Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Konto_nieusuniete

7 lutego 2025, 16:08

Żarty żartami, ale Microsoftowi NIE opłaca się sprzedawać konsol. Zwyczajnie na nich tracą. To na czym zarabiają to subskrybcje, gry i akcesoria, dwa pierwsze z nich równie dobrze mogą sprzedawać w swoim sklepie na windowsie.

W tej sposób dostają procent ze sprzedaży bez konieczności inwestowanie w produkcję konsol

Avatar Papasmerf44

11 lutego 2025, 13:20

@Konto_nieusuniete: To po grzyba nadal produkują konsole?

Avatar Konto_nieusuniete

11 lutego 2025, 13:39

@Papasmerf44: efekt utopionych kosztów w kwestii wydatków na zaprojektowanie konsoli i ciągłość marki, bo na razie nie mają cyferek na windowsie do porzucenia Xboxa

To ostatnia lub przedostatnia generacja ze strony Xboxa

Avatar pvp17

10 lutego 2025, 21:46

ja wiem że prawdopodobnie rozpętam tutaj kolejną wojne konsol ale moim zdaniem tylko ps5 się nadaje do grania bo xbox stworzył konsole super ładnie wszystko pięknie ale bez gier to tak samo jak lizać żarcie przez szkło nie ma sensu, więc jeśli nie xbox to może switch jest dobrym kompromisem ? tak jest ale ograczona jest ilość gier i średniej jakości exuslivy więc jeśli ktoś chcę pograć se konkretnie w domu to ps5 jest idealna konsola jeśłi ktoś jest konsolowcem a jak ktoś gra poza domem lub ma komputer pamiętający premiera gta vice citty to switch idealnie się nadaje więc sami wybierajcie co wolicie, sam z checią bym wolał konsole głównie grać z powodu płyt a nie licencji na cyfrowe gry ale raz że w padzie mam 2 lewe ręce to drugie tyle hajsu wydałem na gry na komputer że mi to się po prostu nie opłaca grać głównie na konsoli moim zdaniem

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 7 lutego 2025, 14:40

Co to za tytuł, co to to nie... Uno, ściągaj gacie...

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 14:43

@Towarzysz777: yes daddy~

Avatar Towarzysz777

7 lutego 2025, 14:44

O ku*wa, to ty, zmieniam zdanie

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 14:45

@Towarzysz777: Co masz do mnie?

Avatar Towarzysz777

7 lutego 2025, 14:46

Poczekalnia kipi od twojego horny...

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 14:47

@Towarzysz777: a ja kipię na twój widok

Avatar Towarzysz777

7 lutego 2025, 14:49

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 14:49

@Towarzysz777: poza tym jak kipi jak jeden mem wstawiłem

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 7 lutego 2025, 14:51

Przynajmniej 15% twoich memów z 33 w poczekalni nawiązuje do horny i drugie tyle z 50 na głównej a tytuły memów i niektóre komentarze to już ooof

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2025, 14:52

@Towarzysz777: stary myślisz, że ja patrzę co ja wstawiam? Wszystko jest kradzione

Avatar Obietnica_12

10 lutego 2025, 08:34

@Towarzysz777: Czy tytul był jakiś inny?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 10 lutego 2025, 13:16

@Obietnica_12: Tak, że wyglądam (bo był zwrot do adresata) dziś wyjątkowo ulegle i rozmnażalnie, od bottomów mnie chcieli wyzywać D:
Ale po zobaczeniu OPa cofam ten wątek xD

Avatar Kj0603

7 lutego 2025, 14:29

Co to k...a za tytuł

Avatar nichiimishiari

7 lutego 2025, 14:30

@Kj0603: dowiesz się za cztery lata

Avatar Kj0603

7 lutego 2025, 14:35

@nichiimishiari: jak skończę osiemnaście to ktoś wbije przez okno zg...ci mnie i sobie pójdzie
100% prawda

Avatar Rebelian_Chaosu

7 lutego 2025, 14:38

@Kj0603: szanse są niskie ale nie zerowe

Avatar nichiimishiari

7 lutego 2025, 14:47

@Kj0603: zajebisty komentarz, byłaby szkoda jakby ktoś go wyjął z kontekstu

Avatar Opiekacz_21

9 lutego 2025, 10:31

@Kj0603: zmienili?

Avatar Kj0603

9 lutego 2025, 10:38

@Opiekacz_21: tak
Było napisane
"Wyglądasz dziś rozmnażanie i uległe"

Avatar Opiekacz_21

9 lutego 2025, 21:10

@Kj0603: a dzięki za komplement😘

Avatar TrueStoryGuy

7 lutego 2025, 15:44

Jako zachowanie spójnej konkurencyjności pomiędzy obydwoma gigantami jest to pozytywna rzecz do powiedzenia, ale z biznesowego punktu widzenia powiedzenie tego wprost wydaje się być głupstwem.

Avatar Niemadrogi

Edytowano - 7 lutego 2025, 15:15

Xbox Series L

Avatar CzerwonyPoniacz

7 lutego 2025, 14:53

wyglądam tak codziennie 😉

Avatar Dragonix18

7 lutego 2025, 14:33

Dziękuję tytule

Avatar
Gooddude

7 lutego 2025, 14:31

Nuh uh tytule
Wyglądam tak "🤓"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Znak czasów

Jakby trochę nie fair

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka