Prawdziwy gangster ma w domu gramofon
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Szybki jak błyskawica
A jednak zrobili to w ten sposób
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2025, 13:06
Odpisz
20 marca 2025, 13:19
to jest takie rel
Odpisz
22 marca 2025, 09:13
deep purple? nice, co tam jeszcze masz
Odpisz
22 marca 2025, 14:24
@SonnyCrockett: king crimson, led zeppelin, genesis, yes, ELP, camel, supertramp, pojedyńcze z queen, Beatles, beach boys, motorhead itp
Odpisz
23 marca 2025, 00:21
kocham genesis i mötorhead, naprawdę pokaźna kolekcja
Odpisz
23 marca 2025, 00:34
@SonnyCrockett: bazowaane, i crockett w nazwie zupełnie jak Hackett
Odpisz
23 marca 2025, 20:39
to akurat nawiązanie do Policjantów z Miami, protagonisty serialu Sonny'ego Crocketta ale w sumie to też pasuje
Odpisz
23 marca 2025, 21:25
@SonnyCrockett: miami vice? To tamto z Wont Get Fooled Again? Mam 2 płyty the who
Odpisz
23 marca 2025, 23:41
"Won't get fooled again" było wykorzystane w czołówce CSI: Miami, close enough :))
Odpisz
24 marca 2025, 00:58
@SonnyCrockett: raaacja! No przecież!
Odpisz
21 marca 2025, 19:21
fuck spotify, all my homies use mptrójki
Odpisz
20 marca 2025, 13:04
Serwisy strumieniowe są overrated. Wolę czytać tradycyjnie.
Odpisz
20 marca 2025, 13:15
@Danteusz: czytanie jest overrated
Wolę słuchać muzyki w myślach
Odpisz
20 marca 2025, 13:18
@CzerwonyPoniacz: słuchanie muzyki w myślach jest przereklamowane
Wole słuchać pustki
Odpisz
20 marca 2025, 13:40
@Rebelian_Chaosu: Słuchanie pustki jest przereklamowane, wolę słuchać
Odpisz
20 marca 2025, 13:50
@Rebelian_Chaosu: Słuchanie pustki jest overrated, wolę słuchać głosów.
Odpisz
21 marca 2025, 12:26
@Rebelian_Chaosu: wole słuchać głosów w mojej głowie
Odpisz
21 marca 2025, 13:03
@tigerman: nie jesteś orginalny koleś
Odpisz
21 marca 2025, 16:53
@KrulArenki: a sorry nie zauważyłem
Odpisz
21 marca 2025, 19:15
@tigerman: spoko
Odpisz
20 marca 2025, 14:32
Ja mam takie cudeńko ale szpuli mi brakuje
Odpisz
20 marca 2025, 13:11
Ja używam tylko bez tej epickiej tuby
Odpisz