Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

4 października 2025, 12:59

Marzec

Avatar Gojira

1 kwietnia 2025, 09:00

Jestem V

Avatar makaron10

31 marca 2025, 23:29

bezi to w sumie mój ulubiony więc pasuje

Avatar
Poltergeist

20 marca 2025, 19:36

Jestem Kratosem

Avatar Kawento

25 marca 2025, 21:00

¿Czemu powtarzasz treść mema?

Avatar TeaGuy

25 marca 2025, 11:56

Jestem V bo jestem z kwietnia. Tak jak mój brat

Avatar Dominator4021

23 marca 2025, 19:08

Grudzień, więc jestem Doomguy.

Avatar Gary_

22 marca 2025, 14:23

Ty k...a jestem tym z Cyberpunka.

Avatar Sushimi

20 marca 2025, 18:15

Jupi Bezi :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Sushimi

20 marca 2025, 18:18

@proto_typu_EF: Ja też nie >_<
Spytaj kogoś innego

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2025, 07:50

@proto_typu_EF: ja się za Trevora chętnie wymienię 😎 (mam orka)

Avatar Nosweratu

21 marca 2025, 23:23

Mem nie ma sensu, nikt nie wierzy na poważnie, że jest Soniciem bo tak w memie jest

Avatar malinowy_kot

21 marca 2025, 23:04

Jestem z marca, ale charakterem bardziej pasuje do mnie Trevor (być może jest ktoś, kto ma bardziej zapędy w kierunku austriackiego malarza stąd), ale wyglądem potworek z czerwca

Avatar kkolui

21 marca 2025, 01:19

Jestem trevorem... To by wiele wyjaśniło

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Pietrek360

21 marca 2025, 18:27

@kkolui: tak szybkiej odpowiedzi się nie spodziewałem

Avatar kkolui

21 marca 2025, 18:28

@Pietrek360: bymszakalaka

Avatar satoshi12345

21 marca 2025, 16:37

Ezio Auditore.

Avatar Alienator2005

21 marca 2025, 16:35

Lara croft

Avatar Anantashesha

21 marca 2025, 15:54

Kuuurde, czemu nie urodziłam się w marcu :c

Avatar yoshi53

21 marca 2025, 13:45

A co to to niebieskie w lipcu?

Avatar tofik87

21 marca 2025, 13:59

@yoshi53: Astro Bot

Avatar yoshi53

21 marca 2025, 14:04

@tofik87: 🫡

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Pilne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka