Na prawdę mam w głębokim poważaniu krypto i AI
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2025, 05:47
Właśnie odkryliście jak sie manipuluje zainteresowaniem tak zwanej ulicy.
Odpisz
1 lutego 2025, 13:46
@whereswally: wyjaśnij nieco bardziej
Odpisz
31 stycznia 2025, 00:02
Bez obydwu tych rzeczy swiat był by pewnie lepszy
Odpisz
31 stycznia 2025, 00:11
@ty1an_yt: o wiele, marnują mnóstwo zasobów i zabierają ludziom pracę
Odpisz
31 stycznia 2025, 00:16
@nightmare_fredbear: przez krypto ceny kart podrożały... teraz amd i nvidia mają wyj...ne w konsumentów, bo AI... to już dla mnie wystarczy, żeby nienawidzić obydwu tych rzeczy, a ich energo i zasobówżerność tylko mnie w tym zapewnia... o jeszcze wykrzywniona moralność np. Openai względem m.in. praw autorskich, czy użytku ai w armi też jest trochę niezbyt miłe i w ogóle
Odpisz
31 stycznia 2025, 08:55
@ty1an_yt: Z krypto się zgodzę.
Z A.I.
Samo A.I to nic wiecej jak rozbudowany model matematyczny. Używany może być wszędzie i to od użytkownika zależy.
Fizyka medyczna, astronomia, biologia, czy też przemysł oraz inne nauki wymagają pomocy obecnie tak potężnych narzędzi.
Problem się pojawia gdy coś tak potężnego sprzedaje się wszystkim na okoła bez konsekwencji
Odpisz