Miałem dwa miesiące temu operację nogi i lekarz mi mówił że nmg za dużo stać w miejscu żeby tej nogi nie obciążać więc jak musiałem cos na mieście załatwić to w autobusie siedziałem. Dwa przystanki później wsiada baba lat na oko 50, a jako że autobus pełny to zaraz się burzy że ona starsza i czy ktoś jej ustąpi. Gapi się na mnie, ja na nią bo nie wiedziałem na ...j się tak drze. Podchodzi do mnie i mówi
-Młody człowieku, puść starszą panią
Nawet nie prosiła, tylko wymagała xD
- Proszę pani, przykro mi, ale nie mogę tego zrobić, niedawno miałem oper-
- JAK TO NIE MOŻESZ GÓWNIARZU CI SIE PO PROSTU NIE CHCE TA MŁODZIEŻ TO KOMPLETNIE NIE WYCHOWANA
- SŁUCHAJ KUWA TY MOHERZE MIAŁEM NIE DAWNO OPERACJĘ NOGI I LEKARZ ZALECIŁ MI JAK NAJMNIEJ STAĆ, A TOBIE PO PROSTU KUWA MUSU BYĆ WYGODNIE BO MYŚLISZ ŻE JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA CHOĆ WCALE TAK NIE JEST, więc proszę poszukać kogoś do dręczenia gdzie indziej (na koniec zdałem sb sprawę że wszyscy się na mnie gapią, więc się uspokoiłem) . Zadziałało 👍
@Konto_nieusuniete: Albo rzucane w eter komunikaty w stylu "CO ZA CHAMSTWO SIĘ ZJECHAŁO!!!" zamiast najpierw spróbować neutralnie zwrócić się DO konkretnej osoby.
@Konto_nieusuniete: jak dla mnie to chore serio z tymi babami, nawet jeśłi normalnie poproszą a widać że jest jakaś chora i ledwo stoi to jeszcze można ustąpić, ale nie gdy z pretensją bo im się na leży bo jest stara
noż a do promocji do lidla zap******ą jak sonic
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 lutego 2025, 19:15
Stara baba w busie chciała uderzyć kobietę w ciąży
Odpisz
22 lutego 2025, 19:17
@Henzej: dlatego prądem j*bać je należy
Odpisz
25 czerwca 2025, 19:11
@Henzej: dwie osoby na raz, co za niewyżyte babsko
Odpisz
25 lutego 2025, 15:05
Miałem dwa miesiące temu operację nogi i lekarz mi mówił że nmg za dużo stać w miejscu żeby tej nogi nie obciążać więc jak musiałem cos na mieście załatwić to w autobusie siedziałem. Dwa przystanki później wsiada baba lat na oko 50, a jako że autobus pełny to zaraz się burzy że ona starsza i czy ktoś jej ustąpi. Gapi się na mnie, ja na nią bo nie wiedziałem na ...j się tak drze. Podchodzi do mnie i mówi
-Młody człowieku, puść starszą panią
Nawet nie prosiła, tylko wymagała xD
- Proszę pani, przykro mi, ale nie mogę tego zrobić, niedawno miałem oper-
- JAK TO NIE MOŻESZ GÓWNIARZU CI SIE PO PROSTU NIE CHCE TA MŁODZIEŻ TO KOMPLETNIE NIE WYCHOWANA
- SŁUCHAJ KUWA TY MOHERZE MIAŁEM NIE DAWNO OPERACJĘ NOGI I LEKARZ ZALECIŁ MI JAK NAJMNIEJ STAĆ, A TOBIE PO PROSTU KUWA MUSU BYĆ WYGODNIE BO MYŚLISZ ŻE JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA CHOĆ WCALE TAK NIE JEST, więc proszę poszukać kogoś do dręczenia gdzie indziej (na koniec zdałem sb sprawę że wszyscy się na mnie gapią, więc się uspokoiłem) . Zadziałało 👍
Odpisz
24 lutego 2025, 15:13
Typowa? Bab w ciąży już prawie nie ma, a będzie jeszcze mniej.
Odpisz
22 lutego 2025, 19:25
Jeszcze jakby potrafiły poprosić o ustąpienie miejsca jak człowiek, a one będą urządzać sceny w autobusie o 6.50 rano
"Nie Grażyna, nie wiem, czy sugerujesz mi ustąpienie ci miejsca czy to zwykły atak kokluszu, odezwij się k*rwa"
Odpisz
23 lutego 2025, 00:48
@Konto_nieusuniete: Bo u nas nie ma tak że się prosi tylko niestety jest zdanie że w góry mi się należy
Odpisz
23 lutego 2025, 00:56
@sss96: Nawet jak uważa, że się jej należy to niech to zakomunikuje, a nie czeka, żeby jaśnie hrabinie zaproponować to miejsce
Odpisz
24 lutego 2025, 11:15
@Konto_nieusuniete: Albo rzucane w eter komunikaty w stylu "CO ZA CHAMSTWO SIĘ ZJECHAŁO!!!" zamiast najpierw spróbować neutralnie zwrócić się DO konkretnej osoby.
Odpisz
24 lutego 2025, 13:53
@Konto_nieusuniete: jak dla mnie to chore serio z tymi babami, nawet jeśłi normalnie poproszą a widać że jest jakaś chora i ledwo stoi to jeszcze można ustąpić, ale nie gdy z pretensją bo im się na leży bo jest stara
noż a do promocji do lidla zap******ą jak sonic
Odpisz
24 lutego 2025, 12:45
I cyyyk ja niepełnosprawny!
Odpisz
24 lutego 2025, 10:04
Ona jest siedzący na miejscu, więc stara baba jest zły
Odpisz