Tych czasów nie odda nikt
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Mało znany szczegół
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia, 07:22
Anantashesha, ale mój też? przecież ja jestem największym Unijniakiem na całym jeja, więc nie rozumiem co ci zrobiłem koleżanko
Odpisz
24 marca 2025, 19:04
Jestem bardzo zadowolona z faktu że malinowy_kot nie może mi dać strzałki w górę, bo nie chcę żeby postrzegano mnie jako powiązaną z kimś kto pi*przy antyunijne kocopoły.
Odpisz
23 marca 2025, 19:00
Anantashesha (chyba dobrze napisałam, zablokowała mnie -.-) ma rację (nie mogę przez blokadę dać w górę)
Gdyby nie wybory takiego gówna, jakie przez ostatnie 20 lat mieliśmy, to by życie było lepsze. Samo podpisanie papieru pod koniec 2003r. przez Millera, Cimoszewicza i Hübner (co to kuwa za niemieckie nazwiska - prócz Cimoszewicza), to byśmy teraz byli potęgą najpewniej, ale lepiej było wejść w zieloną komunę...
Nie wybierajcie lalusia na prezydenta, nie pozwólcie, aby to srUnia nami rządziła
Odpisz
25 marca 2025, 00:27
@malinowy_kot: myśle że to trochę bardziej złożone przez to że Polska jest od lat zadłużona i jeszcze wiele innych aspektów ale tak, unia nie jest niczym dobrym ale musimy to potraktować jako zło konieczne, a co do wyboru prezydenta to się zgadzam
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2025, 17:49
Całe szczęście wg saszety w komunizmie będzie Tesco 24/7 i Cheeseburgery za 2zl, bo już się bałem
Odpisz
23 marca 2025, 18:09
@Towarzysz777: na szczęście jedyne ustroje polityczne to kapitalizm i komunizm
Odpisz
Edytowano - 23 marca 2025, 18:37
Całe szczęście osobiście wiem że Darcusa ciągnie do komunizmu, więc nie ma po co pisać o czym innym, bo by się trzeba było jeszcze rozpisywać, a tak szkoda strzępić ryja
Odpisz
23 marca 2025, 16:12
Chcieliście kapitalizmu, to takie są jego konsekwencje.
Odpisz
23 marca 2025, 20:26
@Anantashesha: takie są konsekwencje jak się wybiera na rządzących osoby nie znające (albo o nie nie dbające) podstaw ekonomii
Odpisz
24 marca 2025, 01:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: No to wychodzi na to że nikt nie zna, bo nie było jeszcze rządzących którzy by choćby kopnęli w dupsko miliarderów.
Odpisz
24 marca 2025, 07:57
@Anantashesha: Gdyby tak zrobili to by biedni nie mogli bawić się w korupcję, i skąd by mieli na prywatne odrzutowce i wille?
Odpisz
24 marca 2025, 19:02
@Peroczek: No właśnie. Kapitalizm :)
Odpisz
19 marca 2025, 13:50
Cheeseburger z gówna i tektury 😋😋😋
Odpisz
23 marca 2025, 14:01
@rumcajschr: cena czyni cuda
Odpisz