Dziwnym trafem w NASA wszyscy mają jakieś niemiecko brzmiące nazwiska
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie idź!
Phi!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2025, 15:06
Btw za niedługo prawdopodobnie wszyscy ocalali po II Wojnie Światowej umrą, a biorąc pod uwagę bardzo łatwe sianie dezinformacji za pomocą internetu to nie jest dobry znak.
Odpisz
5 lutego 2025, 14:34
*stanęła
Odpisz
5 lutego 2025, 14:25
https://www.youtube.com/watch?v=Ang6Fw9Ff2k
Odpisz
5 lutego 2025, 13:33
Z niemcami jeszcze japończycy z jednostki 731
Odpisz
5 lutego 2025, 13:27
To samo było w rosyjskich kosmodromach
Odpisz
5 lutego 2025, 12:16
Bez tego ani rusz:
Odpisz
5 lutego 2025, 13:23
@Figarus: na polaków też
Odpisz