@Papasmerf44: TF2 to darmowa gra, której nie mają już obowiązku utrzymywać, patrząc na to jak stara jest. Powinniście im dziękować że raczyli cokolwiek zrobić, zamiast się Deadlockiem czy innymi projektami zajmować
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ale tak samo co na steamie kupujesz licencje, więc jak gog zakmnie interes to instalka niewiele się różni od pirata
brzmi głupio ale taki regulamin
@Egirl: dojenie GTA V przy jednoczesnym ignorowaniu moderów którzy mogli cię zdoxować przez grę albo w najlepszym przypadku zupełnie zniszczyć ci wrażenia z gry w trybie online, grożenie community moderów ich starych gier, kompletne wrzucenie Red Dead Online do śmietnika
@Rusty_the_Protogen: dodali wszystkie dodatkowe rzeczy z konsol najnowszych - nowe auta, warsztat pozwalający podwajać osiągi pojazdów, pare tam pierdół, wsparcie raytracingu itd itd
Komentarze
Odśwież17 lutego 2025, 15:46
Chyba ktoś tu zapomniał o apokalipsie z botami w TF2, gdzie Valve od lat ignorowało problemy z nimi.
Odpisz
17 lutego 2025, 18:47
@Papasmerf44: czyli nic nie robili. Klasyczny Valve
Odpisz
20 lutego 2025, 15:10
@Papasmerf44: TF2 to darmowa gra, której nie mają już obowiązku utrzymywać, patrząc na to jak stara jest. Powinniście im dziękować że raczyli cokolwiek zrobić, zamiast się Deadlockiem czy innymi projektami zajmować
Odpisz
23 lutego 2025, 15:24
@Papasmerf44: Serwery spolecznosci istnieją
Odpisz
17 lutego 2025, 09:54
"Kupienie gry nie jest równoznaczne z jej posiadaniem"
Odpisz
17 lutego 2025, 11:13
to dotyczy każdego sklepu internetowego
Odpisz
17 lutego 2025, 14:06
Zrobili to bo takie było prawo. Nie zmienia to faktu, że mało kiedy doszło do takiej sytuacji
Odpisz
18 lutego 2025, 21:23
@Boberek00: nie prawda, na Gogu jest dobrze, można pobrać sobie instalkę i ci tego nikt nigdy nie odbierze
Odpisz
18 lutego 2025, 21:29
@FluttershyIsNOTaDoormat: Ale tak samo co na steamie kupujesz licencje, więc jak gog zakmnie interes to instalka niewiele się różni od pirata
brzmi głupio ale taki regulamin
Odpisz
18 lutego 2025, 21:34
@Boberek00: różni się tym, że nabyłeś ją legalnie, to całkiem sporo
Odpisz
18 lutego 2025, 21:21
Ja tam lubię GOGa
Odpisz
18 lutego 2025, 19:26
Ja tam lubię Capcom
Odpisz
18 lutego 2025, 20:01
@Rhokai: Ja też Mega Man jest dobry, Ryu ten z Street Fighter nie z Ninja Gaiden lol też
Odpisz
18 lutego 2025, 18:44
Nie jestem ekspertem i poprawie mnie jeśli jestem w błędzie ale gdzie Rockstar Games?
Odpisz
18 lutego 2025, 23:04
@Proton_0401: cena gta 6 i remake trylogii
Odpisz
18 lutego 2025, 23:19
@Egirl: racja
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2025, 01:58
@Egirl: dojenie GTA V przy jednoczesnym ignorowaniu moderów którzy mogli cię zdoxować przez grę albo w najlepszym przypadku zupełnie zniszczyć ci wrażenia z gry w trybie online, grożenie community moderów ich starych gier, kompletne wrzucenie Red Dead Online do śmietnika
Odpisz
10 marca 2025, 19:08
@Proton_0401: GTA IV na PC
Odpisz
12 marca 2025, 09:01
@Rusty_the_Protogen: Jak się, bracie, dokopałeś do mema z 17 lutego, który, z tego co wiem, w poczekalni gnije jeszcze?
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2025, 09:37
@Rusty_the_Protogen: jeszcze GTA V Enhanced na PC który crashuje przy odpalaniu i nie ma chatu tekstowego XD
Odpisz
12 marca 2025, 12:48
@Proton_0401: Z nudów przewijałem, a konto nowe to jeszcze komentarz czekał aż moderator sprawdzi
Odpisz
12 marca 2025, 12:50
@SonnyCrockett: A są jakieś zalety? Oprócz grafiki i treści do Online (gram tylko w fabułę)
Odpisz
12 marca 2025, 13:10
@Rusty_the_Protogen: rozumiem
Odpisz
13 marca 2025, 09:55
@Rusty_the_Protogen: dodali wszystkie dodatkowe rzeczy z konsol najnowszych - nowe auta, warsztat pozwalający podwajać osiągi pojazdów, pare tam pierdół, wsparcie raytracingu itd itd
Odpisz
13 marca 2025, 10:00
@SonnyCrockett: A to czasem nie jest tylko dla Online?
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2025, 10:08
@Rusty_the_Protogen: owszem
a dobra nie zrozumiałem twojego pytania
Odpisz
17 lutego 2025, 10:03
Ja tam ich nienawidzę także
Odpisz
18 lutego 2025, 18:13
Dlaczego?
Odpisz
18 lutego 2025, 18:31
@DHF1232: dla zasady
Odpisz
18 lutego 2025, 21:22
@DHF1232: za brak Half Life 3? Czy za podnoszenie cen dla Polski?
Odpisz
19 lutego 2025, 01:10
@FluttershyIsNOTaDoormat: Jedyne co mają zj...ne to serwery i rynek, poza tym wszystko elegancko dziala.
Odpisz
17 lutego 2025, 06:22
Oj kurde zdziwił by się
Nawet nie wiesz jak bardzo
Odpisz