memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 marca 2025, 23:50
Jak inaczej można być Polką niż w 100%?
Odpisz
5 marca 2025, 11:42
@Anantashesha: ... Mając rodzica innego pochodzenia? Albo podwójne obywatelstwo?
5 marca 2025, 13:07
@Little_Fox_in_Box: No i jak wtedy się jest Polką? Na ile procent?
5 marca 2025, 17:08
@Anantashesha: po masie liczysz
5 marca 2025, 19:11
@xXx_Goblun_xXx: No tak, czemu na to nie wpadłam xD
28 marca 2025, 07:47
@Anantashesha: ja drugi rodzic jest innego pochodzenia to jesteś polką w 50%
28 marca 2025, 08:34
@Shrexbox: Strasznie to powierzchowne, nie sądzisz?
28 marca 2025, 11:12
@Anantashesha: Nie, nie koniecznie. Dziecko takiej osoby miałoby wtedy podwójne obywatelstwo.
28 marca 2025, 12:07
@Little_Fox_in_Box: Być Polką to nie to samo co mieć polskie obywatelstwo.
5 marca 2025, 10:39
Oni desperacko potrzebują, by ich wysypisko było mniej zj*bane.
11 marca 2025, 22:43
@Papasmerf44: oni fak samo chyba mają z Chopinem. Według nich jest on francuzem bo zmarł we Francji
15 marca 2025, 15:05
@Shrexbox: dobra dopiero teraz się dowiedziałem że Chopin miał korzenie francuskie. Konkretniej ze strony ojca.
5 marca 2025, 11:41
Jeżeli takie jest ich podejście to połowa kobiet we Francji to Somalijki. W końcu liczy się obywatelstwo męża, co nie?
4 marca 2025, 19:33
A jak ja naj...ny o czwartej w nocy oj...łem kebsa od Mustafy z tej podejrzanej budy, to czyni to ze mnie w stu procentach księcia Persji?
2 marca 2025, 19:01
Mój Ziombal cierpi na chorobę jaką jest lubienie Francji. Jeden lajk to jedno uderzenie go w głowę patelnią 😔🙏🏿
2 marca 2025, 19:11
@rumcajschr: juz mu raczej to nie pomoze zostala tylko kastracja rip
2 marca 2025, 19:15
Błąd! Nigdy nie jest za późno na ratunek
2 marca 2025, 20:49
@rumcajschr: jaką k...a patelnią? Chyba raczej młotem
2 marca 2025, 19:24
Można zamienić kolejność kilku słów i mem miałby ten sam sens
2 marca 2025, 21:53
@Rebelian_Chaosu: Polką kiedy w że Maria nich Francuzi Skłodowska była przy powiesz Curie 100%
2 marca 2025, 22:05
@PanPiernik: nie o to chodziło ale teź
2 marca 2025, 19:00
Dla nich to Hiszpania bez "S"?
2 marca 2025, 19:05
@ArthurMorgan: Tak Doświadczają wtedy Hizpani
2 marca 2025, 18:54
Wiem co będę dzisiaj robił
@Konto_nieusuniete: Francuzów
2 marca 2025, 19:04
@sssstttt: Fuj 🤢 Oni się nie myją
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 marca 2025, 23:50
Jak inaczej można być Polką niż w 100%?
Odpisz
5 marca 2025, 11:42
@Anantashesha: ... Mając rodzica innego pochodzenia? Albo podwójne obywatelstwo?
Odpisz
5 marca 2025, 13:07
@Little_Fox_in_Box: No i jak wtedy się jest Polką? Na ile procent?
Odpisz
5 marca 2025, 17:08
@Anantashesha: po masie liczysz
Odpisz
5 marca 2025, 19:11
@xXx_Goblun_xXx: No tak, czemu na to nie wpadłam xD
Odpisz
28 marca 2025, 07:47
@Anantashesha: ja drugi rodzic jest innego pochodzenia to jesteś polką w 50%
Odpisz
28 marca 2025, 08:34
@Shrexbox: Strasznie to powierzchowne, nie sądzisz?
Odpisz
28 marca 2025, 11:12
@Anantashesha: Nie, nie koniecznie. Dziecko takiej osoby miałoby wtedy podwójne obywatelstwo.
Odpisz
28 marca 2025, 12:07
@Little_Fox_in_Box: Być Polką to nie to samo co mieć polskie obywatelstwo.
Odpisz
5 marca 2025, 10:39
Oni desperacko potrzebują, by ich wysypisko było mniej zj*bane.
Odpisz
11 marca 2025, 22:43
@Papasmerf44: oni fak samo chyba mają z Chopinem. Według nich jest on francuzem bo zmarł we Francji
Odpisz
15 marca 2025, 15:05
@Shrexbox: dobra dopiero teraz się dowiedziałem że Chopin miał korzenie francuskie. Konkretniej ze strony ojca.
Odpisz
5 marca 2025, 11:41
Jeżeli takie jest ich podejście to połowa kobiet we Francji to Somalijki. W końcu liczy się obywatelstwo męża, co nie?
Odpisz
4 marca 2025, 19:33
A jak ja naj...ny o czwartej w nocy oj...łem kebsa od Mustafy z tej podejrzanej budy, to czyni to ze mnie w stu procentach księcia Persji?
Odpisz
2 marca 2025, 19:01
Mój Ziombal cierpi na chorobę jaką jest lubienie Francji. Jeden lajk to jedno uderzenie go w głowę patelnią 😔🙏🏿
Odpisz
2 marca 2025, 19:11
@rumcajschr: juz mu raczej to nie pomoze zostala tylko kastracja rip
Odpisz
2 marca 2025, 19:15
Błąd! Nigdy nie jest za późno na ratunek
Odpisz
2 marca 2025, 20:49
@rumcajschr: jaką k...a patelnią? Chyba raczej młotem
Odpisz
2 marca 2025, 19:24
Można zamienić kolejność kilku słów i mem miałby ten sam sens
Odpisz
2 marca 2025, 21:53
@Rebelian_Chaosu: Polką kiedy w że Maria nich Francuzi Skłodowska była przy powiesz Curie 100%
Odpisz
2 marca 2025, 22:05
@PanPiernik: nie o to chodziło ale teź
Odpisz
2 marca 2025, 19:00
Dla nich to Hiszpania bez "S"?
Odpisz
2 marca 2025, 19:05
@ArthurMorgan: Tak
Doświadczają wtedy Hizpani
Odpisz
2 marca 2025, 18:54
Wiem co będę dzisiaj robił
Odpisz
2 marca 2025, 19:00
@Konto_nieusuniete: Francuzów
Odpisz
2 marca 2025, 19:04
@sssstttt: Fuj 🤢
Oni się nie myją
Odpisz