@nichiimishiari: Ponieważ pragnę spokojnie przemieszczać się jako pieszy, a w przyszłości kierowca. Rowerzyści stanowią nieprzerwane zagrożenie w ruchu lądowym i obywatelskim obowiązkiem jest dzwonienie na policje za każdym razem, gdy łamią przepisy (czyli ogólnie kiedykolwiek się ich nie zobaczy)
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2025, 17:08
A czy możemy po prostu zainwestować w komunikację publiczną
Odpisz
24 stycznia 2025, 17:22
@cristofer7: Ja tam wolę prywatny samochód.
Odpisz
27 stycznia 2025, 16:39
@feniks100: Indywidualizm to pierwsza cecha szatana.
Odpisz
21 stycznia 2025, 09:25
Założę się, że płatne.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2025, 23:20
Rowerzyści to nie są ludzie i powinni być zwalczani każdym możliwym sposobem 🌚
Odpisz
21 stycznia 2025, 00:00
@Konto_nieusuniete: dlaczego chcesz śmierci ludzi którzy używają innego środka transportu niż ty?
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2025, 00:14
@nichiimishiari: Ponieważ pragnę spokojnie przemieszczać się jako pieszy, a w przyszłości kierowca. Rowerzyści stanowią nieprzerwane zagrożenie w ruchu lądowym i obywatelskim obowiązkiem jest dzwonienie na policje za każdym razem, gdy łamią przepisy (czyli ogólnie kiedykolwiek się ich nie zobaczy)
Odpisz
21 stycznia 2025, 07:52
@nichiimishiari: czasem jak taki jedzie środkiem drogi z prędkością 25km/h ignorując drogę dla rowerów 5m dalej to jednak trudno wytrzymać
Odpisz
2 lutego 2025, 02:07
@Konto_nieusuniete: zycze ci abys nie zdal na prawo jazdy i zostanie ci tylko rower do poruszania oraz giry xd
Odpisz