Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2025, 12:59
Marzec
Odpisz
1 kwietnia 2025, 09:00
Jestem V
Odpisz
31 marca 2025, 23:29
bezi to w sumie mój ulubiony więc pasuje
Odpisz
20 marca 2025, 19:36
Jestem Kratosem
Odpisz
25 marca 2025, 21:00
¿Czemu powtarzasz treść mema?
Odpisz
25 marca 2025, 11:56
Jestem V bo jestem z kwietnia. Tak jak mój brat
Odpisz
23 marca 2025, 19:08
Grudzień, więc jestem Doomguy.
Odpisz
22 marca 2025, 14:23
Ty k...a jestem tym z Cyberpunka.
Odpisz
20 marca 2025, 18:15
Jupi Bezi :D
Odpisz
20 marca 2025, 18:16
@Sushimi: daj wymień się za trevora
plosie 🥺
Odpisz
20 marca 2025, 18:17
@proto_typu_EF: Trevor jest niemiły >_<
Odpisz
20 marca 2025, 18:18
@Sushimi: dlatego go nie chce >_<
Odpisz
20 marca 2025, 18:18
@proto_typu_EF: Ja też nie >_<
Spytaj kogoś innego
Odpisz
22 marca 2025, 07:50
@proto_typu_EF: ja się za Trevora chętnie wymienię 😎 (mam orka)
Odpisz
21 marca 2025, 23:23
Mem nie ma sensu, nikt nie wierzy na poważnie, że jest Soniciem bo tak w memie jest
Odpisz
21 marca 2025, 23:04
Jestem z marca, ale charakterem bardziej pasuje do mnie Trevor (być może jest ktoś, kto ma bardziej zapędy w kierunku austriackiego malarza stąd), ale wyglądem potworek z czerwca
Odpisz
21 marca 2025, 01:19
Jestem trevorem... To by wiele wyjaśniło
Odpisz
21 marca 2025, 12:32
@kkolui: moja siostra też jest Trevorem ja jestem Kratosem.
Odpisz
21 marca 2025, 18:23
@kkolui: w sensie luty? (Nwm, nigdy nie grałem w GTA) Jak tak to u mnie też to chyba coś znaczy
Odpisz
21 marca 2025, 18:24
@Pietrek360: super
Odpisz
21 marca 2025, 18:27
@kkolui: tak szybkiej odpowiedzi się nie spodziewałem
Odpisz
21 marca 2025, 18:28
@Pietrek360: bymszakalaka
Odpisz
21 marca 2025, 16:37
Ezio Auditore.
Odpisz
21 marca 2025, 16:35
Lara croft
Odpisz
21 marca 2025, 15:54
Kuuurde, czemu nie urodziłam się w marcu :c
Odpisz
21 marca 2025, 13:45
A co to to niebieskie w lipcu?
Odpisz
21 marca 2025, 13:59
@yoshi53: Astro Bot
Odpisz
21 marca 2025, 14:04
@tofik87: 🫡
Odpisz