Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kawento

1 marca 2025, 11:00

Ta darmowa opieka medyczna kosztuje zaledwie 9% dochodu plus to, co trzeba zapłacić prywatnie, aby nie czekać ruski rok w kolejce.
Skoro płaca minimalna w US&A jest niższa niż w Rzeczypazernej, to znaczy, że co najmniej praca jest tam tańsza. Swoją drogą np. paliwa też mają tańsze.

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2025, 10:42

Wszystko przez socjalizm

Avatar rumcajschr

24 lutego 2025, 16:46

>socjalizm
>Ameryka

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2025, 14:33

@rumcajschr: Buden, Obama

Avatar rumcajschr

25 lutego 2025, 14:50

"Buden" 😭😭😭

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2025, 16:55

@rumcajschr: i cyk zmiana tematu

Avatar rumcajschr

25 lutego 2025, 16:56

Towarzyszu Trumpie, wsadź tego burżuja i wroga ludu amerykańskiego do łagru 🫵🏿

Avatar
Konto usunięte

25 lutego 2025, 18:29

@rumcajschr: nieźle, samopocisk

Avatar pawelec323232e2

17 lutego 2025, 08:43

A do tego w usa jest pelno narkomanow albo grubych fembojow. U nas tego nie ma.. sa seksi chude femboye i co najwyzej czasami pijaki, ktorzy sa w kazdym kraju

Avatar Murarzowa

17 lutego 2025, 08:59

@pawelec323232e2: Trzeba tylko zrobić tak jak Finlandia która zrobiła mieszkania publiczne i zmniejszyła bezdomność wielokrotnie co nie dość, że kosztuje mniej niż trzymanie bezdomnych na ulicach to ponad połowa po tym zdobyła pracę i sobie żyje.
A poza domami poprawić to co mamy i rozpieprzami najbogatsze państwo na świecie na łopatki 💪💪

Avatar pawelec323232e2

17 lutego 2025, 10:27

@Murarzowa: jak by usa bylo wielkosci Polski to juz dawno by lezalo pokonane przez ugande

Avatar Murarzowa

Edytowano - 17 lutego 2025, 10:29

@pawelec323232e2: Jeśli przyjęli by taki sposób budowania jaki mają teraz to by im dosłownie miejsca brakło.
Oni mają z domu do sklepu tyle co Polak z Opola do Wrocławia bo zamiast budować bloki mieszkalne relatywnie blisko siebie to mają swoje osiedla

Avatar Nixital46

21 lutego 2025, 11:49

@pawelec323232e2:
Jak dla mnie narkomani są lepszą opcją niż pijacy. Wolałbym spędzić dzień w jednym pokoju z ćpunem niż godzinę w jednym pokoju z pijanym.

Avatar Murarzowa

21 lutego 2025, 12:04

@Nixital46: zależy co ćpał ci powiem

Avatar pawelec323232e2

22 lutego 2025, 09:20

@Murarzowa: cipo wiem?

Avatar Anantashesha

Edytowano - 20 lutego 2025, 19:40

J*bać kapitalizm. A USA to kraj trzeciego świata. A w zasadzie 50 krajów które udają 1 i mają wystarczającą potęgę militarną żeby walczyć z Bogiem.

Avatar Grewest

20 lutego 2025, 19:20

<Pan maruda>

I co to zmienia? USA to federalny kraj, z różnymi pensjami minimalnymi w różnych stanach. Dodatkowo minimalna to minimalna. Przeciętnemu człowiekowi żyje się tam lepiej niż u nas.

</pan maruda>

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 lutego 2025, 10:01

W końcu USA to trzeciego świata kraj najbogatszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Totalnie

Fajnie że odpowiedzieli

Pilne

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka