Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

17 lutego 2025, 15:46

Chyba ktoś tu zapomniał o apokalipsie z botami w TF2, gdzie Valve od lat ignorowało problemy z nimi.

Avatar kacperro520

17 lutego 2025, 18:47

@Papasmerf44: czyli nic nie robili. Klasyczny Valve

Avatar Reglan

20 lutego 2025, 15:10

@Papasmerf44: TF2 to darmowa gra, której nie mają już obowiązku utrzymywać, patrząc na to jak stara jest. Powinniście im dziękować że raczyli cokolwiek zrobić, zamiast się Deadlockiem czy innymi projektami zajmować

Avatar Takumi_Fujiarwa

23 lutego 2025, 15:24

@Papasmerf44: Serwery spolecznosci istnieją

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2025, 09:54

"Kupienie gry nie jest równoznaczne z jej posiadaniem"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Boberek00

18 lutego 2025, 21:29

@FluttershyIsNOTaDoormat: Ale tak samo co na steamie kupujesz licencje, więc jak gog zakmnie interes to instalka niewiele się różni od pirata
brzmi głupio ale taki regulamin

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 lutego 2025, 21:34

@Boberek00: różni się tym, że nabyłeś ją legalnie, to całkiem sporo

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 lutego 2025, 21:21

Ja tam lubię GOGa

Avatar Rhokai

18 lutego 2025, 19:26

Ja tam lubię Capcom

Avatar GrubynaRejonie

18 lutego 2025, 20:01

@Rhokai: Ja też Mega Man jest dobry, Ryu ten z Street Fighter nie z Ninja Gaiden lol też

Avatar Proton_0401

18 lutego 2025, 18:44

Nie jestem ekspertem i poprawie mnie jeśli jestem w błędzie ale gdzie Rockstar Games?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Rusty_the_Protogen

13 marca 2025, 10:00

@SonnyCrockett: A to czasem nie jest tylko dla Online?

Avatar SonnyCrockett

Edytowano - 13 marca 2025, 10:08

@Rusty_the_Protogen: owszem

a dobra nie zrozumiałem twojego pytania

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2025, 10:03

Ja tam ich nienawidzę także

Avatar DHF1232

18 lutego 2025, 18:13

Dlaczego?

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2025, 18:31

@DHF1232: dla zasady

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

18 lutego 2025, 21:22

@DHF1232: za brak Half Life 3? Czy za podnoszenie cen dla Polski?

Avatar reedy7

19 lutego 2025, 01:10

@FluttershyIsNOTaDoormat: Jedyne co mają zj...ne to serwery i rynek, poza tym wszystko elegancko dziala.

Avatar Boberek00

17 lutego 2025, 06:22

Oj kurde zdziwił by się
Nawet nie wiesz jak bardzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Totalnie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zdeklasowani znowu

Szybki jak błyskawica

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka