jeśli nic się nie zmieniło przez ostatnie pare miesięcy, to dalej jest za osiem. To znaczy na cenniku jest napisany tylko średni i duży, ale mały też jest
Nie mam pojęcia czy to tylko kłamstwo mojej młodości czy tak było ale wydaje mi się że kiedyś duży kebab to się kroiło na pół i dla dwóch osób starczyło
Teraz dużym to się ledwo najeść idzie
(Nie mówię tu o ofercie specjalnej na te ogromne kebaby)
@ArthurMorgan: Ale też wtedy mniej potrzebowałeś zjeść żeby sie najeść. Więc siłą rzeczy żeby się najeść kupowałeś mniej kebaba i mniej za niego płaciłeś
Komentarze
Odśwież21 lutego 2025, 20:02
jeśli nic się nie zmieniło przez ostatnie pare miesięcy, to dalej jest za osiem. To znaczy na cenniku jest napisany tylko średni i duży, ale mały też jest
Odpisz
17 lutego 2025, 18:23
Nie mam pojęcia czy to tylko kłamstwo mojej młodości czy tak było ale wydaje mi się że kiedyś duży kebab to się kroiło na pół i dla dwóch osób starczyło
Teraz dużym to się ledwo najeść idzie
(Nie mówię tu o ofercie specjalnej na te ogromne kebaby)
Odpisz
17 lutego 2025, 18:29
@ArthurMorgan: Bo jak byłeś mniejszy to mniej jadles
Odpisz
17 lutego 2025, 18:30
@ArthurMorgan: czasem duży starcza na 2 osoby, ale średnio głodne
Odpisz
17 lutego 2025, 18:33
@Waldemir50: Właśnie, że nie.
Z wiekiem mniej.
Odpisz
17 lutego 2025, 18:55
@ArthurMorgan: Ale też wtedy mniej potrzebowałeś zjeść żeby sie najeść. Więc siłą rzeczy żeby się najeść kupowałeś mniej kebaba i mniej za niego płaciłeś
Odpisz
17 lutego 2025, 20:00
@ArthurMorgan: Może w złym lokalu kupowałeś, albo personel się zmienił i robi inaczej niż kiedyś?
Odpisz
17 lutego 2025, 21:41
@ArthurMorgan: Jak poprosisz to ci pokroją na pół
Odpisz
21 lutego 2025, 09:08
@ArthurMorgan: shrinkflacja
Odpisz
17 lutego 2025, 18:23
Co wy macie z tym Krakowem?!
Odpisz
17 lutego 2025, 20:11
@Kj0603: nieco normalniejszy niż wawa, masz odpowiedź
Odpisz
20 lutego 2025, 15:40
@Kj0603: Kraków goated
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2025, 09:07
@BlackMorbius61: skoro maczety i smog są dla ciebie normalne
Odpisz