Będę grać z niedźwiedziami w Gwinta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2025, 13:15
Co to za anime?
Odpisz
7 marca 2025, 16:24
@TeaGuy: Wygląda jak Shikanoko Nokonoko Koshitantan
Odpisz
7 marca 2025, 22:48
@TeaGuy: My deer friend nokotan
Odpisz
8 marca 2025, 17:07
@tomzizek2: szkoda
Odpisz
12 marca 2025, 20:09
@JoexMama: A który odcinek?
Odpisz
12 marca 2025, 20:16
@ultron64: a bo ja wiem pewnie jeden z pjerwszych cale anime to jest komedia
Odpisz
12 marca 2025, 20:16
@ultron64: polecam ci wlaczyc tlumaczenie od skibiditlumacza xd
Odpisz
12 marca 2025, 11:39
Który to odcinek?
Może obejrzę.
Odpisz
7 marca 2025, 15:26
O nie! Tylko nie Bieszczady!
Odpisz
2 marca 2025, 16:53
A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady...
Odpisz