Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar razemkowy_lewak

5 kwietnia 2025, 18:54

To nie tylko wina przedsiębiorstw i unii europejskiej, my jako konsumenci też przestaliśmy kupować nasze lokalne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2025, 13:06

To co napisałeś nie tylko nie jest dowodem na nic, ale też nie odnosi się w żaden sposób do moich słów.

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2025, 15:19

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

7 kwietnia 2025, 03:30

Hurra Autosan!

Avatar Nikokos9097

6 kwietnia 2025, 23:09

Imo ten mem to propaganda jakiegoś mentzenowego dziecka

Avatar Lakikus

6 kwietnia 2025, 18:46

20 lat w UE: żabka wszędzie.

Avatar Papasmerf44

6 kwietnia 2025, 16:23

Ach tak, uwielbiam chodzić na zakupy do stoczni.

Avatar Otis_

5 kwietnia 2025, 18:41

Błagam niech ktoś weźmie tego mema na serio i zacznie pisać jak to unia zła bo nam przedsiębiorstwa celowo poupadali i że fso to król marek samochodów jak król jest lew dżungli i inne takie bo bym sobie poczytał

Avatar mrak4

5 kwietnia 2025, 19:36

@Otis_: zapostuj to gdzieś na FB. trochę ich podprowokujesz w odpowiedziach i bedziesz miał "rozrywkę"

Avatar Knudson

6 kwietnia 2025, 11:18

@mrak4: moto retro press

Avatar Figarus

6 kwietnia 2025, 13:15

@Otis_: poczekaj na Crln7 i malinowego kota.

Avatar BUMPYSIA

6 kwietnia 2025, 14:32

@Figarus: dokładnie

Avatar Polakowaty

5 kwietnia 2025, 20:00

"- przepraszam, gdzie znajdę chleb i masło
- masło na przy mięsie, a pieczywo na przeciwko części układu jezdnego"

Avatar Boberek00

5 kwietnia 2025, 19:46

Ja do teraz kupuję mleko w Ursusie

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 5 kwietnia 2025, 18:29

Ej ej ale z winiarym to wypi.....ać z mapki

Avatar Kotel2077

5 kwietnia 2025, 18:23

Nie chcieli mi sprzedać bułek w banku polskim

Avatar Choomfie

5 kwietnia 2025, 18:18

Do dzisiaj kupuje artykuły spożywcze w
Fabryce Samochodów Osobowych

Avatar BlackMorbius61

5 kwietnia 2025, 17:45

ja idący kupić bułki do Stoczni Gdańskiej

Avatar Ignisus

5 kwietnia 2025, 18:01

@BlackMorbius61: pieczywo tylko ze Stoczni Gdynia

Avatar BUMPYSIA

5 kwietnia 2025, 18:14

@Ignisus: Stocznia Gdynia k...a świnia. Poproszę szynkę

Avatar BlackMorbius61

5 kwietnia 2025, 17:41

aż musiałem się iść wyszczać

Avatar Ignisus

5 kwietnia 2025, 17:43

@BlackMorbius61: ja też

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Jakby trochę nie fair

Północne Węgry

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Nie po oczach

Ziarenko traumy wyrosło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka