@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Tylko byczek zćpany testo mógłby powiedzieć coś takiego.
Mięśnie są ch*ja warte odkąd nie ganiamy za mamutami i nie napi*rdalamy się maczugami, a testo niszczy ci włosy, skórę, pobudza agresję, obniża empatię, sprawia że łatwiej cię zirytować czy zezłościć, powoduje trądzik, problemy z sercem i wątrobą, podnosi ciśnienie, sprawia że za często odczuwasz podniecenie i trudniej ci zapanować nad sobą pod jego wpływem - albo jak kto woli "myślisz jajami" - i to nawet nie jest kompletna lista. J*bać testo.
@Konto_nieusuniete: Uwierz mi, wystarczająco widziałem, a poza tym są setki badań które udowadniają, że lepiej traktuje się osoby, które są wyższe i bardziej umięśnione
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Noo, to jeżeli interesuje cię powierzchowne lepsze traktowanie bez prawdziwych, znaczących relacji, to nikt ci nie broni tak żyć. Tylko zapisz się na psychoterapię już teraz, bo kolejki są długie, to akurat się dostaniesz za te trzy lata jak już twoja psychika nie będzie mogła wytrzymać.
Komentarze
Odśwież3 lutego 2025, 23:09
Głembokie 😢
Odpisz
3 lutego 2025, 23:12
@Konto_nieusuniete: 30 sekund minęło. Możesz już dodać drugi komentarz z puentą nawiązującą do SEKSU czy czego tam innego
Odpisz
3 lutego 2025, 23:13
@Waldemir50: Niestety op jest prawdopodobnie kobietą, a ja nie chce być na pewniej smutnej liście
Odpisz
3 lutego 2025, 23:14
@Konto_nieusuniete: Przykre jak kobiety zabijają poezję 😔
Odpisz
3 lutego 2025, 23:16
@Waldemir50: Lowkey powinny dostać odpowiednik końca busa w internecie. Psują zabawę
Odpisz
3 lutego 2025, 23:16
@Konto_nieusuniete: nie jestem, wal tygrysie
Odpisz
3 lutego 2025, 23:18
Nie wierze ci
Odpisz
3 lutego 2025, 23:19
@Konto_nieusuniete: ten wąs nie jedną pi..ą trząsł
Odpisz
3 lutego 2025, 23:20
Haha. Myślałaś że my nie wiemy że baby też a może i przede wszystkim mają wąsy?
Odpisz
3 lutego 2025, 23:21
Teraz nie zasnę. Płacisz za terapię
Odpisz
3 lutego 2025, 23:23
@Konto_nieusuniete: pocałuję Cię moim wąsikiem :*
Odpisz
3 lutego 2025, 23:26
Miałem wysłać zdjęcie swojego wąsa ale włączyłem aparat i teraz mi smutno
Odpisz
3 lutego 2025, 23:33
Obrzydliwe
Odpisz
3 lutego 2025, 23:38
@Reichtangle: przyganiał kocioł garnkowi
Odpisz
4 lutego 2025, 19:50
@Reichtangle: i kto to mówi
Odpisz
7 lutego 2025, 09:25
Fajne wąsy, ale j*bać testo
Odpisz
7 lutego 2025, 11:39
@Anantashesha: co masz do testovirona?
Odpisz
7 lutego 2025, 14:17
Nieee, on rigcz, testosteron j*bać.
Odpisz
7 lutego 2025, 14:25
@Anantashesha: jakby estrogen pojawił się w moim ciele to bym nagle z męskiej alternatywki stałbym się żeńską alternatywką?
Odpisz
7 lutego 2025, 15:03
W twoim ciele już jest estro, tylko trochę za mało i testo mu przeszkadza. J*bać testo.
Odpisz
7 lutego 2025, 15:05
@Anantashesha: czyli moje kolczyki i włosy już mnie już przygotowują do bycia alternatywką, ale mam za dużo teścia?
Odpisz
10 lutego 2025, 11:43
Każdy ma go za dużo. J*bać testo.
Odpisz
10 lutego 2025, 13:23
@Konto_nieusuniete: Doprawdy? Ale teść przecież tak mi pasuje, oj pasuje
Odpisz
12 lutego 2025, 11:34
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete:
Odpisz
12 lutego 2025, 11:44
@Konto_nieusuniete: Argument zamykający dyskusję: teść mi robi mięśnie i jestem silniejszy 😎
Odpisz
12 lutego 2025, 17:14
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Tylko byczek zćpany testo mógłby powiedzieć coś takiego.
Mięśnie są ch*ja warte odkąd nie ganiamy za mamutami i nie napi*rdalamy się maczugami, a testo niszczy ci włosy, skórę, pobudza agresję, obniża empatię, sprawia że łatwiej cię zirytować czy zezłościć, powoduje trądzik, problemy z sercem i wątrobą, podnosi ciśnienie, sprawia że za często odczuwasz podniecenie i trudniej ci zapanować nad sobą pod jego wpływem - albo jak kto woli "myślisz jajami" - i to nawet nie jest kompletna lista. J*bać testo.
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2025, 17:18
@Konto_nieusuniete: Większa siła, wydolność, szacunek innych i dominujące zachowanie jest warte tych paru drobnostek
Odpisz
12 lutego 2025, 19:46
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Patrzcie go, on myśli że z powodu siły inni go szanują xD
Nonono, przyznaję, prawdziwy z ciebie samiec alfa.
Odpisz
12 lutego 2025, 19:54
@Konto_nieusuniete: Jakoś nigdy w swoim życiu nie widziałem, żeby ktokolwiek zaczepiał dużego gościa. Tylko chuderlaki mają przekichane
Odpisz
13 lutego 2025, 11:44
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Strach to nie szacunek. Zresztą, widocznie mało widziałeś.
Odpisz
13 lutego 2025, 11:46
@Konto_nieusuniete: Uwierz mi, wystarczająco widziałem, a poza tym są setki badań które udowadniają, że lepiej traktuje się osoby, które są wyższe i bardziej umięśnione
Odpisz
15 lutego 2025, 12:05
@Anantashesha: @Konto_nieusuniete: Noo, to jeżeli interesuje cię powierzchowne lepsze traktowanie bez prawdziwych, znaczących relacji, to nikt ci nie broni tak żyć. Tylko zapisz się na psychoterapię już teraz, bo kolejki są długie, to akurat się dostaniesz za te trzy lata jak już twoja psychika nie będzie mogła wytrzymać.
Odpisz
7 lutego 2025, 18:03
KSU 1944
Odpisz
6 lutego 2025, 19:06
żarty żartami ale nieironicznie 4 pancerni byli super (przygody psa cywila też)
Odpisz
6 lutego 2025, 18:54
(...)w piecu napalimy, nakarmimy Szarika, a potem Gustlika.. rozkaz! rozkaz! A sztandar powiewa nasz!(...)
Odpisz
4 lutego 2025, 02:05
a to ważna gra ☝️🤓
Odpisz