Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Ziarenko traumy wyrosło
Znak czasów
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2025, 00:53
23:20 i to tylo jeden starczy
Odpisz
22 stycznia 2025, 15:39
Ja mam tylko jeden o 4:30 ,tylko aktualnie mi dzwoni jakiś kolejny bo jeszcze nie wiem jak do końca działa budzik na nowym telefonie
Odpisz
22 stycznia 2025, 17:09
@Adix174: o 4:30 ja dopiero zaczynam myśleć o spaniu, wstawanie o 15 jest super
Odpisz
22 stycznia 2025, 07:00
Rel.
Odpisz
22 stycznia 2025, 06:23
Jestem tym pierwszym
Odpisz
22 stycznia 2025, 00:38
Ja zawsze ustawiam budzik tak, by minuty były podzielne przez godziny. Na codzień 5:55.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2025, 06:11
@Peroczek: "Mój stary fanatyk liczb" moment
Odpisz
22 stycznia 2025, 00:59
Rabini są podzieleni
Odpisz
21 stycznia 2025, 19:52
ja jestem tym typem który jak się przyzwyczai to bez alarmu wstaje.
Odpisz
17 stycznia 2025, 17:36
ja zacząłem po prostu kłaść się szybciej
Odpisz
18 stycznia 2025, 11:54
@BlackMorbius61: kładę się wcześnie spać po czym przypominam sobie moje głupie sytuację i nie śpie
Odpisz
21 stycznia 2025, 18:38
@BlackMorbius61: ja po prostu śpię szybciej
Odpisz
21 stycznia 2025, 17:58
Ja mam zajęcia codziennie na 12 więc nie mam budzika. Wstaję o 9 albo 9:30
Odpisz
17 stycznia 2025, 17:15
W moim przypadku budzik jest o 5:00 w sytuacji gdy mam na 8:00 do szkoły F
Odpisz
21 stycznia 2025, 16:02
@Nerius: aż tak daleko szkołę masz?
Odpisz
21 stycznia 2025, 16:04
@kaczka_jest_fajna: Pół godziny drogi na peron i z stacji do szkoły kolejne pół godziny
Przed wyjściem trzeba coś zjeść, więc logiczne jest to że trzeba wcześniej wstać
Odpisz
21 stycznia 2025, 17:09
@Nerius: To chyba 6:00 byłaby akurat
Godzina na ogarnięcie się, godzina na pójście.
Chyba że rano się myjesz, układasz włosy i nakładasz makijaż, to może trzeba trochę więcej
Odpisz
21 stycznia 2025, 16:29
Ja zawsze ustawiam sobie budzik o tej godzinie o której mam wstać i dziesięć minut wcześniej żeby mieć czas na rozbudzenie się
Odpisz
17 stycznia 2025, 20:14
Ja mam na 5.30 potem jak mnie obudzi to nastawiam jeszcze drzemke na 5 minut
Odpisz
17 stycznia 2025, 17:28
Jeden budzik i wciskanie drzemki 3 razy
Odpisz
17 stycznia 2025, 17:21
Budzik 4:30 i 30 minut drzemki bym czuł satysfakcję z tego dodatkowego czasu
Odpisz