Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2025, 17:22
Ja już grałem w te gierki
Odpisz
5 marca 2025, 18:48
o co chodzi z tym Gierkiem?
Odpisz
5 marca 2025, 18:58
@Vikusxxx: Edward Gierek (ur. 6 stycznia 1913 w Porąbce, zm. 29 lipca 2001 w Cieszynie) – polski robotnik, polityk, od 1946 członek kolejno Polskiej Partii Robotniczej i Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (usunięty w 1981), w latach 1970–1980 I sekretarz Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w latach 1971–1981 członek prezydium Ogólnopolskiego Komitetu Frontu Jedności Narodu, w latach 1976–1980 członek Rady Państwa, poseł na Sejm I, II, III, IV, V, VI, VII i VIII kadencji.
„Dekada gierkowska”, czyli okres sprawowania przez Edwarda Gierka władzy w latach 1970–1980, charakteryzowała się do około 1976[1] dynamicznym procesem modernizacji i rozwoju społeczno-gospodarczego kraju, który w wyniku wzrastającego zadłużenia zagranicznego i błędnie prowadzonej polityki gospodarczej przeszedł w okres długotrwałego kryzysu gospodarczego, który z kolei doprowadził do kryzysu politycznego w czasie Sierpnia 1980[1] i usunięcia Edwarda Gierka z Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (w 1980), a następnie usunięcia go z PZPR i internowania (w 1981) w czasie stanu wojennego.
Odpisz
5 marca 2025, 19:08
@Vikusxxx: polakiem największym był on!
Odpisz
5 marca 2025, 22:30
@Vikusxxx: powiedzenie "Chcesz cukierka? Idź do wujka Gierka" było jeszcze "nie ma mięska, nie ma cukierka, nie lubimy wujka Gierka" i pewnie więcej w tym stylu
Odpisz
6 marca 2025, 16:10
@Vikusxxx: zdjęcie gierka wygląda jak czad a po za tym ma najlepszą opinie że wrzystkich komunistów polskich.
Odpisz
6 marca 2025, 16:40
@Vikusxxx: w dodatku jego nazwisko można śmiesznie wykorzystać w memach bawiących się słowami, jak tutaj:
Odpisz
7 marca 2025, 08:22
@Vikusxxx: Może na historii i teraźniejszości wszyscy ten okres ostatnio przerabiają.
Odpisz
7 marca 2025, 16:29
@Jadeja: jeśli tak to muszę być trochę do tyłu z materiałem, ale to zjawisko często widać przy niektórych lekturach
Odpisz
8 marca 2025, 07:09
@Drag_on: W kwietniu wysyp o Jacku Soplicy pewnie będzie
Odpisz
7 marca 2025, 09:23
Cugierek
Odpisz
5 marca 2025, 19:09
Od Gierka towarzysza zawsze, choć sam jak cukierek słodki był on 🙏
Odpisz
5 marca 2025, 18:31
Ciekawe masz gierki do zaoferowania
Odpisz
5 marca 2025, 18:22
nie ze mną te gierki
Odpisz