Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fenekin582

24 stycznia 2025, 00:53

23:20 i to tylo jeden starczy

Avatar Adix174

22 stycznia 2025, 15:39

Ja mam tylko jeden o 4:30 ,tylko aktualnie mi dzwoni jakiś kolejny bo jeszcze nie wiem jak do końca działa budzik na nowym telefonie

Avatar Pietrek360

22 stycznia 2025, 17:09

@Adix174: o 4:30 ja dopiero zaczynam myśleć o spaniu, wstawanie o 15 jest super

Avatar werenspawel

22 stycznia 2025, 07:00

Rel.

Avatar benben7

22 stycznia 2025, 06:23

Jestem tym pierwszym

Avatar Peroczek

22 stycznia 2025, 00:38

Ja zawsze ustawiam budzik tak, by minuty były podzielne przez godziny. Na codzień 5:55.

Avatar Jadeja

Edytowano - 22 stycznia 2025, 06:11

@Peroczek: "Mój stary fanatyk liczb" moment

Avatar Anantashesha

22 stycznia 2025, 00:59

Rabini są podzieleni

Avatar Elmario1234

21 stycznia 2025, 19:52

ja jestem tym typem który jak się przyzwyczai to bez alarmu wstaje.

Avatar BlackMorbius61

17 stycznia 2025, 17:36

ja zacząłem po prostu kłaść się szybciej

Avatar Zombifikowanie

18 stycznia 2025, 11:54

@BlackMorbius61: kładę się wcześnie spać po czym przypominam sobie moje głupie sytuację i nie śpie

Avatar garnekmarzyciel

21 stycznia 2025, 18:38

@BlackMorbius61: ja po prostu śpię szybciej

Avatar KittyQueen

21 stycznia 2025, 17:58

Ja mam zajęcia codziennie na 12 więc nie mam budzika. Wstaję o 9 albo 9:30

Avatar Nerius

17 stycznia 2025, 17:15

W moim przypadku budzik jest o 5:00 w sytuacji gdy mam na 8:00 do szkoły F

Avatar kaczka_jest_fajna

21 stycznia 2025, 16:02

@Nerius: aż tak daleko szkołę masz?

Avatar Nerius

21 stycznia 2025, 16:04

@kaczka_jest_fajna: Pół godziny drogi na peron i z stacji do szkoły kolejne pół godziny

Przed wyjściem trzeba coś zjeść, więc logiczne jest to że trzeba wcześniej wstać

Avatar erykhim44

21 stycznia 2025, 17:09

@Nerius: To chyba 6:00 byłaby akurat
Godzina na ogarnięcie się, godzina na pójście.
Chyba że rano się myjesz, układasz włosy i nakładasz makijaż, to może trzeba trochę więcej

Avatar Drag_on

21 stycznia 2025, 16:29

Ja zawsze ustawiam sobie budzik o tej godzinie o której mam wstać i dziesięć minut wcześniej żeby mieć czas na rozbudzenie się

Avatar Talerz

17 stycznia 2025, 20:14

Ja mam na 5.30 potem jak mnie obudzi to nastawiam jeszcze drzemke na 5 minut

Avatar Veeebs

17 stycznia 2025, 17:28

Jeden budzik i wciskanie drzemki 3 razy

Avatar Rebelian_Chaosu

17 stycznia 2025, 17:21

Budzik 4:30 i 30 minut drzemki bym czuł satysfakcję z tego dodatkowego czasu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kowalcreedxx
Dodane przez: Kowalcreedxx

To się nie może nie udać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Ziarenko traumy wyrosło

Znak czasów

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka