I widać kto jest ich szefem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2025, 12:36
a to jakaś była chyba bitwa o niebo z upadłymi aniołami przed stworzeniem świata
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2025, 13:55
@Kargon: Ciekawe w takim razie co niby mogli ugrać upadli aniołowie
Sam fakt bitwy pozwala przypuszczać że mogli wygrać, a przecież nie mogli, bo Bóg jest ich stwórcą i nie da się go obalić. Nawet nie mogli żadnego anioła zabić, bo Bóg może go wskrzesić. Walka przeciw Bogu nie ma sensu, a jeśli ma, to o czymś nie wiemy...coś w tej historii trochę nie gra...
Tak dużo pytań tak mało odpowiedzi
Odpisz
16 lutego 2025, 01:30
@Towarzysz777: Cała rzecz z Szatanem jeśli trochę się poręczysz pokrewnymi do Bibli źródłami jest taki, że jest on zwolennnikiem teori spiskowych. Szatan twierdzi że Bóg nie jest wszechmogący, a co za tym idzie ma on szansę wygrać. Wszystkie wczesne wspomnienia w Bibli szatana pokazują jak próbuję on podstępami i umowami doprowadzić do sytuacji w której Bóg się myli (podsumowując, stworzyć kamień którego Bóg nie podniesie).
Cała zadyma oczywiście zaczęła się od człowieka, Szatan uważa że jesteśmy c**j a nie podobni do Boga, a Bóg twierdząc inaczej pokazuję słabość. Ogólnie ciekawy koncept, choć nie chrześcijański to byłoby gdyby religia nie mówiła czy Bóg jest wszechmogący, wtedy Szatan stanowiłby poprostu jedną z 2 ścieżek filozoficznych, a ogól ludzkości I ich zachowania stanowiłyby jako dowody po obu stronach konfliktu, bo obecnie to poprostu przyjmujemy coś za pewnik dlatego mówimy o pełnoprawnej Religi a nie "wierzeniach filozoficznych" jak się mówi o podobnym systemie z Chin.
Odpisz
14 lutego 2025, 12:20
Archanioł Michał, najlepszy patron.
Odpisz
14 lutego 2025, 11:07
K...a, mogłem wstawić szybciej.
Odpisz
13 lutego 2025, 18:18
Było
Odpisz
13 lutego 2025, 17:12
Odpisz
13 lutego 2025, 16:20
Jeszcze brakuje Rafała
"Elo mordo, widzę że jesteś chory, bum, jesteś uzdrowiony miłego dnia"
Odpisz