@jbartosik: To widać nie wiesz. Blackrock ma co najwyżej dyrektora a nie wściela, a ten dyrektor został wybrany przez... Jak już mówiłem, poczytaj sobie o vanguard, w sensie, że nie poczytasz.
@KittyQueen: No bo jestem. Elon jako przydupas Trampka jest dowodem na to, że korporacje realnie sięgają do władzy, bo umówmy się, Musk to już nie jest jednostka, tylko chodzący dział swojej firmy.
@Leszy: A co mieliby by zrobić ludzie? Urobione przez kościółek i inne pluszowe socjalistyczne filozofie lemingi ponarzekają w internecie a jutro pójdą zasuwać na etat. A jak ktoś faktycznie ma IQ powyżej 80 i nie wywala pensji w klubie co weekend to po prostu kupi sobie akcje Blackrocka czy czego tam sobie chce. I wtedy to już nie jest zła korporacja. Po 5,10,20 latach to jest korporacja z której sobie czerpie dyswidende czy zyski z ETF i je śniadanko w kawiarni rano czytajac gazete patrzac jak lemnigi za oknem po 5,10,20 latach znowu pędzą na autobus do kołchozu.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 lutego 2025, 20:27
nie jedną tylko dwie vanguard czy coś takiego to była druga
Odpisz
24 lutego 2025, 22:54
@jbartosik: vanguard?
ten malware udający anticheata?
Odpisz
24 lutego 2025, 22:55
@tigerman: jakoś podobnie to było mówię ogromną firma podobna do wspomnianej
Odpisz
24 lutego 2025, 22:56
@tigerman: dokładnie to Vanguard Group
Odpisz
4 marca 2025, 12:01
@jbartosik: Przecież właścicielami blackrock jest właśnie vanguard, spróbuj wyszukać czegokolwiek o nich.
Odpisz
4 marca 2025, 18:58
@honhenim09: wydaje mi się że to jest tak że są nawzajem swoimi głównymi udziałowcami ale pewności nie mam
Odpisz
6 marca 2025, 09:29
@jbartosik: To widać nie wiesz. Blackrock ma co najwyżej dyrektora a nie wściela, a ten dyrektor został wybrany przez... Jak już mówiłem, poczytaj sobie o vanguard, w sensie, że nie poczytasz.
Odpisz
24 lutego 2025, 19:54
Światem rządzą korporacje i nawet się z tym nie kryją
Odpisz
24 lutego 2025, 19:55
@NiszczycielHeretykovv: Bo nie muszą.
Ludzie i tak z tym nic nie zrobią.
Odpisz
25 lutego 2025, 14:04
@NiszczycielHeretykovv: Elon Musk jest doradzcą głowy jednego z najpotężniejszych państw na planecie. To już o czymś świadczy...
Odpisz
25 lutego 2025, 18:33
@Figarus: a mówi że jest przeciwko establishmentowi
Odpisz
25 lutego 2025, 19:46
@KittyQueen: No bo jestem. Elon jako przydupas Trampka jest dowodem na to, że korporacje realnie sięgają do władzy, bo umówmy się, Musk to już nie jest jednostka, tylko chodzący dział swojej firmy.
Odpisz
25 lutego 2025, 22:09
@Leszy: Wystarczy jеbnąć atomówkę na jakiś wieżowiec, ale potrzebujemy jakiegoś pojеbanеgo rockmana
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2025, 03:25
@Leszy: A co mieliby by zrobić ludzie? Urobione przez kościółek i inne pluszowe socjalistyczne filozofie lemingi ponarzekają w internecie a jutro pójdą zasuwać na etat. A jak ktoś faktycznie ma IQ powyżej 80 i nie wywala pensji w klubie co weekend to po prostu kupi sobie akcje Blackrocka czy czego tam sobie chce. I wtedy to już nie jest zła korporacja. Po 5,10,20 latach to jest korporacja z której sobie czerpie dyswidende czy zyski z ETF i je śniadanko w kawiarni rano czytajac gazete patrzac jak lemnigi za oknem po 5,10,20 latach znowu pędzą na autobus do kołchozu.
Odpisz
25 lutego 2025, 15:40
Nie dziwię że się śmieją.
Ludzie odkrywają istnienie funduszy inwestycyjnych
Odpisz