memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 stycznia 2025, 16:57
Taka ciekawostka. W Czechach żartuje się że polacy gdy jadą samochodem to poruszają się w składzie 4 typa i pies
Odpisz
19 stycznia 2025, 01:49
Muszę wam coś powiedzieć... Nie bawi mnie Czeski
19 stycznia 2025, 02:02
@TowarzyszBagniak: Wyjdź
19 stycznia 2025, 16:13
@TowarzyszBagniak:
19 stycznia 2025, 16:17
@TowarzyszBagniak: ZDRAJCA
19 stycznia 2025, 16:27
@TowarzyszBagniak: Nawet dva Pepički z jednej pički?
19 stycznia 2025, 17:22
@TowarzyszBagniak: rel (próbuję się go nauczyć)
19 stycznia 2025, 17:33
@TowarzyszBagniak: A cześki są spoko?
19 stycznia 2025, 23:04
@TowarzyszBagniak: A Polski pomidorek?
20 stycznia 2025, 05:49
20 stycznia 2025, 15:04
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2025, 16:57
Taka ciekawostka. W Czechach żartuje się że polacy gdy jadą samochodem to poruszają się w składzie 4 typa i pies
Odpisz
19 stycznia 2025, 01:49
Muszę wam coś powiedzieć... Nie bawi mnie Czeski
Odpisz
19 stycznia 2025, 02:02
@TowarzyszBagniak: Wyjdź
Odpisz
19 stycznia 2025, 16:13
@TowarzyszBagniak:
Odpisz
19 stycznia 2025, 16:17
@TowarzyszBagniak: ZDRAJCA
Odpisz
19 stycznia 2025, 16:27
@TowarzyszBagniak: Nawet dva Pepički z jednej pički?
Odpisz
19 stycznia 2025, 17:22
@TowarzyszBagniak: rel (próbuję się go nauczyć)
Odpisz
19 stycznia 2025, 17:33
@TowarzyszBagniak: A cześki są spoko?
Odpisz
19 stycznia 2025, 23:04
@TowarzyszBagniak: A Polski pomidorek?
Odpisz
20 stycznia 2025, 05:49
@TowarzyszBagniak:
Odpisz
20 stycznia 2025, 15:04
@TowarzyszBagniak:
Odpisz