Ta darmowa opieka medyczna kosztuje zaledwie 9% dochodu plus to, co trzeba zapłacić prywatnie, aby nie czekać ruski rok w kolejce.
Skoro płaca minimalna w US&A jest niższa niż w Rzeczypazernej, to znaczy, że co najmniej praca jest tam tańsza. Swoją drogą np. paliwa też mają tańsze.
A do tego w usa jest pelno narkomanow albo grubych fembojow. U nas tego nie ma.. sa seksi chude femboye i co najwyzej czasami pijaki, ktorzy sa w kazdym kraju
@pawelec323232e2: Trzeba tylko zrobić tak jak Finlandia która zrobiła mieszkania publiczne i zmniejszyła bezdomność wielokrotnie co nie dość, że kosztuje mniej niż trzymanie bezdomnych na ulicach to ponad połowa po tym zdobyła pracę i sobie żyje.
A poza domami poprawić to co mamy i rozpieprzami najbogatsze państwo na świecie na łopatki 💪💪
@pawelec323232e2: Jeśli przyjęli by taki sposób budowania jaki mają teraz to by im dosłownie miejsca brakło.
Oni mają z domu do sklepu tyle co Polak z Opola do Wrocławia bo zamiast budować bloki mieszkalne relatywnie blisko siebie to mają swoje osiedla
@pawelec323232e2:
Jak dla mnie narkomani są lepszą opcją niż pijacy. Wolałbym spędzić dzień w jednym pokoju z ćpunem niż godzinę w jednym pokoju z pijanym.
I co to zmienia? USA to federalny kraj, z różnymi pensjami minimalnymi w różnych stanach. Dodatkowo minimalna to minimalna. Przeciętnemu człowiekowi żyje się tam lepiej niż u nas.
Komentarze
Odśwież1 marca 2025, 11:00
Ta darmowa opieka medyczna kosztuje zaledwie 9% dochodu plus to, co trzeba zapłacić prywatnie, aby nie czekać ruski rok w kolejce.
Skoro płaca minimalna w US&A jest niższa niż w Rzeczypazernej, to znaczy, że co najmniej praca jest tam tańsza. Swoją drogą np. paliwa też mają tańsze.
Odpisz
22 lutego 2025, 10:42
Wszystko przez socjalizm
Odpisz
24 lutego 2025, 16:46
>socjalizm
>Ameryka
Odpisz
25 lutego 2025, 14:33
@rumcajschr: Buden, Obama
Odpisz
25 lutego 2025, 14:50
"Buden" 😭😭😭
Odpisz
25 lutego 2025, 16:55
@rumcajschr: i cyk zmiana tematu
Odpisz
25 lutego 2025, 16:56
Towarzyszu Trumpie, wsadź tego burżuja i wroga ludu amerykańskiego do łagru 🫵🏿
Odpisz
25 lutego 2025, 18:29
@rumcajschr: nieźle, samopocisk
Odpisz
17 lutego 2025, 08:43
A do tego w usa jest pelno narkomanow albo grubych fembojow. U nas tego nie ma.. sa seksi chude femboye i co najwyzej czasami pijaki, ktorzy sa w kazdym kraju
Odpisz
17 lutego 2025, 08:59
@pawelec323232e2: Trzeba tylko zrobić tak jak Finlandia która zrobiła mieszkania publiczne i zmniejszyła bezdomność wielokrotnie co nie dość, że kosztuje mniej niż trzymanie bezdomnych na ulicach to ponad połowa po tym zdobyła pracę i sobie żyje.
A poza domami poprawić to co mamy i rozpieprzami najbogatsze państwo na świecie na łopatki 💪💪
Odpisz
17 lutego 2025, 10:27
@Murarzowa: jak by usa bylo wielkosci Polski to juz dawno by lezalo pokonane przez ugande
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2025, 10:29
@pawelec323232e2: Jeśli przyjęli by taki sposób budowania jaki mają teraz to by im dosłownie miejsca brakło.
Oni mają z domu do sklepu tyle co Polak z Opola do Wrocławia bo zamiast budować bloki mieszkalne relatywnie blisko siebie to mają swoje osiedla
Odpisz
21 lutego 2025, 11:49
@pawelec323232e2:
Jak dla mnie narkomani są lepszą opcją niż pijacy. Wolałbym spędzić dzień w jednym pokoju z ćpunem niż godzinę w jednym pokoju z pijanym.
Odpisz
21 lutego 2025, 12:04
@Nixital46: zależy co ćpał ci powiem
Odpisz
22 lutego 2025, 09:20
@Murarzowa: cipo wiem?
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2025, 19:40
J*bać kapitalizm. A USA to kraj trzeciego świata. A w zasadzie 50 krajów które udają 1 i mają wystarczającą potęgę militarną żeby walczyć z Bogiem.
Odpisz
20 lutego 2025, 19:20
<Pan maruda>
I co to zmienia? USA to federalny kraj, z różnymi pensjami minimalnymi w różnych stanach. Dodatkowo minimalna to minimalna. Przeciętnemu człowiekowi żyje się tam lepiej niż u nas.
</pan maruda>
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2025, 10:01
W końcu USA to trzeciego świata kraj najbogatszy
Odpisz