A Wy macie na co narzekać?
źródło: Patyczaki z Painta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Angielskie śmieszki
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 kwietnia 2025, 21:27
Po co Ci Coca Cola, gościu? To tylko sam cukier, który nic dobrego ci nie da w zamian.
Napij się wody z sokiem pomarańczowym. To o wiele lepsze. Nawodnisz się i dasz organizmowi witaminy C.
Odpisz
2 kwietnia 2025, 21:48
Zawsze można narzekać że się nie ma na co narzekać
Odpisz
31 marca 2025, 14:50
Politycy w skrócie
Odpisz
31 marca 2025, 13:47
Mam, na patyczakizpainta. Nigdy nie zawodzi swoim poziomem, każdy kolejny obrazek jest coraz gorszy. Niedługo jego odwiert w dnie prześcignie odwiert kolski.
Odpisz