Zawsze wolałem grać ogniem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2025, 00:13
Ogień i woda 🤝 miecze i sandały
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:43
Jak grałem z młodszym bratem, musiałem grać wodą, bo wsad brzmiało dla niego jak czarna magia XD
Miło było się dowiedzieć, że on teraz kontynuuje tę tradycję grając z siostrą, tylko że ona tak bardzo chciała być water girl, że daje radę z wsad
Macie jeszcze jakieś gry, które miło wspominacie? U mnie to Sky jump, do ktorego puszczalismy na zapętleniu What is love, bo pikselowe postaci kiwały główkami w rytm muzyki
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:45
@IkarAviator: Na klasyczną 3 akapitową anegdotę nie trzeba było długo czekać
Odpisz
22 stycznia 2025, 21:05
@IkarAviator: epic wars (głównie 3)
Odpisz
22 stycznia 2025, 21:23
@TrueStoryGuy: ooo, a boxheada kojarzysz?
Odpisz
22 stycznia 2025, 22:02
@IkarAviator: Tak, grałem trochę, ale nie jakoś dużo. Fajna gierka, ale nie zapadła mi za bardzo w pamięci. Szczerze nie kojarzyłem z nazwy, więc musiałem wygooglać. Ogólnie jeszcze lubiłem age wars i bijatyki typu naruto vs bleach. Tych grałem najwięcej, ale ogólnie przegrałem ponad połowę biblioteki dobrych starych gier przeglądarkowych i nie żałuję ani minuty.
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:25
Mówiłem już że każdy zmuszał mnie do grania jako woda?
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:29
@Rebelian_Chaosu: Oni tak bardzo cię pragnęli...
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:30
@Rebelian_Chaosu: Preludium przymusowej feminizacji
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:46
@Rebelian_Chaosu: Moja siostra mnie zmuszała, bo nie ogarniała WSAD
Odpisz
22 stycznia 2025, 20:29
@rumcajschr: i za to ich nienawidze
Odpisz
22 stycznia 2025, 20:40
@Rebelian_Chaosu: Nienawiść 👎🏿
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:54
Cudne
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:24
Ch*jowe wykonanie bsz. Bardzo dalekie od materiału źródłowego
Odpisz
22 stycznia 2025, 19:26
@rumcajschr: Zero włożonego wysiłku + koszulka tego gościa nie jest nawet czerwona + oboje wyglądają jak hind*sy 🤢
Odpisz