Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar pvp17

18 marca 2025, 18:56

a potem takie właśnie ***** chodzą że jedno skaleczenie lub otarcie i najchętniej karetkę wzywać

Avatar pvp17

24 marca 2025, 22:05

@pvp17: minusy za prawdę, co prawda boli w oczy ?

Avatar Gruba_Bulwa

18 marca 2025, 11:22

Jak Pijany w BMW Wpadnie to wszystkich za to po asfalcie przeciągnie i kaput wszyscy is dead

Avatar RobloxAlusiek

22 marca 2025, 17:45

@Gruba_Bulwa: Not gona laj, chciałbym to zobaczyć.

Avatar Batman_XD

Edytowano - 19 marca 2025, 10:11

Co raz większy ten komfort za nie długo człowiek będzie siedział tylko na dupie przed komputerem i nie będzie podejmował żadnego ryzyka

Avatar Jadeja

19 marca 2025, 11:22

@Batman_XD: Całe szczęście że dziś wyj...lem dwa palce jak grałem w koszykówkę.

Avatar BlackMorbius61

20 marca 2025, 16:08

@Batman_XD: mam 40 lat i to jest głębokie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 marca 2025, 11:59

@Batman_XD: Ale to są dzieci. Kamizelki ułatwiają wykrycie dziecka jak np. się zgubi albo gdzieś wyskoczy po piłkę. W ogóle wszelkie elementy odblaskowe pozwalają na uniknięcie tragedii bo dzieciak jest widoczny do 150m. Jak sięgam pamięcią, to w zasadzie od zawsze nalegano na zakup czegokolwiek, co zwiększa widoczność, w tym odblaskowe plecaki, czy głupie bransolety, co dają jak cukierki w podstawówkach

Wąż to imo bardziej dla pamięci mięśniowej żeby się nauczyć chodzenia w grupie, zamiast rozpraszania się.
A opiekunki z każdej strony to były od zawsze, bo niełatwo się samodzielnie pilnuje gromadkę, bo zawsze ktoś się oddali, ktoś wyskoczy, ktoś pobiegnie daleko itd.

Avatar JoexMama

21 marca 2025, 01:06

Kto umrze to umrze i trudno

Avatar Papasmerf44

Edytowano - 13 marca 2025, 08:55

Jeszcze nie widzieliście przedszkolaków na smyczy.

Avatar Alfa7

13 marca 2025, 09:15

@Papasmerf44: Najpierw zobaczyłem smycze w kreskówkach, myślałem, że żart i wyolbrzymienie

Potem poznałem moich najmłodszych kuzynków

Avatar Figarus

18 marca 2025, 13:38

@Alfa7: Łot?!

Avatar Alfa7

18 marca 2025, 14:10

@Figarus: Są rozpuszczeni po prostu /:

Co ciekawe mam jeszcze inną parę takich kuzynków od innej ciotki, jeszcze młodszą, ale wolę po tysiąckroć siedzieć właśnie z młodszymi

Avatar szklanka67

18 marca 2025, 15:30

@Papasmerf44: jeśli się nie mylę to w szwecji normalką są "smycze" czy takie jakby szelki dla gówniaków by przypadkiem nie uciekły

Avatar PanPiernik

14 marca 2025, 00:01

Szczera prawda
Za naszych czasów była gąsieniczka

Avatar Kj0603

13 marca 2025, 08:16

jakie zastosowanie ma ten wąż?

Avatar
SpoconaCebula

13 marca 2025, 08:22

@Kj0603: chyba po to żeby wszyscy się blisko siebie trzymali, według mnie nie ma za dużo sensu

Avatar Danteusz

13 marca 2025, 08:43

Trochę jak ciągnięcie kabla od głośników podczas pielgrzymki

Avatar jbartosik

13 marca 2025, 07:59

u mnie nadal tak jest może dlatego że nie jestem w przedszkolu?

Avatar Kolo_killer

13 marca 2025, 07:50

Fałsz, to tylko przedszkole

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Mało znany szczegół

Żartownisie

Zapraszamy

Równi i równiejsi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka