"Jeśli wybuchnie, idziesz z nami"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dwa różne spojrzenia
Papierowa szkoła posting
Żartownisie
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2025, 13:37
Zacznijmy od tego że sąsiedztwo z Francją nie jest dobrą opcją
Odpisz
6 kwietnia 2025, 18:00
@Rebelian_Chaosu: A ja mimo to chcę granicy polsko-francuskiej, zamiast polsko-niemieckiej.
Odpisz
31 marca 2025, 13:38
A weź k*rwa. Mam dosyć tego siania strachu. Energia jądrowa jest dosłownie najbezpieczniejszym rodzajem energii jaki znamy i tak, wliczając w to zielone źródła energii.
Odpisz
31 marca 2025, 14:01
@Anantashesha: Czerwone za prawdę
W rzeczywistość problem były by odpady radiacyjne, znając francuzów by je chcieli u belgów składować oraz źródło zimnej wody, którą elektrownia atomowa pobiera olbrzymie ilość do chłodzenia. Stawiam, że też od belgów
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:23
@Dexter_Ward: węgiel bezpieczniejszy
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:37
Więc zanieczyszczeń pośrednich
oraz złoża trzeba znaleźć
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:39
@Dexter_Ward: kamil troluje, nie bierz go na poważnie
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:46
@BlackMorbius61: bo nie zgadzam się z twoją opinią? Ty trollujesz?
Odpisz
2 kwietnia 2025, 21:31
Bo nie masz argumentów
Odpisz
3 kwietnia 2025, 04:13
@BlackMorbius61: Ale trzeba mu przyznać jedno, jest wytrwały. Dokładnie ten sam typ trollingu od tylu lat? To trzeba mieć zacięcie.
Odpisz
3 kwietnia 2025, 12:02
@tomzizek2: dokładnie, nie ma on argumentu
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2025, 21:50
I pomyśleć, że Belgowie stworzyli frytki. Pomme frites, a zakanalarze - French fries.
No za co im ci Francuzi tak się, ja się pytam.
Przy okazji, skoro już narzekam...
Znajdź tu logikę w angielskim nazewnictwie.
Abstrahując od tego, że zakanalarze mają swoją wymowę -"pejper maszej" zamiast papier-mâché.
Malaryczna ciemnolica wyspa.
Odpisz
31 marca 2025, 13:45
A tak w ogóle to dziś demokracja umarła w Francji. Skazali Le Pen na 4 lata więzienia i zakaz brania udziału w wyborach.
Odpisz
31 marca 2025, 13:47
@ultron64: A za co?
Odpisz
31 marca 2025, 13:47
@ultron64: kto pytał
To nawet związku z memem nie ma poza Francja
Jak już to powinieneś to pisać pod gadajcem
Odpisz
31 marca 2025, 13:50
@rumcajschr: Zapewne za bycie rosyjskim assetem.
Odpisz
31 marca 2025, 13:52
@rumcajschr: Oficjalnie za defraudację.
Nieoficjalnie za bycie popularnym kandydatem.
Odpisz
31 marca 2025, 14:01
@ultron64: Popularnym to na pewno w Rosji
Odpisz
31 marca 2025, 14:31
@ultron64: Ultronik, nikt ciebie nie wysłucha, a nawet zignorują czy będą przeciwko tobie, boś Agent 64. Nie odzywaj się, a polepszysz sobie sytuację
Odpisz
31 marca 2025, 14:44
@ultron64: powinieneś najpierw zająć się ocenami, polityczne gówno poczeka
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:00
@ultron64: pozbywają się niezgodnych przeciwników, lewactwo zasrane
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:02
@Crln_7: Było nie okradać kraju na 470 mln €, to nikt nie zostałby za nic skazany ;)
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:02
@Crln_7: Mhm, profilowe pasuje
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:05
@Crln_7:
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:22
@zx2001: to przeciwnicy jej są prorosyjscy
Odpisz
2 kwietnia 2025, 20:35
@rumcajschr: co ty tu za lewackie brednie piszesz
Odpisz
2 kwietnia 2025, 20:40
@malinowy_kot: Skasuj konto uuuu 👻👻👻
Odpisz
4 kwietnia 2025, 14:26
@rumcajschr: żaden lewak chcący aby go ciap.te przeruch... nie będzie mi mówił co mam robić
Powinniście mieć odebrane obywatelstwo polskie
Odpisz
4 kwietnia 2025, 14:27
@malinowy_kot: Rumcajsie, zapostuj całujących się mężczyzn
Odpisz
4 kwietnia 2025, 14:28
@WujekFoliarz: jeśli się całują, to nie są mężczyznami, a śmieciami
Odpisz
4 kwietnia 2025, 14:53
@malinowy_kot: Tick tock
Heavy like a briggs truck
Odpisz
4 kwietnia 2025, 14:57
@malinowy_kot:
Odpisz
4 kwietnia 2025, 15:22
@malinowy_kot: Płacz o to lololol
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2025, 06:43
@malinowy_kot: "żaden lewak chcący aby go ciap.te przeruch... nie będzie mi mówił co mam robić
Powinniście mieć odebrane obywatelstwo polskie"
Odważne słowa, jak na osobę, która ubolewała nad śmiercią Hitlera.
Odpisz
2 kwietnia 2025, 20:18
Każda elektrownia jądrowa w odległości 300 km i mniejszej od granicy jest zagrożeniem nuklearnym.. w tym promieniu od Polski pracuje 9 elektrowni jądrowych i każda z nich jest tak samo niebezpieczna jakby była w samej Polsce.. To, skoro i tak jesteśmy zagrozeni czemu nie mamy mieć własnej?
Odpisz
2 kwietnia 2025, 19:43
Ta elektrownia jest zbudowana i operowana we współpracy z Belgami. 50% mocy leci do nich. Ta elektrownia to piękny przykład jak być dobrymi sąsiadami i współpracować ponad granicami.
Odpisz
2 kwietnia 2025, 18:49
Patrząc z takiej perspektywy już tak nie razi
Odpisz
2 kwietnia 2025, 18:14
Jezu co
Odpisz
31 marca 2025, 14:44
Czarnobyl i Fukushima, i ich konsekwencje...
Odpisz
31 marca 2025, 13:35
Fr*ncja ogólnie jest gówniana
Odpisz
31 marca 2025, 13:38
@rumcajschr: Ogólnie cały Zachód jest gówniany
Odpisz
31 marca 2025, 14:02
@Nerius: Poza Baskami. Oni są spoko
Odpisz
Edytowano - 31 marca 2025, 13:39
@Anantashesha: Wlicz w to te jajca lmao
Odpisz