Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polakowaty

22 marca 2025, 14:46

Taka rozkmina aby Walaszek nie robił bomby aby nie zniszczyć sobie miłych wspomnień

Avatar Neoneq

22 marca 2025, 14:52

@Polakowaty: robił i zepsuł
porucznik kabura

Avatar Polakowaty

22 marca 2025, 16:04

@Neoneq: właśnie dlatego

Avatar Anantashesha

23 marca 2025, 16:20

@Polakowaty: Walaszek po prostu wiedział że jak będzie dalej robić Bombę to ludzie, ponieważ Bomba kojarzy się im z młodością i nigdy nie poczują tego co wtedy bo nie są już młodzi, będą narzekać i hejcić niezależnie jak dobrze by go zrobił. Kabura i Egzorcysta są na to dowodem.

Avatar Polakowaty

24 marca 2025, 21:15

@Anantashesha: egzorcysta jest bardziej czymś innym niż bomba, głównie za motwy kościelny, niż sci fi, więc moim zdaniem jest to głupie gadanie że egzorcysta to nowy bomba

Avatar Anantashesha

24 marca 2025, 22:24

@Polakowaty: Powiedzieć że Egzorcysta to nowy Bomba to za dużo, ale motywy są skopiowane. Demony zdecydowanie są inspirowane K...inoxami, a Belzedup to totalna kalka z Sułtana Kosmitów.

Avatar Anantashesha

23 marca 2025, 16:17

Kwiat, kwiat jabłoni

Avatar rozwalgo

22 marca 2025, 14:34

Bombaszek walasie gdzie Grumba

Avatar BartoliniMg

22 marca 2025, 14:42

@rozwalgo: Grulaszek bombasie gdzie walumba

Avatar Ekspres_kolbowy

Edytowano - 23 marca 2025, 11:47

@BartoliniMg: Brzmi jak produkcja afrykańskiego [*] ZF Skurcz [*]
Na zawsze w naszych sercach. I dupach.

Avatar malinowy_kot

23 marca 2025, 11:23

W dół, bo beznadziejne są te jego wysrywy

Avatar Cymbal

22 marca 2025, 18:05

odcinki na bazie odcinka, mam honor

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Figarus
Dodane przez: Figarus

Co za przypadek

Pilne

Pozdrawiam świetliki

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka