Żarty żartami, ale Microsoftowi NIE opłaca się sprzedawać konsol. Zwyczajnie na nich tracą. To na czym zarabiają to subskrybcje, gry i akcesoria, dwa pierwsze z nich równie dobrze mogą sprzedawać w swoim sklepie na windowsie.
W tej sposób dostają procent ze sprzedaży bez konieczności inwestowanie w produkcję konsol
@Papasmerf44: efekt utopionych kosztów w kwestii wydatków na zaprojektowanie konsoli i ciągłość marki, bo na razie nie mają cyferek na windowsie do porzucenia Xboxa
To ostatnia lub przedostatnia generacja ze strony Xboxa
ja wiem że prawdopodobnie rozpętam tutaj kolejną wojne konsol ale moim zdaniem tylko ps5 się nadaje do grania bo xbox stworzył konsole super ładnie wszystko pięknie ale bez gier to tak samo jak lizać żarcie przez szkło nie ma sensu, więc jeśli nie xbox to może switch jest dobrym kompromisem ? tak jest ale ograczona jest ilość gier i średniej jakości exuslivy więc jeśli ktoś chcę pograć se konkretnie w domu to ps5 jest idealna konsola jeśłi ktoś jest konsolowcem a jak ktoś gra poza domem lub ma komputer pamiętający premiera gta vice citty to switch idealnie się nadaje więc sami wybierajcie co wolicie, sam z checią bym wolał konsole głównie grać z powodu płyt a nie licencji na cyfrowe gry ale raz że w padzie mam 2 lewe ręce to drugie tyle hajsu wydałem na gry na komputer że mi to się po prostu nie opłaca grać głównie na konsoli moim zdaniem
@Obietnica_12: Tak, że wyglądam (bo był zwrot do adresata) dziś wyjątkowo ulegle i rozmnażalnie, od bottomów mnie chcieli wyzywać D:
Ale po zobaczeniu OPa cofam ten wątek xD
Jako zachowanie spójnej konkurencyjności pomiędzy obydwoma gigantami jest to pozytywna rzecz do powiedzenia, ale z biznesowego punktu widzenia powiedzenie tego wprost wydaje się być głupstwem.
Komentarze
Odśwież7 lutego 2025, 16:08
Żarty żartami, ale Microsoftowi NIE opłaca się sprzedawać konsol. Zwyczajnie na nich tracą. To na czym zarabiają to subskrybcje, gry i akcesoria, dwa pierwsze z nich równie dobrze mogą sprzedawać w swoim sklepie na windowsie.
W tej sposób dostają procent ze sprzedaży bez konieczności inwestowanie w produkcję konsol
Odpisz
11 lutego 2025, 13:20
@Konto_nieusuniete: To po grzyba nadal produkują konsole?
Odpisz
11 lutego 2025, 13:39
@Papasmerf44: efekt utopionych kosztów w kwestii wydatków na zaprojektowanie konsoli i ciągłość marki, bo na razie nie mają cyferek na windowsie do porzucenia Xboxa
To ostatnia lub przedostatnia generacja ze strony Xboxa
Odpisz
10 lutego 2025, 21:46
ja wiem że prawdopodobnie rozpętam tutaj kolejną wojne konsol ale moim zdaniem tylko ps5 się nadaje do grania bo xbox stworzył konsole super ładnie wszystko pięknie ale bez gier to tak samo jak lizać żarcie przez szkło nie ma sensu, więc jeśli nie xbox to może switch jest dobrym kompromisem ? tak jest ale ograczona jest ilość gier i średniej jakości exuslivy więc jeśli ktoś chcę pograć se konkretnie w domu to ps5 jest idealna konsola jeśłi ktoś jest konsolowcem a jak ktoś gra poza domem lub ma komputer pamiętający premiera gta vice citty to switch idealnie się nadaje więc sami wybierajcie co wolicie, sam z checią bym wolał konsole głównie grać z powodu płyt a nie licencji na cyfrowe gry ale raz że w padzie mam 2 lewe ręce to drugie tyle hajsu wydałem na gry na komputer że mi to się po prostu nie opłaca grać głównie na konsoli moim zdaniem
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2025, 14:40
Co to za tytuł, co to to nie... Uno, ściągaj gacie...
Odpisz
7 lutego 2025, 14:43
@Towarzysz777: yes daddy~
Odpisz
7 lutego 2025, 14:44
O ku*wa, to ty, zmieniam zdanie
Odpisz
7 lutego 2025, 14:45
@Towarzysz777: Co masz do mnie?
Odpisz
7 lutego 2025, 14:46
Poczekalnia kipi od twojego horny...
Odpisz
7 lutego 2025, 14:47
@Towarzysz777: a ja kipię na twój widok
Odpisz
7 lutego 2025, 14:49
Odpisz
7 lutego 2025, 14:49
@Towarzysz777: poza tym jak kipi jak jeden mem wstawiłem
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2025, 14:51
Przynajmniej 15% twoich memów z 33 w poczekalni nawiązuje do horny i drugie tyle z 50 na głównej a tytuły memów i niektóre komentarze to już ooof
Odpisz
7 lutego 2025, 14:52
@Towarzysz777: stary myślisz, że ja patrzę co ja wstawiam? Wszystko jest kradzione
Odpisz
10 lutego 2025, 08:34
@Towarzysz777: Czy tytul był jakiś inny?
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2025, 13:16
@Obietnica_12: Tak, że wyglądam (bo był zwrot do adresata) dziś wyjątkowo ulegle i rozmnażalnie, od bottomów mnie chcieli wyzywać D:
Ale po zobaczeniu OPa cofam ten wątek xD
Odpisz
7 lutego 2025, 14:29
Co to k...a za tytuł
Odpisz
7 lutego 2025, 14:30
@Kj0603: dowiesz się za cztery lata
Odpisz
7 lutego 2025, 14:35
@nichiimishiari: jak skończę osiemnaście to ktoś wbije przez okno zg...ci mnie i sobie pójdzie
100% prawda
Odpisz
7 lutego 2025, 14:38
@Kj0603: szanse są niskie ale nie zerowe
Odpisz
7 lutego 2025, 14:47
@Kj0603: zajebisty komentarz, byłaby szkoda jakby ktoś go wyjął z kontekstu
Odpisz
9 lutego 2025, 10:31
@Kj0603: zmienili?
Odpisz
9 lutego 2025, 10:38
@Opiekacz_21: tak
Było napisane
"Wyglądasz dziś rozmnażanie i uległe"
Odpisz
9 lutego 2025, 21:10
@Kj0603: a dzięki za komplement😘
Odpisz
7 lutego 2025, 15:44
Jako zachowanie spójnej konkurencyjności pomiędzy obydwoma gigantami jest to pozytywna rzecz do powiedzenia, ale z biznesowego punktu widzenia powiedzenie tego wprost wydaje się być głupstwem.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2025, 15:15
Xbox Series L
Odpisz
7 lutego 2025, 14:53
wyglądam tak codziennie 😉
Odpisz
7 lutego 2025, 14:33
Dziękuję tytule
Odpisz
7 lutego 2025, 14:31
Nuh uh tytule
Wyglądam tak "🤓"
Odpisz