@Nikodem8378: Nie do końca... Sid jest przedstawicielem "leniwca olbrzymiego", gatunku który wymarł 11 tysięcy lat temu.
Właściwie, to wszystkie gatunki (z pierwszego filmu) to postacie, które ostatecznie wymarły, gdyż dziecko "ludzkie" to właściwie neandertalczyk.
A przynajmniej tak podają źródła.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 lutego 2025, 20:27
Maniek był mądry oraz Diego też był i ich gatunki wyginęły a Sid był głupi i jego gatunek przeżył do dziś. Głupi ma szczęście
Odpisz
6 lutego 2025, 21:25
@Nikodem8378: Zdzichu i Edek podobnie.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2025, 11:52
@Nikodem8378: Nie do końca... Sid jest przedstawicielem "leniwca olbrzymiego", gatunku który wymarł 11 tysięcy lat temu.
Właściwie, to wszystkie gatunki (z pierwszego filmu) to postacie, które ostatecznie wymarły, gdyż dziecko "ludzkie" to właściwie neandertalczyk.
A przynajmniej tak podają źródła.
"Im więcej wiesz"
Odpisz
6 lutego 2025, 20:22
tak pizga, że ożywiło dwa gatunki wymarłe od tysięcy lat
Odpisz
4 lutego 2025, 20:37
Chyba było, i myślę, że więcej niż raz
Odpisz