Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konto_nieusuniete

30 stycznia 2025, 20:56

Żadna zdrowa na umyśle osoba nie pojechała by z własnej woli do tej wiochy

Avatar Eranusieq

1 lutego 2025, 17:06

@Konto_nieusuniete: jedyny raz gadasz z sensem

Avatar ZioPeng

1 lutego 2025, 16:04

Bloods.

Avatar lordbaysel

31 stycznia 2025, 00:24

No i humor popsuty, bo przypomniałeś mi OPie o istnieniu stacji Warszawa Centralna...

Avatar Kargon

1 lutego 2025, 13:57

@lordbaysel: ta zawsze można wysiąść na stacji Warszawa Główna

Avatar Kargon

1 lutego 2025, 13:57

oczywiście ze

Avatar JerryTheArchalium

1 lutego 2025, 09:16

Albo: "jeden, dwa, trzy"/"raz, dwa, trzy"

Avatar Rmaciej

31 stycznia 2025, 17:31

Zabierz nas z tej warszawy

Avatar werenspawel

31 stycznia 2025, 17:12

Już wolę Gdynię.

Avatar YezusCrystusReal

31 stycznia 2025, 16:27

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

Avatar ZiemniakWaszPan

31 stycznia 2025, 11:47

Potrzebuję szablonu tego mema

Avatar ZioPeng

1 lutego 2025, 16:13

@ZiemniakWaszPan: Prosz. Bez napisów.

Avatar ZiemniakWaszPan

2 lutego 2025, 11:40

@ZioPeng: dziękuję

Avatar sss96

31 stycznia 2025, 00:04

W sumie i tak kluczem jest oddalać się od Łodzi

Avatar Nikt_Niktowski

30 stycznia 2025, 20:56

A którym są ci co sprawdzają a rozkładzie gdzie dany pociąg jedzie zanim kupią bilet i wsiądą?

Avatar Memex

30 stycznia 2025, 20:57

@Nikt_Niktowski: Nie nie, tak nie można. Trzeba wsiąść do pociągu byle jakiego nie dbać o bagaż nie dbać o bilet

Avatar ty1an_yt

31 stycznia 2025, 00:03

@Memex: trzymając w ręku kamyk zielony

Avatar gruby_wieprz

30 stycznia 2025, 21:33

zabierz nas do królestwa pizz-zzy

Avatar Kj0603

30 stycznia 2025, 21:11

Czerwony

Avatar Proton_0401

30 stycznia 2025, 21:10

Ten po lewej, zawsze

Avatar
Mateoninho

30 stycznia 2025, 20:55

Jestem team czerwony

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lukasgda123
Dodane przez: Lukasgda123

Rel

Równi i równiejsi

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ostry ten sędzia

Phi!

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka