Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Pozdrawiam świetliki
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2025, 21:11
Wspieranie pracy dzieci i niewolniczej pracy więźniów politycznych w Chinach pozwala dobrze ubrać się za grosze
Odpisz
24 lutego 2025, 21:19
@Konto_nieusuniete: masz taniej dobre ubrania? to nie narzekaj
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2025, 21:20
@jbartosik: Wykorzystywanie ludności po drugiej stronie świata baza 💪
Za zniżki na Temu zapisałbym się do KPCh
Odpisz
24 lutego 2025, 21:32
@jbartosik: na temu ciężko cokolwiek znaleźć. Wpisujesz że chcesz kupić sandały a ci pokazuje helikoptery bojowe a ty scrolluj.
Lepiej shein.
Temu do ubrań się nie nadaje
Odpisz
24 lutego 2025, 21:33
@JaJestemZWami: do noży i broni jest idealne
Odpisz
24 lutego 2025, 21:36
@jbartosik: tu są moje wyniki sandałów z temu.
Kupię sobie te sandały po prawo na górze
Odpisz
1 marca 2025, 00:40
@JaJestemZWami: lepiej wez te sandaly po prawej na dole
Odpisz
1 marca 2025, 01:32
@Wedkarz: trochę uciskają
Odpisz
1 marca 2025, 02:54
@JaJestemZWami: chetnie Ci porozciągam
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2025, 16:00
Dlatego rzadko kiedy kupuję nówki, większość z ciucholandów. Chociaż coraz ciężej coś kupić od kiedy influenserzy tak zarekramowali
Odpisz
24 lutego 2025, 22:10
Złotych*
Odpisz
24 lutego 2025, 21:32
Ja w sumie mam śmiesznie bo ubrania mam tanie typu buty z Decathlonu za 80zł itp.
Niezbyt mnie stać na ubrania bo wywalam na inne rzeczy. I kupiłabym sobie coś fajnego no ale kurde.
Kupiłam sobie depilator to poszło 400zł.
Albo np nwm ludzie się przechwalają, że mają rzeczy od Apple to sobie kupiłam akcję Apple i sobie ją trzymam bo czemu by nie.
Resolve ostatn1200zł
I k...a I ...j i koniec kasy no.
Ale nadal jestem wk...iona na siebie za ten CDp
Zarobiłam 70zł k...a na akcjach
A teraz bym miała z tego 1000zł
Bruh momento
Odpisz
24 lutego 2025, 21:44
@Murarzowa: W Polsce sprzedają często jakiś syf i o ile kiedyś Chiny były uważane za takie które handlują tandetą... To teraz produkty są często tańsze niż tutaj. ja mam różne depilatory do każdej części ciała i za 1200zł. Są w szafie i czekają na to aż je wystawie na aukcji, bo wydałam na to samo,.ale z temu i za naprawdę niską cenę mam coś co działa jak powinno.
Miałam problemy z zębami, moje zęby nie ważne czy po kuracji paskami, czy światłem, pastą, proszkiem itp... już szybciej wymienię wszystkie pokemony niż to co było testowane. Z temu mam proszek do mycia zębów z którego jestem realnie zadowolona.
Za cenę 1 koszulki kupiłam 13 koszulek na temu i nie odbiegają jakościowo od tej jednej.
NAWET SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW JEST KOZACKA.
U mnie w domu będzie można znaleźć wiekszslosc rzeczy z chin olbo przykładów mogę mnożyć więcej. Będę wspierać chińską gospodarkę.
Odpisz