Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ziarenko traumy wyrosło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2025, 11:18
Najlepsze jest to że ma spore szanse na drugą turę
Odpisz
22 stycznia 2025, 11:25
@Racibor: xDDD
Odpisz
25 stycznia 2025, 16:52
@Racibor: absolutnie nie ma, chyba że się kierujemy sondą interentową z ewybory.eu
Odpisz
25 stycznia 2025, 16:53
@Racibor: absolutnie nie ma, chyba że się kierujemy sondą z ewybory
Odpisz
25 stycznia 2025, 17:40
@cristofer7: od kilku lat niesystemowy ma 20% jak kukiz i hołownia. z tym że teraz ludzi mają mocno dość PIS' po 8 latach, i PO po tym roku XD. Zarówno Trzaskowski i Nawrocki za mocni nie są, a ich główny elektorat to byle nie po/pis, wiec wystarczy że się zbliży z wynikiem do któregoś z nich co przy takim elektoracie niezadowolonym to dość prawdopodobne to to dostanie się do drugiej tury jest wysoce prawdopodobne,
zwłaszcza że niektóre sondaże dają tym dwóm tylko po dwadzieścia pare procent
Odpisz
25 stycznia 2025, 18:15
@Frutti56: Ostatnio w Rumunii po 30 latach do drugiej tury dostały się osoby z jednych z ostatnich miejsc według sondaży, a nie z 2 największych partii kraju które rządzą na zmianę od upadku komunizmu. Więc postanowiono odwołać wyniki i dalszą niechęć do systemu. Raczej ciężko zafałszować 50% głosów w kraju. Zobaczymy co zrobią w maju na powtórce, a w Polsce też się robi coraz więcej osób zniechęconych popisem. To co ostatnio poszło na 3d wielu zauważyła że jest to tylko po+ aby mieć kamuflaż dla tych niechętnych. Tylko przestali krzyczeć na niektóre tematy.
Odpisz
25 stycznia 2025, 19:53
@Racibor: Niesystemowy w tych wyborach jest Mentzen (czy choćby Hołownia, który miał poparcie tylko dlatego, że był "trzecią drogą") który ma szersze poparcie, i choćby rozpoznawalność, niż Stanowski. To prawda, Nawrocki/Trzaskowski mają bardzo niestabilny elektorat, nie licząc betonu, ale nadal są liderami sondaży. Mimo wszystko do 18 maja może wszystko się wydarzyć, jeśli obaj będą kampanię prowadzili równie dennie.
Odpisz
25 stycznia 2025, 22:12
@cristofer7: Hołownia przedstawiający się jako "niezależny" w momencie jak tworzy koalicje rządzącą to żart, co w sumie jak na razie odzwierciedla poparcie równie małe jak sam PSL,
Co do Mentzena to fakt, jak dotąd najbardziej na tym jedzie, ale on wciąż sporo osób do siebie zraził, nawet wśród wyborców Konfederacji, ci co na niego głosują to poza betonem NN to w sumie głownie elektorat 3 drogi i trochę niezdecydowanych, ale wciąż niezdecydowani i niezaangażowani to spory kawałek elektoratu, na początku Stano nie będzie tyle podkradał elektoratu co zmobilizuje niezdecydowanych
ale fakt, na razie sporo może się wydarzyć, może być podmianka jak z kidawą, albo też gen Andrzejczak może trochę namieszać, w dodatku na razie sporo osób nie kojarzy kandydatów
Odpisz
26 stycznia 2025, 13:57
@Racibor: a co myślisz o tej babce co startuje?
Słyszałem ostatnio od paru osób że potrzeba w tym pie....niku też kobiecego spojrzenia i otwartości którą prezentuje ta babka. Jest z Lewicy, wiem że to minus, aczkolwiek może byłaby do równowagi z rządzącym PO?
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2025, 14:31
@Darnook5151: ale o którą ci chodzi o biejat czy szyneszyn? chociaż i tak wątpię żeby któraś jakoś się nadawała, a samo to że jest kobietą to dla mnie żaden argument, ważne są działania, idea odanie, i poświęcenie, oraz rozsądek, a kobieca delikatność która teraz i tak jest rzadkością i raczej zadna z nich specjalnie tego nie przejawia, to tu i tak się nie sprawdzi, wbrew temu co się postuluje to siłą i agresja są najwyższymi prawem, rudy i kaczor od lat pokazują że rozumieją tylko siłę, i działają w myśl zasady silni przeciwko słabym i słabi przeciwko silnym, kiedyś wtargnięcie ABW do redakcji to była afera teraz o cenzurze Internetu mówi się wprost, nierespektowanie nieprzychylnych wyroków sądów etc.. to nie tak żę oni nie rozumie że robią źle tylko robią to celowo, przez ten rok widać wyraźnie że w tej koalicji jest tusk i jego słudzy, każdy robi to co im każe, a jak chodziło ci o biejat to ona wyraźnie pokazała że ona się przeciwstawi się tuskowi, w końcu odeszła z razem które krytykowało rząd żeby zachować posadę wicemarszałka , więc szczerze wątpię żeby ona jakkolwiek tłumiła zapędy dyktatorskie rudego,
ogólnie o lewej stronie mam niezbyt przychylne zdanie bo oni z reguły są bardziej przeciw Polsce (typu, nie jesteśmy polkami tylko Europejczykami albo obywatelami świata) także wątpie w pozytywne efekty, jak chociażby opluwanie polskiego munduru i pomaganie nielegalnym migrantom przedostać się przez granicy czy te ordynarne kłamstwa, nieważne która z nich ale z tego co je znam to z ciężko mi o nich powiedzieć przychylne słowo, jedyna o której mogę się wypowiedzieć jakoś pozytywnie to Bestia z Kutna, ona jedyna pokazała że wyraźnie chodzi jej o ideały i jest gotowa działać ponad partyjnie, chociaż bardziej wolał bym Anne Bryłkę która ma bardziej patriotyczne poglądy, ale i tak ani Matysiak ani Bryłka nie startuje, więc szczerze jak na razie nie widzę żadnej kobiety wartej głosu w tych wyborach
Odpisz
26 stycznia 2025, 14:53
@Racibor: rozumiem, dziękuję za wyjaśnienie. Osobiście nie wchodzę tak głęboko w politykę żeby wiedzieć takie rzeczy.
A tak z ciekawości - nie myślałeś żeby się edukować w tym kierunku i pracować w tym, bo dobrze tłumaczysz, bez bezmyślnego hejtu. Ciekawie się tego czytało, lepiej niż większość wiadomości w necie czy komentarzy na tej stronie xD
Odpisz
Edytowano - 26 stycznia 2025, 16:33
@Darnook5151: dzięki, cóż interesuje się polityką ale studia i praca w tym kierunku raczej była by dość trudna do osiągnięcia, opcje to nauczyciel wosu, dziennikarz, żeby zostać politykiem to dość trudna opcja, studiowanie to też dość problematyczna opcja, poza europeistyka po której o prace raczej trudno, co do wosu poza użeraniem się z dziećmi praca raczej była by fajna, ale same studia są dość problematyczne podobnie jak na dziennikarstwie, i często dochodzi na takich studiach do nadużyć, bo w przeciwieństwie do kierunków ścisłych to ocena w tych kierunkach jest mocno subiektywna, i pomimo starań zdążają się problemy z zaliczeniami przedmiotów, a praca jako dziennikarz też jest nie do końca w moim typie, samo to że płowa artykułu to zwykły nic nie znaczący zapełniać w dodatku u nas coś takiego jak rzetelne media prawie nie istnieje i artykuły są pisane pod konkretną partie i wyświetlenia, jednak wole kierować się w mundur, ale faktycznie europeistyka może się nadać żeby później iść na oficera ( Żeby być oficerem potrzebny jest magister)
Odpisz
25 stycznia 2025, 12:16
Z nim na czele na pewno nie będzie lepiej ale może będzie chociaż trochę zabawniej.
Odpisz
25 stycznia 2025, 13:41
@Dark_Dante: podobnie chyba Duda wygrał
Odpisz
25 stycznia 2025, 16:46
@Dark_Dante: no gorzej na pewno nie będzie
Odpisz
25 stycznia 2025, 11:17
No nie wiem czy się warto chwalić takim czymś.
Odpisz
25 stycznia 2025, 10:26
Skąd się wzięło 2025-2037?
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:05
I tak mamy samych pajaców w polityce, jednego więcej w tą czy w tamtą nic nie zmieni
Odpisz
22 stycznia 2025, 11:26
Lol
Ciekawe czy Najman zareaguje xD
Odpisz
22 stycznia 2025, 11:28
@Alfa7: Druga tura - Najman vs. Stanowski
Odpisz
22 stycznia 2025, 11:33
Coś Ty...
Najman i druga runda?
Odpisz
22 stycznia 2025, 11:33
@Alfa7: xD
Odpisz