@FluttershyIsNOTaDoormat: w Koszalinie jest ulica w której jak wyszłam z lasu po kilku godzinach spaceru to utarłam sobie tak stopy że miałam poduszki tak ogromne że mogłam skakać jak gumisie
Jaka szkoda, że ludzie to wolno myślące jednostki które zawsze wybierają najkrótszą drogę do swojego celu, a nie podążają za ścieżkami wytyczonymi przez urzędasów, bo tak jest ładniej
Komentarze
Odśwież2 lutego 2025, 12:46
I dlatego jestem zwolenniczką wpuszczania najpierw ludzi,zanim położy się kostkę,aby zobaczyć którędy będą łazić.
Odpisz
24 stycznia 2025, 11:39
po prostu przyjemniej się chodzi po trawie niż po kostce albo tych okropnych kamykach, które wszędzie rozsypują
Odpisz
24 stycznia 2025, 16:50
@FluttershyIsNOTaDoormat: w Koszalinie jest ulica w której jak wyszłam z lasu po kilku godzinach spaceru to utarłam sobie tak stopy że miałam poduszki tak ogromne że mogłam skakać jak gumisie
Odpisz
24 stycznia 2025, 16:51
@FluttershyIsNOTaDoormat: możliwe że zrobiłam wtedy zupę nie z tych grzybów
Odpisz
24 stycznia 2025, 18:22
@JaJestemZWami: może to też być częściowo spowodowane nieodpowiednim obuwiem
Odpisz
24 stycznia 2025, 18:26
@FluttershyIsNOTaDoormat: wtedy miałam nowe buty z bardzo miękką podeszwą
Odpisz
28 stycznia 2025, 13:19
@FluttershyIsNOTaDoormat: przyjemniej się chodzi? latasz po dworze na bosaka czy co?
Odpisz
28 stycznia 2025, 14:00
@Beowulf_: jak się ma cienką podeszwę w bucie czy w laczkach to czuć co jest podspodem,
Odpisz
28 stycznia 2025, 17:56
@FluttershyIsNOTaDoormat: księżniczka na ziarnku grochu...
Odpisz
28 stycznia 2025, 17:59
@Beowulf_: myślę że po prostu nie miałeś wygodnych butów i nie wiesz jak to jest
Odpisz
28 stycznia 2025, 18:22
@JaJestemZWami: albo nie musiał cały dzień w robocie zasuwać po nieprzyjaznym terenie z cienką podeszwą
Odpisz
28 stycznia 2025, 18:55
@FluttershyIsNOTaDoormat: albo przejść dalej niż z autobusu do szkoły
Odpisz
19 stycznia 2025, 23:02
Bardzo prawdziwe
Odpisz
19 stycznia 2025, 22:55
Urzędnicy: mają tego dosyć i betonują cały plac
Ludzie: betonoza! Co to k...a jest! Oddajcie zieleń!
[wyolbrzymione]
Odpisz
18 stycznia 2025, 12:45
Jedyne rozwiązanie tego problemu to wszystko zabetonować
Odpisz
19 stycznia 2025, 19:06
pamiętaj że my ludzie umiemy się wspinać i przechodzić różne przeszkody, a raczej 500x500 metrowego kloca betonu nie pierdo*lnął
Odpisz
19 stycznia 2025, 21:47
Weź to usuń zanim jakiś wójt to zobaczy i rozwali swoją gminę.
Odpisz
19 stycznia 2025, 19:45
I tak się dorobili ławeczki, kosza na śmieci i żywopłotu
Odpisz
18 stycznia 2025, 14:51
Ludzie sami znajdują optymalną trasę, więc po prostu przestańcie im ją blokować i też róbcie optymalne trasy
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2025, 12:12
Jaka szkoda, że ludzie to wolno myślące jednostki które zawsze wybierają najkrótszą drogę do swojego celu, a nie podążają za ścieżkami wytyczonymi przez urzędasów, bo tak jest ładniej
Odpisz