memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 stycznia 2025, 20:56
Żadna zdrowa na umyśle osoba nie pojechała by z własnej woli do tej wiochy
Odpisz
1 lutego 2025, 17:06
@Konto_nieusuniete: jedyny raz gadasz z sensem
1 lutego 2025, 16:04
Bloods.
31 stycznia 2025, 00:24
No i humor popsuty, bo przypomniałeś mi OPie o istnieniu stacji Warszawa Centralna...
1 lutego 2025, 13:57
@lordbaysel: ta zawsze można wysiąść na stacji Warszawa Główna
oczywiście ze
1 lutego 2025, 09:16
Albo: "jeden, dwa, trzy"/"raz, dwa, trzy"
31 stycznia 2025, 17:31
Zabierz nas z tej warszawy
31 stycznia 2025, 17:12
Już wolę Gdynię.
31 stycznia 2025, 16:27
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴
31 stycznia 2025, 11:47
Potrzebuję szablonu tego mema
1 lutego 2025, 16:13
@ZiemniakWaszPan: Prosz. Bez napisów.
2 lutego 2025, 11:40
@ZioPeng: dziękuję
31 stycznia 2025, 00:04
W sumie i tak kluczem jest oddalać się od Łodzi
A którym są ci co sprawdzają a rozkładzie gdzie dany pociąg jedzie zanim kupią bilet i wsiądą?
30 stycznia 2025, 20:57
@Nikt_Niktowski: Nie nie, tak nie można. Trzeba wsiąść do pociągu byle jakiego nie dbać o bagaż nie dbać o bilet
31 stycznia 2025, 00:03
@Memex: trzymając w ręku kamyk zielony
30 stycznia 2025, 21:33
zabierz nas do królestwa pizz-zzy
30 stycznia 2025, 21:11
Czerwony
30 stycznia 2025, 21:10
Ten po lewej, zawsze
30 stycznia 2025, 20:55
Jestem team czerwony
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2025, 20:56
Żadna zdrowa na umyśle osoba nie pojechała by z własnej woli do tej wiochy
Odpisz
1 lutego 2025, 17:06
@Konto_nieusuniete: jedyny raz gadasz z sensem
Odpisz
1 lutego 2025, 16:04
Bloods.
Odpisz
31 stycznia 2025, 00:24
No i humor popsuty, bo przypomniałeś mi OPie o istnieniu stacji Warszawa Centralna...
Odpisz
1 lutego 2025, 13:57
@lordbaysel: ta zawsze można wysiąść na stacji Warszawa Główna
Odpisz
1 lutego 2025, 13:57
oczywiście ze
Odpisz
1 lutego 2025, 09:16
Albo: "jeden, dwa, trzy"/"raz, dwa, trzy"
Odpisz
31 stycznia 2025, 17:31
Zabierz nas z tej warszawy
Odpisz
31 stycznia 2025, 17:12
Już wolę Gdynię.
Odpisz
31 stycznia 2025, 16:27
🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴
Odpisz
31 stycznia 2025, 11:47
Potrzebuję szablonu tego mema
Odpisz
1 lutego 2025, 16:13
@ZiemniakWaszPan: Prosz. Bez napisów.
Odpisz
2 lutego 2025, 11:40
@ZioPeng: dziękuję
Odpisz
31 stycznia 2025, 00:04
W sumie i tak kluczem jest oddalać się od Łodzi
Odpisz
30 stycznia 2025, 20:56
A którym są ci co sprawdzają a rozkładzie gdzie dany pociąg jedzie zanim kupią bilet i wsiądą?
Odpisz
30 stycznia 2025, 20:57
@Nikt_Niktowski: Nie nie, tak nie można. Trzeba wsiąść do pociągu byle jakiego nie dbać o bagaż nie dbać o bilet
Odpisz
31 stycznia 2025, 00:03
@Memex: trzymając w ręku kamyk zielony
Odpisz
30 stycznia 2025, 21:33
zabierz nas do królestwa pizz-zzy
Odpisz
30 stycznia 2025, 21:11
Czerwony
Odpisz
30 stycznia 2025, 21:10
Ten po lewej, zawsze
Odpisz
30 stycznia 2025, 20:55
Jestem team czerwony
Odpisz