Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

2 marca 2025, 03:49

Jeśli ktoś myśli, że Kennedy jest jedynym źródłem problemów w Lucasfilm i jej odejście może magicznie spowodować poprawę dzieł spod marki SW, to... no cóż, myli się.

Avatar PanPiernik

27 lutego 2025, 16:57

Jak czują się "fani" Gwiezdnych Wojen po tym jak 70 latka ogłosiła że przechodzi na emeryturę

Avatar PanPiernik

Edytowano - 27 lutego 2025, 16:59

@PanPiernik: btw
Zobaczcie sobie jej filmografię
Powrót do przyszłości (całą trylogia)
Lista Schindlera
Park Jurajski
Twister
Wojna światów
Łotr 1
Wszystkie Indiana Jonesy
Szósty zmysł itd
Lepszej osoby raczej nie znajdą na pozycję prezesa, nie dziwne że Jerzy Łukasz sam ją wybrał

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 marca 2025, 16:21

@PanPiernik: co z tego jak jej dopiero potem palma odwaliła i wszystko na jedno kopyto szło

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 marca 2025, 16:22

@PanPiernik: to tak jak bronić bethesdy bo kiedyś dobrą grę zrobili

Avatar PanPiernik

1 marca 2025, 16:34

@FluttershyIsNOTaDoormat: bardziej mi chodziło o to że nie dziwię się że Lucas ją wybrał
A poza tym Star Wars ciągle wypuszcza jakościowe produkcje
Mandalorian sezon1 i 2 (3 sezon nie za bardzo), Bad Batch w miarę spoko było, 7 sezon Wojen Klonów to najlepszy sezon, Łotr 1
I oczywiście najlepsza produkcja Star Wars od czasów Imperium kontratakuje: Andor
Zgodzę się że nie wszystkie produkcje Star Wars ostatnich lat były dobre (zwłaszcza sequele, Kenobi i book of Boba Fett) ale za Lucasa było to samo
1/3 wojen klonów to badziew który się jedynie skipuje, Wojny klonów (film) to najgorszy film z Gwiezdnych Wojen, Mroczne widmo i Atak klonów są imo gorsze od epizodu 7 i 8 a i epizodu 6 ja za bardzo też nie lubię
Jak widzę tyle osób które nazywają Kennedy osobą która zniszczyła Gwiezdne wojny to chce mi się śmiać, bo są to albo edgy 14 latki albo osoby 30+ zaślepione nostalgią

Avatar Figarus

1 marca 2025, 13:58

Nigdy nie lubiłem SW, ale patrząc na kolejne dramy z jakością (albo raczej jej brakiem) kolejnych produkcji, szczerze mi szkoda fanów tego uniwersum.

Avatar rumcajschr

27 lutego 2025, 10:25

-Czuddo, a co jeśli...?
-Nie wydarzy się

Avatar Konto_nieusuniete

27 lutego 2025, 10:44

@rumcajschr: Bo angielsku brzmi lepiej

Avatar rumcajschr

27 lutego 2025, 10:47

@Konto_nieusuniete: Zachodni propagandysta 🫵🏿

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 27 lutego 2025, 10:53

@rumcajschr: "It won't" zawiera w sobie o wiele więcej stanowczości w porównaniu do "nie wydarzy się". Jest krótsze i szersze w znaczeniu. Coś podobnego do "nie", ale odnoszące się do przyszłości

Avatar Figarus

1 marca 2025, 13:56

Avatar feniks100

1 marca 2025, 12:40

I pojawi się wersja 2.0 która będzie jeszcze bardziej poj...na XD

Avatar Grewest

1 marca 2025, 11:40

To nic nie zmieni jeśli ludzie pracujący w disneyu dalej będą klepać „nieryzykowne, nieambitne” filmy i seriale

Avatar
ddawdad

27 lutego 2025, 10:22

Niewiele to zmieni, skoro lista następców nie prezentuje się jakkolwiek dobrze.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2025, 10:27

oby Legend żadne z nich nie tknęło tylko i zadowolony będę

Avatar
ddawdad

27 lutego 2025, 10:37

A czy już nie zaczęli jako tako korzystać z dotychczasowego dorobku legend?
Finał Mandoverse ma być chyba inspirowany książkami o Thrawnie. Remake Kotora też rzekomo nadal powstaje.
Jakby jeden z tego typu projektów wypalił to pewnie będą brać ile wlezie.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2025, 10:39

zaczęli, ale dopóki w disneyowskim kanonie utrzymane są one, gdzieś to mam (chyba, że dobre rzeczy robią z nimi okazjonalnie, to wtedy cieszę się). Bardziej o to, by Legend samych w sobie (to jest sprzed w 2014 rebootu uniwersum) kontynuować nie zaczęli, Disneyowi nie ufam za grosz w tym

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2025, 10:44

drogą swoją Mandoversum finał ssać napewno będzie, od czasu Mandaloriana sezonu drugiego nic choćby średniego nie powstało w jego ramach. Nawet do lepszej historii z legend nawiązań cynicznych masa nie uratuje go

Avatar
ddawdad

27 lutego 2025, 10:46

Szczerze to jak pozbyli się dzieciaka w drugim sezonie tylko po to, by przywrócić go dosłownie chwilę moment później ( i to w innym serialu) już przekreślił dla mnie całą serię. Trzeciego sezonu mi się nawet odpalać nie chciało i z tego co słyszałem to dobrze.

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2025, 10:54

dosłownie tak samo miałem, w tym samym momencie Mandoversum umarło dla mnie xD
Co ciekawe sezonu trzeciego mando po kilku odcinkach nawet brat mój siedmioletni oglądać nie chciał (że beznadziejny jest, stwierdził i, że by Grogu z Jedi został woli), a on bezkrytycznie niemal ze Star Warsami związane wszystko ogląda, jak to dziecko w końcu (sequeli trylogię lubił nawet)

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2025, 10:20

Nie cieszyłbym się tak, zwłaszcza jak Filoni stołek po niej przejmie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jeszcze jak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Za co ta premia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka