Sukienka - punkty widzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2022, 15:48
Odpisz
19 sierpnia 2014, 09:24
Czy tylko ja jestem takim odmieńcem i nie lubię sukienek? ;-;
Odpisz
19 sierpnia 2014, 19:30
@KatarinaCat: ja też nie lubię, nie jesteś sama
Odpisz
20 sierpnia 2014, 11:07
@Daughter_of_the_Moon: To się bardzo z tego cieszę ^^
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:58
@KatarinaCat: Ja też nie lubię ;)
Odpisz
22 sierpnia 2014, 15:18
@SztefanBonaparte: Yey xD
Odpisz
24 sierpnia 2014, 13:14
@KatarinaCat: Nie jesteś ^-^
Odpisz
24 sierpnia 2014, 19:24
@KatarinaCat: nie jestes sama tez ich nienawidze
Odpisz
26 sierpnia 2014, 17:22
@sonia123: Yey *u*
Odpisz
29 marca 2015, 21:57
@KatarinaCat: I ja
Odpisz
12 stycznia 2016, 19:08
@KatarinaCat: Nie tylko ty.
Odpisz
6 sierpnia 2016, 08:14
@KatarinaCat: Ja też nie lubię nosić, ale jestem facetem.
Odpisz
23 grudnia 2016, 17:01
@KatarinaCat: Ja też :).
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:47
Cycki to oczy duszy...czy jakoś tak :_:
Odpisz
18 sierpnia 2014, 18:34
@Lacoste: Cycki to piersi a piersi to gruczoł mlekowy...
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2014, 18:48
@jacek1s: albo dokuczajace i ryrujące coś czego jak nie masz (masz małe) to nie istniejesz ;__;
Odpisz
19 sierpnia 2014, 11:38
"wspaniałe marszczenie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 sierpnia 2014, 10:40
tylko bezmyslni oceniaja kobiety po wygladzie , a znam osobe ktora jest na tyle madra i tego nie[ powiem czy ja kocham ta osobe...to niepotrzebnie pisane , ale nie chce mi sie usuwac] ale wiem na pewno ze milosc to nie tylko biust kobiety i... oceniajcie byle jak czy gora , dol mnie one nie obchodza.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:18
Nie faceci tylko gimbusy... Facet widzi całą kobietę a gimbus widzi tylko cycki więc nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:26
@jacek1s: Zgodzę się z tobą, kanapko.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:14
@jacek1s: Dziwi mnie, że TY piszesz takie mądre rzeczy ;-;
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:28
@siemek22: Ogólnie to nie chce mi się już być śmiesznym bo przez to uzależniłem się do przeklinania i co drugie słowo mówiłem przekleństwo więc przez jakiś czas będę normalny ;P
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:30
@jacek1s: tylko przez jakiś czas? bardziej podobasz mi się jako normalny.
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:32
@jacek1s: To nie fejmuj tylko pisz mądrze (a przynajmniej się staraj, jak ci nie wyjdzie to filozofuj, uznają cię za mądrego ;_;)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:33
@slenderr: Mogę i na cały czas ;P Mi to tam różnicy nie robi poza tym zauważyłem że masz avatara z Hollywood Undead jaką masz ulubioną piosenkę ?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2014, 17:35
@siemek22: Filozofia? Mi się wydawało że lepszy ze mnie poeta ale kilka cytatów też się pisało ;P
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:37
@jacek1s: undead, young, dead bite, a twoje ;p
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:40
@slenderr: Mi się podobają Delish, I Am, Kill everyone, Dead bite, From The Ground, New Day, Another way out ;)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:55
z prawej to chyba gamer...
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:11
Chyba "majnkrafta"
Odpisz
18 sierpnia 2014, 17:26
@cichy3215: no chyba ...
Odpisz
24 sierpnia 2014, 14:39
to nie Gamer obejrzał serie atomówek i Jarał zioło
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:30
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:17
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:12
Było, bez dołu
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2014, 16:13
no własnie, bez dołu! więc nie było
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:15
@Nyroe: Było, bez dołu
Odpisz
18 sierpnia 2014, 16:18
ale ty tępy jesteś..
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2014, 16:20
@Nyroe: Po co adm!n wrzuca identyczny obrazek, tylko że z cyckami, co z tego macie? Fapacie? A może gimby się jarają, bo nigdy nie widzieli?
Odpisz
18 sierpnia 2014, 18:27
jest smieszniejszy...
Odpisz