VW, Porsche, BMW, Audi, Skoda, Renault, Peugeot, Fiat, Citroen, Mercedes, Opel, Volvo, Alfa Romeo, Mitsubishi...
W tamtych czasach władze państw Osi maczały swoje paluchy wszędzie, więc po osiemdziesięciu latach nie ma co tego roztrząsać, bo co ludzie już dawno nie żyją, i ich dzieci w większości też, a wnuki najczęściej mają to gdzieś.
Trochę rozsądku i opamiętania.
Nbk, ale nazywanie Elona nazistą jest naprawdę niestosownie. Tyle ludzi wycierpiało podczas II wojny światowej, a dziś nazywa się typa nazistą, bo jest cymbałem. Serio, pomyślcie zanim kogoś tak nazwiecie nazistą, bo okazujecie w ten sposób ogromny brak szacunku wobec prawdziwych nazistów
Komentarze
Odśwież7 marca 2025, 15:34
VW, Porsche, BMW, Audi, Skoda, Renault, Peugeot, Fiat, Citroen, Mercedes, Opel, Volvo, Alfa Romeo, Mitsubishi...
W tamtych czasach władze państw Osi maczały swoje paluchy wszędzie, więc po osiemdziesięciu latach nie ma co tego roztrząsać, bo co ludzie już dawno nie żyją, i ich dzieci w większości też, a wnuki najczęściej mają to gdzieś.
Trochę rozsądku i opamiętania.
Odpisz
8 marca 2025, 17:54
@Dark_Dante: ale Szwecja przecież neutralna była?
Odpisz
7 marca 2025, 15:30
Namiętny koneser Fanty
Odpisz
7 marca 2025, 15:17
Bruh, nie używaj czegoś możliwe, że dobrego bo ktoś kto to stworzył był zły.
Odpisz
7 marca 2025, 15:00
Odpisz
3 marca 2025, 21:10
Nbk, ale nazywanie Elona nazistą jest naprawdę niestosownie. Tyle ludzi wycierpiało podczas II wojny światowej, a dziś nazywa się typa nazistą, bo jest cymbałem. Serio, pomyślcie zanim kogoś tak nazwiecie nazistą, bo okazujecie w ten sposób ogromny brak szacunku wobec prawdziwych nazistów
Odpisz
3 marca 2025, 21:40
@rumcajschr: https://www.youtube.com/watch?v=ZxRcIGqZo7E
Odpisz
3 marca 2025, 21:53
@rumcajschr: Hmm, mądre słowa. Co nie zmienia faktu, iż normalizacja jego zachowań napędza machinę ekstremizacji Stanów Zjednoczonych
Odpisz
7 marca 2025, 14:12
@rumcajschr: Mówisz, jakby naziści zasługiwali na jakikolwiek szacunek. Zwłaszcza ze strony Żydów, Cyganów oraz Słowian.
Odpisz
3 marca 2025, 21:03
Właściciel jakiegokolwiek niemieckiego auta
Odpisz
3 marca 2025, 21:05
@Konto_nieusuniete: hell yeeeaaaahhh B)
Odpisz
4 marca 2025, 11:19
@Konto_nieusuniete: właściciele maybachów:
Odpisz
4 marca 2025, 11:18
właściciele mitsubishi:
Odpisz