Będę grać z niedźwiedziami w Gwinta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Tymi się chodzi
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2025, 13:15
Co to za anime?
Odpisz
7 marca 2025, 16:24
@TeaGuy: Wygląda jak Shikanoko Nokonoko Koshitantan
Odpisz
7 marca 2025, 22:48
@TeaGuy: My deer friend nokotan
Odpisz
8 marca 2025, 17:07
@tomzizek2: szkoda
Odpisz
12 marca 2025, 20:09
@JoexMama: A który odcinek?
Odpisz
12 marca 2025, 20:16
@ultron64: a bo ja wiem pewnie jeden z pjerwszych cale anime to jest komedia
Odpisz
12 marca 2025, 20:16
@ultron64: polecam ci wlaczyc tlumaczenie od skibiditlumacza xd
Odpisz
12 marca 2025, 11:39
Który to odcinek?
Może obejrzę.
Odpisz
7 marca 2025, 15:26
O nie! Tylko nie Bieszczady!
Odpisz
2 marca 2025, 16:53
A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady...
Odpisz