Lol, ja myślałem że temat imigrantów już się skończył bo wszyscy dostępni już rozgościli się we Francji/Niemczech/Anglii i zostali rodowitymi Europejczykami. No ale niemiecki agent u nas teraz rządzi, więc pewnie jeszcze jakichś skądś wyczarowali...
Edit: Plus, Wrocław to od lat polska stolica multikulti, więc jak jeszcze sprowadzą tam Ali Babę i 30 tys. zbójników to będzie tam tylko weselej. Żeby tylko tamtejszego zoo nie zniszczyli.
@Obietnica_12: Nwm
Ja tam nie mam nic przeciwko żadnym imigrantom pod warunkiem, że przybyli w normalnych, legalnych warunkach i chcą żyć jak zwykli ludzie
A imigranci, o których mowa w memie raczej się do takich nie zaliczają
@kreatywnylogin: to prawda, niestety migranci zawiedli nasze i nie tylko nasze zaufanie pokazując jaka jest ich zdecydowana większość, nie zasługują na miłe traktowanie a wręcz przeciwnie
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 lutego 2025, 08:38
Lol, ja myślałem że temat imigrantów już się skończył bo wszyscy dostępni już rozgościli się we Francji/Niemczech/Anglii i zostali rodowitymi Europejczykami. No ale niemiecki agent u nas teraz rządzi, więc pewnie jeszcze jakichś skądś wyczarowali...
Edit: Plus, Wrocław to od lat polska stolica multikulti, więc jak jeszcze sprowadzą tam Ali Babę i 30 tys. zbójników to będzie tam tylko weselej. Żeby tylko tamtejszego zoo nie zniszczyli.
Odpisz
27 lutego 2025, 01:42
@Tajdeus: z artykułu z mema
Donald akurat jest przeciwny
Odpisz
27 lutego 2025, 08:39
@kreatywnylogin: to tylko pozory przed wyborami, posłuchaj co mówi konfa...
Już francja się pytała jak tam ilość lokali
Odpisz
26 lutego 2025, 23:18
Czy to nowe wydanie wolfa 3D?
Odpisz
26 lutego 2025, 22:41
Nierel, powinno być pod wodą
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2025, 21:13
O hej znowu hejt przeciwko imigrantom, jak oryginalnie i ciekawie
Odpisz
26 lutego 2025, 21:43
@Obietnica_12: a co w tym złego?
Odpisz
26 lutego 2025, 22:50
@Obietnica_12: Nwm
Ja tam nie mam nic przeciwko żadnym imigrantom pod warunkiem, że przybyli w normalnych, legalnych warunkach i chcą żyć jak zwykli ludzie
A imigranci, o których mowa w memie raczej się do takich nie zaliczają
Odpisz
26 lutego 2025, 23:19
@OtokoNoKaze: Pytanie w stylu, co jest złego w rasizmie bruh
Odpisz
27 lutego 2025, 01:38
@Obietnica_12: Nikt nie ma nic do miłego turka sprzedającego kebaby
Każdy za to będzie miał problem do syryjczyka wjeżdżającego w tłum ludzi
Odpisz
27 lutego 2025, 07:03
@kreatywnylogin: to prawda, niestety migranci zawiedli nasze i nie tylko nasze zaufanie pokazując jaka jest ich zdecydowana większość, nie zasługują na miłe traktowanie a wręcz przeciwnie
Odpisz
27 lutego 2025, 07:07
@OtokoNoKaze: Czyli gdybyś sam był takim imigrantem też bywa chciał żeby traktowali cie gorzej?
Odpisz
27 lutego 2025, 07:27
@Obietnica_12: dorośnij
Odpisz
27 lutego 2025, 07:48
@OtokoNoKaze: Czyli zgaduję że nie
Odpisz
25 lutego 2025, 22:57
Odwal się od Wrocławia
Odpisz
25 lutego 2025, 22:58
@Memolord: Nie wiedziałem, że wrocławiacy to takie miękkie faje 🗿
Odpisz
25 lutego 2025, 22:18
Wszyscy mówią po niemiecku, od razu widać że Wrocław
Odpisz
25 lutego 2025, 22:20
@Frutti56: *ukraińsku
Odpisz
25 lutego 2025, 22:49
@VincyI: >Wrocław w 1950
>zajrzyj do środka
>goście mówiący gwarą lwowską
>Wrocław w 2025
>zajrzyj do środka
>goście mówiący gwarą lwowską
Odpisz
25 lutego 2025, 22:25
wy się nie posrajcie tutaj, normalne miasto
Odpisz
25 lutego 2025, 22:48
@BlackMorbius61: Rommster zoutowany jako wrocławiak???
Odpisz
25 lutego 2025, 22:24
Wrocław:
Odpisz
25 lutego 2025, 22:22
co tam robi żołnierz brygady azow?
Odpisz