Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2017, 17:25
A gdzie ALLAH AKBAR w 2014??
Odpisz
1 marca 2016, 08:26
Przypomina mi to Agar.io
Odpisz
8 grudnia 2015, 13:19
where`is polska ?
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:38
@wixzator: z rzeszą
Odpisz
24 listopada 2015, 16:15
Rosja...
Odpisz
21 listopada 2015, 11:40
Szalone ludzie...
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2015, 17:11
Nigdy nie rozumiałam jakiemu kontynentowi, kraju, czemukolwiek odpowiada ten niebieski ball z Ziemią na środku. Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
19 września 2015, 20:43
ONZ - Organizacja Narodów Zjednoczonych (o ile się nie mylę)
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:39
ONZ ku*wo, nie wiesz?
Odpisz
28 grudnia 2015, 15:50
Grzeczniej, póki jeszcze mam cierpliwość do ciebie.
Odpisz
11 listopada 2014, 22:45
Jakim cudem ten helikopter lata !?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:06
czy tylko mi 3 rzesza przypomina mutanta?
Odpisz
19 sierpnia 2014, 13:35
@coloman: Chyba tak.
Odpisz
9 listopada 2014, 09:10
@coloman: tak
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2014, 14:36
Taka dwie małe poprawki, w 1939 Niemcy okupowali tylko Polskę, wtedy jeszcze nie okupowali Danii, Norwegii, Holandii, Belgii i Francji. Druga poprawka : w 1939 Niemcy, Austria i Czechy to była jedność, Austrii i Czech nie było wtedy na mapie, więc dlaczego autor dodał ich flagi ?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 18:58
@andrexo: Norwegii, Dani, Holandii i Belgii też nie było :-D
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:22
@randalf28: w 1939 Norwegia Dania Holandia Belgia była na mapie zniknęły pod naporem 3 Rzeszy w 1940 fall Gelb
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:54
Ustosunkowałem się do ostatniego zdania andrexo.
Odpisz
22 sierpnia 2014, 07:17
@randalf28: Ale w 1939 jeszcze były :-)
Odpisz
22 sierpnia 2014, 16:08
@andrexo: Aha bo wam chodziło konkretnie o rok 1939....
Mój błąd :-D
Odpisz
19 sierpnia 2014, 15:00
Korea najlepsza
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:33
@graywolf: Grecja i Finlandia z 1939 też dobre.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:24
@graywolf: Gdzie masz Koreę w 1939 ?
Odpisz
22 sierpnia 2014, 07:19
Pewnie chodziło mu o tą Koreę z 2014...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:39
nazi najlepsze xD
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:22
Dlaczego Żydzi nie są okrągli jak reszta krajów??
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:30
@Bellsprout: Żydowska logika (po prostu żart ze strony autora)
Odpisz
20 sierpnia 2014, 13:33
Życzę głównej.
Odpisz