Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lordbaysel

25 stycznia 2025, 10:13

Z całej, 10mln polonii nielegalnych jest 30 tysięcy....

Avatar TrueStoryGuy

25 stycznia 2025, 10:26

@lordbaysel: Większość to już nawet Polakami nie może się nazwać po kilku pokoleniach.

Avatar malinowy_kot

25 stycznia 2025, 10:28

@TrueStoryGuy: Nawet nie po kilku.
Każdy kto wyjechał żyć gdzie indziej, a nie tylko turystycznie, to nie jest już Polakiem. Tam ma lepsze zarobki? To niech spier... cep zdradziecki

Avatar TrueStoryGuy

25 stycznia 2025, 10:34

@malinowy_kot: Pierwsze pokolenie jeszcze przynajmniej potrafi gadać po polsku i żyło w Polsce przez jakiś czas, a to już ma jakieś znaczenie. Ja nazwałbym ich Polakami półkrwi.

Avatar malinowy_kot

25 stycznia 2025, 10:44

@TrueStoryGuy: Nie, to zdrajcy kraju

Avatar Anantashesha

25 stycznia 2025, 11:16

@lordbaysel: @malinowy_kot: Tylko Polak mógłby być taki zawistny. Zdajesz sobie sprawę, że biorąc pod uwagę co dla ciebie znaczy bycie Polakiem, nazywając ich nie-Polakami dajesz im ogromny komplement?

Avatar Jadeja

25 stycznia 2025, 13:54

@malinowy_kot: cep zdradziecki, XDDDD

Avatar polishplayer21

25 stycznia 2025, 15:01

@TrueStoryGuy: Zależy
Niektóre społeczności dość dobrze utrzymują polską tradycję i język. Ale to mniejszość

Avatar Racibor

25 stycznia 2025, 16:44

@TrueStoryGuy: niektórzy po kilku miesięcy nagle zapominają polskiego

Avatar Anantashesha

25 stycznia 2025, 17:08

@Racibor: Bullshit.

Avatar Racibor

25 stycznia 2025, 17:44

@Anantashesha: chodzi tu bardziej o tych fajnopolków, co się wstydzą polski, i szpanują jacy to nie są światowi, bo byli za granicą i tak jest tak lepiej
trochę to sztuczne fakt bo to bardziej wyrzeczenie się języka rodzimego, ale porzucenie to porzucenie języka

Avatar Anantashesha

26 stycznia 2025, 04:21

@Racibor: No to jak ktoś sam twierdzi że nie jest Polakiem to nie jest Polakiem, proste. Jak ja na przykład.

Avatar malinowy_kot

25 stycznia 2025, 19:19

Anantashesha: No to ujowe mają poczucie wartości i są jak te pindy z of. Dupy dać byle gdzie byle komu, aby tylko hajs był, tak samo tu, dać zarobić byle szmacie, aby tylko hajs mieć.
Tak jak z tymi pustakami co kredyt biorą, bo srajfona chcą

Avatar Racibor

25 stycznia 2025, 16:46

deportowani mają być nielegalni migranci ale jak na razie na pierwszy rzut idą ci na bakier z prawem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezły wyczyn

Należy się za piękne oczy

Żartownisie

Nwm co ze mną nie tak

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka