Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

Edytowano - 24 lutego 2025, 20:27

nie jedną tylko dwie vanguard czy coś takiego to była druga

Avatar tigerman

24 lutego 2025, 22:54

@jbartosik: vanguard?
ten malware udający anticheata?

Avatar jbartosik

24 lutego 2025, 22:55

@tigerman: jakoś podobnie to było mówię ogromną firma podobna do wspomnianej

Avatar jbartosik

24 lutego 2025, 22:56

@tigerman: dokładnie to Vanguard Group

Avatar honhenim09

4 marca 2025, 12:01

@jbartosik: Przecież właścicielami blackrock jest właśnie vanguard, spróbuj wyszukać czegokolwiek o nich.

Avatar jbartosik

4 marca 2025, 18:58

@honhenim09: wydaje mi się że to jest tak że są nawzajem swoimi głównymi udziałowcami ale pewności nie mam

Avatar honhenim09

6 marca 2025, 09:29

@jbartosik: To widać nie wiesz. Blackrock ma co najwyżej dyrektora a nie wściela, a ten dyrektor został wybrany przez... Jak już mówiłem, poczytaj sobie o vanguard, w sensie, że nie poczytasz.

Avatar NiszczycielHeretykovv

24 lutego 2025, 19:54

Światem rządzą korporacje i nawet się z tym nie kryją

Avatar Leszy

24 lutego 2025, 19:55

@NiszczycielHeretykovv: Bo nie muszą.
Ludzie i tak z tym nic nie zrobią.

Avatar Figarus

25 lutego 2025, 14:04

@NiszczycielHeretykovv: Elon Musk jest doradzcą głowy jednego z najpotężniejszych państw na planecie. To już o czymś świadczy...

Avatar KittyQueen

25 lutego 2025, 18:33

@Figarus: a mówi że jest przeciwko establishmentowi

Avatar Figarus

25 lutego 2025, 19:46

@KittyQueen: No bo jestem. Elon jako przydupas Trampka jest dowodem na to, że korporacje realnie sięgają do władzy, bo umówmy się, Musk to już nie jest jednostka, tylko chodzący dział swojej firmy.

Avatar Witciu

25 lutego 2025, 22:09

@Leszy: Wystarczy jеbnąć atomówkę na jakiś wieżowiec, ale potrzebujemy jakiegoś pojеbanеgo rockmana

Avatar whereswally

Edytowano - 26 lutego 2025, 03:25

@Leszy: A co mieliby by zrobić ludzie? Urobione przez kościółek i inne pluszowe socjalistyczne filozofie lemingi ponarzekają w internecie a jutro pójdą zasuwać na etat. A jak ktoś faktycznie ma IQ powyżej 80 i nie wywala pensji w klubie co weekend to po prostu kupi sobie akcje Blackrocka czy czego tam sobie chce. I wtedy to już nie jest zła korporacja. Po 5,10,20 latach to jest korporacja z której sobie czerpie dyswidende czy zyski z ETF i je śniadanko w kawiarni rano czytajac gazete patrzac jak lemnigi za oknem po 5,10,20 latach znowu pędzą na autobus do kołchozu.

Avatar Grewest

25 lutego 2025, 15:40

Nie dziwię że się śmieją.

Ludzie odkrywają istnienie funduszy inwestycyjnych

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Deal życia

Niegrzeczny Oskarek

Nie idź!

Ikony

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka