Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2023, 07:46

Ja zawsze wykładałem losową karte i udawało mi się wygrywać czasem

Avatar JaJestemZWami

4 listopada 2015, 16:37

Ten kto ma większą kartę przegrywa i bierze. Jak weźmiesz najmniej kart to wygrywasz.

Avatar maciek102002

27 września 2015, 11:28

Ja obczailem po 2 godzinach.

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2015, 03:08

Kierki wyczuwam.

Avatar poled

26 grudnia 2014, 16:57

Chciałam by w to zagrać ale mam Windows 8 :(

Avatar lol30pl

17 sierpnia 2014, 13:47

Gorszy jest Freecell.

Avatar lol30pl

30 listopada 2014, 09:44

@lol30pl: Już nie bo go obczaiłem :D Inna wersja pasjansa.

Avatar madzia43210

18 sierpnia 2014, 20:12

ja waliłam w klawiature
i myszke <3

Avatar POOTIS

18 sierpnia 2014, 16:33

Ja grałem w painta

Avatar Ahakochamlol

18 sierpnia 2014, 09:46

Czyżbym widziała kierki!?!

Avatar Mateuskosek1901

17 sierpnia 2014, 21:45

w młodości nie kapowałem ale teraz tak a freecala czy jak mu tam nie kapuję

Avatar skipperka111

17 sierpnia 2014, 19:51

ja tez w to grałam i nie ogarniam :D

Avatar jaram_sie_Skrillexem

17 sierpnia 2014, 18:56

hahaha;) ja też nie ogarniałam ;3

Avatar Kokosik1

17 sierpnia 2014, 18:03

Ja umiałem grać w pasjansa pająka xd

Avatar Psychopata2

17 sierpnia 2014, 16:58

Ja tam nie wiem o co chodzi w niej, ale moja babcia to potrafi w to godzinami grać(i we freecla też, czy jak to zwą)

Avatar Atom123

17 sierpnia 2014, 16:09

witam w klubie xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar bylejakbylegdzie
Dodane przez: bylejakbylegdzie
Tagi: #karta, #gry, #karty

Dobrze czasem się oderwać

Płać pan

Zdeklasowani znowu

Cóż za brak szacunku

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka