Nikt mi nigdy nie wmówi, że utwory pozytywistyczne to gówno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2025, 12:52
Fani lalki kiedy prawdziwa literatura (Ted Kaczyński manifesto)
Odpisz
3 kwietnia 2025, 18:33
Żeby to faktycznie sie bardziej skupiało na pozytywistycznych aspektach jak praca u podstaw społeczeństwa to by było spoko ale zamiast tego mamy jak Wokulski przez 3/4 książki zachowuje sie jak pic rel
Odpisz
3 kwietnia 2025, 12:41
Humanista approved 👍
Odpisz
3 kwietnia 2025, 09:53
wiedeni wchodzi na jajapl i pluje prostymi faktami
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2025, 09:41
Jak nie lubię pozytywizmu, to tak "Lalka" to bengier
Odpisz