To zależy jakby to żelastwo miało być użyte. Bo jeśli chodzi tylko o same dźwiganie żelastwa, to daje sporą szansę na produkcję endorfin i lepsze samopoczucie.
Przecież każdy wie że w leczeniu choroby psychicznej chodzi o to żeby z zewnątrz nie było widać że pacjent jest chory. A to co tam się dzieje u niego w środku to kogo obchodzi? Jak się zabijesz to pójdziesz do piekła i elo.
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2025, 18:41
To zależy jakby to żelastwo miało być użyte. Bo jeśli chodzi tylko o same dźwiganie żelastwa, to daje sporą szansę na produkcję endorfin i lepsze samopoczucie.
Odpisz
30 stycznia 2025, 15:18
Przecież każdy wie że w leczeniu choroby psychicznej chodzi o to żeby z zewnątrz nie było widać że pacjent jest chory. A to co tam się dzieje u niego w środku to kogo obchodzi? Jak się zabijesz to pójdziesz do piekła i elo.
Odpisz
28 stycznia 2025, 14:00
Dostałabym PTSD
Odpisz