Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar razemkowy_lewak

5 kwietnia 2025, 18:54

To nie tylko wina przedsiębiorstw i unii europejskiej, my jako konsumenci też przestaliśmy kupować nasze lokalne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2025, 13:06

To co napisałeś nie tylko nie jest dowodem na nic, ale też nie odnosi się w żaden sposób do moich słów.

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2025, 15:19

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

7 kwietnia 2025, 03:30

Hurra Autosan!

Avatar Nikokos9097

6 kwietnia 2025, 23:09

Imo ten mem to propaganda jakiegoś mentzenowego dziecka

Avatar Lakikus

6 kwietnia 2025, 18:46

20 lat w UE: żabka wszędzie.

Avatar Papasmerf44

6 kwietnia 2025, 16:23

Ach tak, uwielbiam chodzić na zakupy do stoczni.

Avatar Otis_

5 kwietnia 2025, 18:41

Błagam niech ktoś weźmie tego mema na serio i zacznie pisać jak to unia zła bo nam przedsiębiorstwa celowo poupadali i że fso to król marek samochodów jak król jest lew dżungli i inne takie bo bym sobie poczytał

Avatar mrak4

5 kwietnia 2025, 19:36

@Otis_: zapostuj to gdzieś na FB. trochę ich podprowokujesz w odpowiedziach i bedziesz miał "rozrywkę"

Avatar Knudson

6 kwietnia 2025, 11:18

@mrak4: moto retro press

Avatar Figarus

6 kwietnia 2025, 13:15

@Otis_: poczekaj na Crln7 i malinowego kota.

Avatar BUMPYSIA

6 kwietnia 2025, 14:32

@Figarus: dokładnie

Avatar Polakowaty

5 kwietnia 2025, 20:00

"- przepraszam, gdzie znajdę chleb i masło
- masło na przy mięsie, a pieczywo na przeciwko części układu jezdnego"

Avatar Boberek00

5 kwietnia 2025, 19:46

Ja do teraz kupuję mleko w Ursusie

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 5 kwietnia 2025, 18:29

Ej ej ale z winiarym to wypi.....ać z mapki

Avatar Kotel2077

5 kwietnia 2025, 18:23

Nie chcieli mi sprzedać bułek w banku polskim

Avatar Choomfie

5 kwietnia 2025, 18:18

Do dzisiaj kupuje artykuły spożywcze w
Fabryce Samochodów Osobowych

Avatar BlackMorbius61

5 kwietnia 2025, 17:45

ja idący kupić bułki do Stoczni Gdańskiej

Avatar Ignisus

5 kwietnia 2025, 18:01

@BlackMorbius61: pieczywo tylko ze Stoczni Gdynia

Avatar BUMPYSIA

5 kwietnia 2025, 18:14

@Ignisus: Stocznia Gdynia k...a świnia. Poproszę szynkę

Avatar BlackMorbius61

5 kwietnia 2025, 17:41

aż musiałem się iść wyszczać

Avatar Ignisus

5 kwietnia 2025, 17:43

@BlackMorbius61: ja też

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Ch-chesz wyparować...?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jeszcze jak

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka