Nie wiedziałem że też jest w przezroczystej butelce. Ja kupuję tę w zielonej i to ma też taki plus że można szczać do niej później i nie widać że szczyny.
Nie wiem jakim cudem można mieć tak skrajne poglądy i nigdy ich głębiej nie przemyśleć. Właśnie dlatego ludzie nigdy się nie zrozumieją, a wojna jest jedynym możliwym zakończeniem dla naszego gatunku.
Komentarze
Odśwież7 lutego 2025, 20:32
ja pije gazowaną saguro i nie narzekam
Odpisz
3 lutego 2025, 18:12
Nie wiedziałem że też jest w przezroczystej butelce. Ja kupuję tę w zielonej i to ma też taki plus że można szczać do niej później i nie widać że szczyny.
Odpisz
5 lutego 2025, 16:39
@PiesAndaluzyjski: Co za skrajne sytuacje się dzieją w Twoim życiu, że szczasz do plastikowych butelek i je składujesz?
Odpisz
3 lutego 2025, 17:27
Nie wiem jakim cudem można mieć tak skrajne poglądy i nigdy ich głębiej nie przemyśleć. Właśnie dlatego ludzie nigdy się nie zrozumieją, a wojna jest jedynym możliwym zakończeniem dla naszego gatunku.
Odpisz
3 lutego 2025, 17:28
@TrueStoryGuy: Okej Arystoteles, siadaj już
Odpisz