Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

29 marca 2025, 01:42

Najtrudniejsze bitwy są najtrudniejsze nie dlatego, że zadanie jest obiektywnie trudne, a przez wzgląd na stan, w jakim znajduje się osoba, która ma się go podjąć. Dobrą analogią jest tutaj wstanie na nogi i zrobienie kroku - zadanie, jak się zdaje, dziecinnie proste - ale nie dla paralityka.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

20 marca 2025, 00:21

a mogę poprosić o sos czosnkowy?

Avatar proto_typu_EF

19 marca 2025, 20:15

ale to jest za trudne 😭

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca 2025, 20:10

Płakusianie: the anime

Macie coś wartościowego

Avatar ArthurMorgan

19 marca 2025, 20:11

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 19 marca 2025, 20:12

@ArthurMorgan: I know you would, you animal. I haven't doubted this for a second in my entire life

Avatar ArthurMorgan

19 marca 2025, 20:13

@Konto_nieusuniete: I'm only human after all

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca 2025, 20:17

@ArthurMorgan: Nie wiem tylko jak lisia się z tym czuje

Avatar Lisamix

19 marca 2025, 20:23

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca 2025, 20:24

@Lisamix: Aight, you match his freak

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2025, 20:54

@Konto_nieusuniete: Warum auf Englisch?

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca 2025, 20:56

Should've learned a bit

Avatar
Konto usunięte

19 marca 2025, 20:58

@Konto_nieusuniete: Bet vis tiek nesuprantu, kodėl vietoj lenkų reikėtų vartoti kitą kalbą ir jas maišyti be jokios priežasties.

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca 2025, 20:59

Nie mówię po węgiersku

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 marca 2025, 21:00

@Konto_nieusuniete: És azt kérdezem, hogy büszke vagy rád, hogy mit csinálsz, nem tudom, de te egy szánalmas srác vagy, valószínűleg nem is gondoltál arra, hogy mit csinálsz, és akit megsérteż, meg tudod sérteni azokat, akik ezt megérdemelték, de nem tehetsz olyan nagyszerű emberré, és a mi lengyel pápánk? te így szereted, nem tudom, milyen családban nőttél fel, de azt hiszem, nem érted, mi a hit, ha azt hiszed, hogy jó vagy, csak egy hétköznapi bolond vagy, aki még nem szigetelődött el a társadalomtól, nem tudom, mi ebben a vicces, de válassz Sztálinról vagy Hitlerről vagy más degeneráltokról, és egy ilyen páliról nem válogatok az interneten? Azt kérdezem, hogy kit kell ezért felelősségre vonni, mert ez nyilvánvaló nem jársz templomba, ha ateista vagy, nem tudom, hiszel valamilyen szektában, vagy általában a Sátán szolgája vagy, és a pápából nem csinálsz olyat, akkor valószínűleg olyanok vagytok, nem tudom, mi, izgat a Sátán születése. Gondolj csak bele, mennyit csinált a pápa, ő volt valaki, és ki volt? Egyáltalán ki adott neked jogot, hogy megsértse a pápánkat, gondoltad valaha, hogy ő nem olyan ember, aki kinevet és mindenki engem fog dicsérni? vegyél egy gyereket, te tényleg valami pszichopata vagy, mert veled ellentétben a pápa egy tekintély számomra, és nem tudom, kinek a tekintélye lehet, hogy olyan bolondok lehettek, mint te, akik nem tudják, mi az egyház és a vallás, nyilvánvaló, hogy nem imádkozol, és nem jársz hittanórára az iskolában, nyilvánvaló, hogy nem tiszteled a vallást, akkor nem tudom, mit csinálsz, akkor nem tudom, hogy feltennéd-e a képet nyilvánvalóan fogalmad sincs, ki volt János Pál pápa, ha nem vagy teljesen kifejlett szellemileg, akkor ne vállalj olyan embert, mint a Szentatya, mert ez azt mutatja, hogy valószínűleg nincs otthon kereszt vagy egyetlen szentkép, ez nem az egyházról szól, hanem általában a hit alapelveiről, hogy legyen méltóságod, mert a pápa nem bántott meg senkit, és minek? mondd, miért sértegetsz egy olyan embert, mint a Szentatya, nincs szavam, de ha lenne legalább valami ötleted, és a Szentíráshoz nyúlnál, és elolvasnád, talán megváltoznál, menj el a templomba, mert úgy tűnik, a Sátán már régóta benned van, ember, ha nem szereted a templomot, akkor legalább maradj csendben és ne sértegetj másokat.!!!!!!

Avatar gruby_wieprz

19 marca 2025, 21:01

@Konto_nieusuniete: ulala, to napełnia mojego Bozara nabojami hollow point

Avatar Konto_nieusuniete

19 marca 2025, 21:02

@gruby_wieprz: Ta? A mojego badzionga krwią. Nie jesteśmy tacy sami

Avatar gruby_wieprz

19 marca 2025, 21:06

@Konto_nieusuniete: myślałem że twój karabin wyborowy nabojami .50MG Expl. 43 kapsle za sztukę.

Avatar PaintMaster69

20 marca 2025, 10:00

Avatar AxonDeHudin

28 marca 2025, 22:04

@Konto_nieusuniete:
Rzeczona mamusia śmierćszpon gdy wyciągam karabin przeciwpancerny załadowany pociskami wybuchowymi (nagle już nie jestem UwU cutie patootie kurierem)

Avatar TeaGuy

28 marca 2025, 23:20

@Konto_nieusuniete: wyjątkowo zgadzam sie z tym co zapostowałeś jako gadojebca

Avatar Zloty_bambus

1 kwietnia 2025, 15:39

@ArthurMorgan: wstaf tego grubego piosenkarza co to spiewał

Tymczasowy zamiennik.

Avatar ArthurMorgan

19 marca 2025, 20:07

Boccian

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Angielskie śmieszki

Lekko nie będzie

Deal życia

Trzeba brać osobną torbę

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka