uwielbiałem z siostrą grać w Diablo 3, szczególnie po jakimś intensywnym dniu, typu ciężki dzień w pracy albo egzamin na studia
@GHouste: Moje hobby buduje moje ciało i psychikę zamiast marnować bezpowrotnie czas wk...iając się za monitorem. Może kiedyś dojrzejesz do tego wniosku
Nigdy jakoś mnie nie obchodziły gry multi (z paroma wyjątkami). Może dlatego że przez większość życia miałem słabego neta i kompa przez co zostawały mi single. Ale myślę że fakt tego że shootery nigdy nie były bardzo przeze mnie lubianym gatunkiem i że te gry fabułę jak już mają to nie jakąś super mnie do tego jeszcze bardziej odstraszał
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 stycznia 2025, 22:34
Titanfall 2: i mój BT:
Jedyna Gra w której los głównej Postaci Mnie Obchodził
Odpisz
16 stycznia 2025, 19:51
Liga Legend i gry paradoxu 💪💪💪
Odpisz
21 stycznia 2025, 15:01
@ptasznik5: czyli innymi słowy dragi i gówno
Odpisz
26 stycznia 2025, 11:26
@ptasznik5: Tylko nie Genshin Impact!
Mój znajomy się uzależnił od tego gówna i nie chce ze mną rozmawiać!
Odpisz
26 stycznia 2025, 11:59
@RobloxAlusiek: musisz też to pobrać i podjąć dyskusję o dupie Mony
Odpisz
26 stycznia 2025, 13:48
@RobloxAlusiek: zgadzam się. Grałem odrobinę bo mnie przyjaciółka namówiła, przeszedłem tę a'la fabułę było spoko, ale fakt gamblingu oraz to że można w to grać w nieskończoność powoduje że się uzależnia
Odpisz
22 stycznia 2025, 17:11
ostatnio na nowo odkrywam piękno minecrafta. boże jaki on jest spokojny, żadnych strałów ani nic tylko ja i moje 23 pieski
Odpisz
21 stycznia 2025, 19:23
Jako były gracz Ligi potwierdzam.
Jedyny multiplayer jakiego próbowałem po LoLu to Ace Combat 7, zabawa intensywna ale szybko się nudzi.
Odpisz
21 stycznia 2025, 18:53
Ja która nigdy nie grała w żadną grę multiplayer:
Odpisz
21 stycznia 2025, 18:58
@LadyDialga: (boję się ludzi w grach bardziej niż w prawdziwym życiu)
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:07
Je*nij soulsy to inaczej będziesz gadać
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:28
kolejny co wszędzie wrzuci soulsy
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:30
gooddude pamiętasz o co prosiłeś ?
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:40
@GHouste: to NIE jest w kontekście kiszakowym
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:42
wybacz młody... ale uważaj
Odpisz
17 stycznia 2025, 00:22
Soulsy potrafią być zajebiście łatwe, w zależności jakiej broni używasz
Odpisz
21 stycznia 2025, 16:36
Wciąż lepsze od multi bo zależą tylko od gracza
Odpisz
16 stycznia 2025, 22:00
Do gier singleplayer można jeszcze doliczyć gry z CoOp-em, gdy grasz że znajomymi.
Odpisz
21 stycznia 2025, 14:59
O tak! Dobra gierka z kumplem czy rodzeństwem to zawsze przyjemność.
Uwielbiałem z siostrą grać w Diablo 3, szczególnie po jakimś intensywnym dniu, typu ciężki dzień w pracy albo egzamin na studia
Odpisz
21 stycznia 2025, 14:51
osiągam nirvanę budując grzybową magiczną chatkę w lesie w minecraft
Odpisz
21 stycznia 2025, 14:42
bawią mnie gracze CSa, co ciągle gadają, jak to nim nie gardzą, a mają wbite po 20000 godzin i wciąż się zwiększa
Odpisz
21 stycznia 2025, 14:11
Przyznaje, choć trzeba się oduzależnić od adrenaliny i zwycięstw, jakie rankedy ci dawały
Odpisz
16 stycznia 2025, 19:55
Kiedy zamieniłeś gdy multiplayer na zajęcie się czymś pożytecznym
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:34
@Konto_nieusuniete: kiedy przestałeś mieć hobby i twoje życie to tylko praca praca i praca
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:37
@GHouste: Moje hobby buduje moje ciało i psychikę zamiast marnować bezpowrotnie czas wk...iając się za monitorem. Może kiedyś dojrzejesz do tego wniosku
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:39
@Konto_nieusuniete: To zamiast siedzieć na jakiejś stronie z memami zacznij pożytkować ten czas na budowanie ciała i psychiki.
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:40
@Konto_nieusuniete: a tak poza tym to skoro się tak łatwo wkurzasz że przegrana w gierce cię wk...ia to ćwiczenia tej psychiki mało dają.
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:43
@GHouste: Niestety, ale nie mogę ciągle ćwiczyć
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:43
@GHouste: W jakiej gierce? Ja nie gram od prawie pół roku w NIC
Odpisz
16 stycznia 2025, 20:33
Nigdy jakoś mnie nie obchodziły gry multi (z paroma wyjątkami). Może dlatego że przez większość życia miałem słabego neta i kompa przez co zostawały mi single. Ale myślę że fakt tego że shootery nigdy nie były bardzo przeze mnie lubianym gatunkiem i że te gry fabułę jak już mają to nie jakąś super mnie do tego jeszcze bardziej odstraszał
Odpisz
16 stycznia 2025, 19:56
Jak który porzucił gry Multi dla gier rouge like
Odpisz
16 stycznia 2025, 19:50
(op jest po prostu słaby w gry competetive)
Odpisz
16 stycznia 2025, 19:53
takie coś nazywa sie
Odpisz
16 stycznia 2025, 19:53
(subop ma rację)
Odpisz