serio mnie wkurzają ludzie, za pisów było źle każdy narzekał itd za PO który rządzi niedługo porównując do pisu też źle. serio ludzie ogarnijcie się albo w jedną albo w drugą a nie takie gówno odwalać bo to nawet nie jest śmieszne.
@Elmario1234: ostatnio w Czechach bobry zbudowały własne tamy w miejscach gdzie urzędnicy planowali owe postawić od 7 lat by przywrócić tamtejsze rozlewiska.
Komentarze
Odśwież17 lutego 2025, 12:46
serio mnie wkurzają ludzie, za pisów było źle każdy narzekał itd za PO który rządzi niedługo porównując do pisu też źle. serio ludzie ogarnijcie się albo w jedną albo w drugą a nie takie gówno odwalać bo to nawet nie jest śmieszne.
Odpisz
8 czerwca 2025, 11:48
@pvp17: ludzie widzą tylko dwie partie
Odpisz
8 czerwca 2025, 12:50
@JaJestemZWami: co tak szybko odpisałaś na mój komentarz ?
Odpisz
8 czerwca 2025, 13:08
@pvp17: szybkie palce
Odpisz
14 lutego 2025, 14:46
czy ktoś może mi wytlumaczyć o jakie wydarzenie chodzi?
Odpisz
17 lutego 2025, 11:38
@Elmario1234: ostatnio w Czechach bobry zbudowały własne tamy w miejscach gdzie urzędnicy planowali owe postawić od 7 lat by przywrócić tamtejsze rozlewiska.
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2025, 11:46
@Zloty_bambus: dzięki dobry człowieku niech Ci bóg nie w dzieciach wynagrodzi
Odpisz
13 lutego 2025, 18:06
To było chyba w Czechach ale i tak krytyka rządu na plus
Odpisz
15 lutego 2025, 20:57
@KittyQueen: może i nie w polsce, ale wina tuska
Odpisz
15 lutego 2025, 11:59
No to fajnie że Tusk, który rządzi k*rwa rok xD
Odpisz
13 lutego 2025, 20:14
Trzaskowski i Nawrocki kiedy na debatę przychodzi k...a bóbr
Odpisz
13 lutego 2025, 15:46
💪
Odpisz