Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gruba_Bulwa

Edytowano - 31 stycznia 2025, 22:34

Titanfall 2: i mój BT:
Jedyna Gra w której los głównej Postaci Mnie Obchodził

Avatar ptasznik5

16 stycznia 2025, 19:51

Liga Legend i gry paradoxu 💪💪💪

Avatar Darnook5151

21 stycznia 2025, 15:01

@ptasznik5: czyli innymi słowy dragi i gówno

Avatar RobloxAlusiek

26 stycznia 2025, 11:26

@ptasznik5: Tylko nie Genshin Impact!
Mój znajomy się uzależnił od tego gówna i nie chce ze mną rozmawiać!

Avatar ptasznik5

26 stycznia 2025, 11:59

@RobloxAlusiek: musisz też to pobrać i podjąć dyskusję o dupie Mony

Avatar Darnook5151

26 stycznia 2025, 13:48

@RobloxAlusiek: zgadzam się. Grałem odrobinę bo mnie przyjaciółka namówiła, przeszedłem tę a'la fabułę było spoko, ale fakt gamblingu oraz to że można w to grać w nieskończoność powoduje że się uzależnia

Avatar Pietrek360

22 stycznia 2025, 17:11

ostatnio na nowo odkrywam piękno minecrafta. boże jaki on jest spokojny, żadnych strałów ani nic tylko ja i moje 23 pieski

Avatar Tajdeus

21 stycznia 2025, 19:23

Jako były gracz Ligi potwierdzam.
Jedyny multiplayer jakiego próbowałem po LoLu to Ace Combat 7, zabawa intensywna ale szybko się nudzi.

Avatar LadyDialga

21 stycznia 2025, 18:53

Ja która nigdy nie grała w żadną grę multiplayer:

Avatar LadyDialga

21 stycznia 2025, 18:58

@LadyDialga: (boję się ludzi w grach bardziej niż w prawdziwym życiu)

Avatar
Gooddude

16 stycznia 2025, 20:07

Je*nij soulsy to inaczej będziesz gadać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Pekaj

17 stycznia 2025, 00:22

Soulsy potrafią być zajebiście łatwe, w zależności jakiej broni używasz

Avatar welpa44

21 stycznia 2025, 16:36

Wciąż lepsze od multi bo zależą tylko od gracza

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2025, 22:00

Do gier singleplayer można jeszcze doliczyć gry z CoOp-em, gdy grasz że znajomymi.

Avatar Darnook5151

21 stycznia 2025, 14:59

O tak! Dobra gierka z kumplem czy rodzeństwem to zawsze przyjemność.
Uwielbiałem z siostrą grać w Diablo 3, szczególnie po jakimś intensywnym dniu, typu ciężki dzień w pracy albo egzamin na studia

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 stycznia 2025, 14:51

osiągam nirvanę budując grzybową magiczną chatkę w lesie w minecraft

Avatar BlackMorbius61

21 stycznia 2025, 14:42

bawią mnie gracze CSa, co ciągle gadają, jak to nim nie gardzą, a mają wbite po 20000 godzin i wciąż się zwiększa

Avatar madmaxeledus04

21 stycznia 2025, 14:11

Przyznaje, choć trzeba się oduzależnić od adrenaliny i zwycięstw, jakie rankedy ci dawały

Avatar Konto_nieusuniete

16 stycznia 2025, 19:55

Kiedy zamieniłeś gdy multiplayer na zajęcie się czymś pożytecznym

komentarz obrazkowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Konto_nieusuniete

16 stycznia 2025, 20:43

@GHouste: Niestety, ale nie mogę ciągle ćwiczyć

Avatar Konto_nieusuniete

16 stycznia 2025, 20:43

@GHouste: W jakiej gierce? Ja nie gram od prawie pół roku w NIC

Avatar GHouste

16 stycznia 2025, 20:33

Nigdy jakoś mnie nie obchodziły gry multi (z paroma wyjątkami). Może dlatego że przez większość życia miałem słabego neta i kompa przez co zostawały mi single. Ale myślę że fakt tego że shootery nigdy nie były bardzo przeze mnie lubianym gatunkiem i że te gry fabułę jak już mają to nie jakąś super mnie do tego jeszcze bardziej odstraszał

Avatar Boberek00

16 stycznia 2025, 19:56

Jak który porzucił gry Multi dla gier rouge like

komentarz obrazkowy

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2025, 19:50

(op jest po prostu słaby w gry competetive)

Avatar Rebelian_Chaosu

16 stycznia 2025, 19:53

takie coś nazywa sie

Avatar Lukasgda123

16 stycznia 2025, 19:53

(subop ma rację)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lukasgda123
Dodane przez: Lukasgda123

To się nie może nie udać

No to posłuchane

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka