„Dorośli są naprawdę bardzo, bardzo dziwni”
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Nie zadzieraj z bobrami
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
No to posłuchane
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2025, 21:23
znalazłem swojego mema w losowych
Odpisz
16 marca 2025, 16:10
Fani małego księcia są opóźnionymi w rozwoju psychicznym bufonami
Odpisz
16 marca 2025, 17:59
@Konto_nieusuniete: kwintesencja umysłu polonistek tbh
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2025, 18:07
@Hacjul: Denerwuje mnie przekaz, że "hohoho wszyscy powinniśmy wziąć przykład z dzieci i być bardziej jak one hihihi"
NIE
Nie chcesz być dzieckiem. Bycie dzieckiem wcale nie jest dobre. Byłeś wtedy słaby pod każdym aspektem. To co teraz opisujesz to nostalgia za dziecinnym traktowaniem, gdzie największym problemem jest piłka, która wyleciała do sąsiada. Dorośnij
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2025, 18:14
@Konto_nieusuniete: to i tak jest zabawne bo puenta małego księcia to to że mały książe popełnia samobójstwo bo nie może wrócić do dawnego infantylnego życia
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2025, 18:15
@Hacjul: Ale ten element jest pomijany w każdym opracowaniu, bo jest przeciwko ideologi polonistek🤫
Za to jest 50 stronowe opracowanie dlaczego lis jest symbolem chińskiej gospodarki z okresu wielkiego skoku
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2025, 21:07
@Hacjul: Także to zrobił, ponieważ chciał wrócić do swojej ukochanej, którą wcześniej zostawił, bo ta się na niego fochała.
Odpisz
16 marca 2025, 21:09
@Papasmerf44: to była chyba metafora, przynajmniej na tyle co pamiętam, powiedział coś w stylu że nie może wrócić na swoją planetę w tej formie, czy ciele, dlatego kazał się zabić wężowi
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2025, 11:53
@Papasmerf44: od Róży z "Małego Księcia", gorszym szonem była Jenny z "Foresta Gumpa".
Odpisz
Edytowano - 18 marca 2025, 12:05
@Ekspres_kolbowy: To nawet nie jest wina róży, która po prostu była jaka była. Ich związek jak wszystko w tej książce był na wskroś infantylny i nie miał racji bytu. Oczywiście mały książe nigdy tego nie pojął, bo lis go nie nauczył zdrowego rozsądku ani odpuszczania
Odpisz
19 marca 2025, 08:43
@Konto_nieusuniete: raczej ci którzy małego księcia nie lubią są opóźnieni
Odpisz
19 marca 2025, 08:44
Nie kamilkuj
Odpisz
19 marca 2025, 09:44
@Konto_nieusuniete: nie kontuj, ale widzę że przyznałes mi rację. Dziękuję
Odpisz
20 marca 2025, 07:07
@Konto_nieusuniete: większym ścierwem są dorośli fani Perciego Jacksona i Disneya.
Odpisz
20 marca 2025, 07:09
@gruby_wieprz: Myślę, że to ta sama grupa osób
Odpisz
20 marca 2025, 08:39
@gruby_wieprz: a największym ścierwem są dorośli Fani Anime
Odpisz
20 marca 2025, 12:20
zamilcz normiku
swą profesję noszę z dumą
Odpisz
20 marca 2025, 12:38
@gruby_wieprz: czyli traktują cię jak scierwo. Już fani Disneya są bardziej sznowani
Odpisz
20 marca 2025, 12:40
Ciebie napi*rdalali w szkole i bez tego
Odpisz
20 marca 2025, 12:58
nie bluźnij
matkę k*rwą nazwiesz mnie ch*jem-wybaczę
ale jak porównasz do fana Disneya to zabiję
Odpisz
20 marca 2025, 13:28
@Konto_nieusuniete: ciebie? Ok
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2025, 13:29
@gruby_wieprz: nie porównam bo fani Disneya mają wyższy poziom więc porównanie ich do fanów anime to dla nich obraza
Odpisz
20 marca 2025, 13:39
ja lubię NIEKTÓRE animacje o charakterystycznym stylu graficznym i wydawane głównie w języku japońskim, po prostu lubię.
A taki fan Disneya ciągnie penesa wielkiej korporacji robiącej wszystko, żeby ociulać swoich psychofanów na kasę.
A z resztą, animatorzy japońscy (zwłaszcza ci z lat 90) robią swoją fuchę sumiennie w przeciwieństwie do łajna jakie wypuszcza Disney.
Odpisz
20 marca 2025, 13:53
@gruby_wieprz: Właśnie właściciele wytwórni anime chcą wyciulac psychicznow na kasę robiąc brzydkie gadżetyz postaciami itp. Poza tym animatorzy w Disney robią robotę sumiennie a nie jak animatorzy anime któr,y nie potrafią dokładnie zaminować ruchu jak i szczegółów
Odpisz
20 marca 2025, 13:57
Musisz trollować
Odpisz
20 marca 2025, 14:42
@Konto_nieusuniete: bo nie zgadzam się z twoją opinią? Dlaczego trollujesz?
Odpisz
23 marca 2025, 10:18
@gruby_wieprz: Jeśli mówimy o starych bajkach dis*eya jak np. Bambi, Król Lew itp. to mam dla Ciebie jedną wiadomości: KYS
Jeśli mówimy tylko, lub też o tych nowych np. live action remake wszystkiego co dobre, oraz Mufasa, to tak, zgadzam się
Odpisz
23 marca 2025, 10:26
@Sonic_w_fortnite: A myślisz że o czym kurde mówię?
Odpisz
23 marca 2025, 12:06
@Sonic_w_fortnite: nawet nowe są bardziej sznowane i lepsze niż anime
Odpisz
24 marca 2025, 14:00
@Konto_nieusuniete: Ja tam bardzo lubię Małego Księcia. Jedna z bardziej wartościowych lektur. Pięknie traktuje o dedykacji, wyjątkowości, o tym, by nie zapomnieć o szukaniu piękna w życiu i o cieszeniu się nim, zamiast zastygnąć w pragmatycznym smutku. Patrzeć okiem dziecka to patrzeć na nowo, bez utartych sposobów myślenia
Odpisz
24 marca 2025, 14:13
@IkarAviator: problemem są dorośli którzy się nad tym spuszczają na każdym kroku.
Odpisz
26 marca 2025, 19:28
To czy lepsze to zależy od gustu. Ja przykładu uwielbiam Króla Lwa, a nie na tyle żeby dawać go monsterem czy Sagą Wilańdzką
Odpisz
16 marca 2025, 21:02
Właśnie to jedna z tych rzeczy przez które Mały Ksiąze to syf.
Dorośli są śmieszni, ponieważ zachowują się dojrzale.
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2025, 23:09
@Papasmerf44: bycie pijakiem jest dojrzałe?
Odpisz
17 marca 2025, 00:23
@BencV: Dobra, to nie w sumie.
Odpisz
19 marca 2025, 08:44
@Papasmerf44: Mały książę to najmądrzejszą z lektur.
Odpisz
16 marca 2025, 20:30
Co do paru rzeczy miał rację. Dorośli bywają obsesyjno-kompulsywni (patrz pijak, czy ten co liczył gwiazdy). Mało doceniony jest lis (jesteś odpowiedzialny za to co oswoisz = wszystko ma swoje konsekwencje)
Niemniej generalnie idealizowanie "wieku niewinności" jest skrajnie debilne. Mamy w mediach pełno przykładów takich "wiecznych dzieci" - ani to ładne, ani pożyteczne
Odpisz
16 marca 2025, 21:10
@Annika1: Nie widziałaś obsesji ani kompulsji dopóki nie spotkasz siedmioletniego autystyka z manią pociągów
Odpisz
18 marca 2025, 10:57
@Konto_nieusuniete: widziałam. Widziałam też dorosłych co każde pismo musieli mieć wypełnione odręcznie, czcionką 12, niebieskim cienkopisem beż wychodzenia za margines (dalsze wymogi ad nauseam)
Dorośli po prostu uczą się maskować OCD jakimiś wymogiem czy zwyczajem i wybierać najbardziej upierdliwe dla innych opcje
Odpisz