Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zdeklasowani znowu
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2019, 10:17
Tyle chlebusia na marne!
Odpisz
4 listopada 2016, 18:50
faceci zrozumieją
Odpisz
22 sierpnia 2014, 11:56
I tak powstał jacek1s. ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2014, 14:09
@BlackNinja77: jacek1s był zapiekany televizorem?
Odpisz
25 sierpnia 2014, 17:16
tak ._.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2014, 15:11
czym to było zapiekane !? kaloryferem czy krata po browarach :D
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:34
@Bodex: telewizorem XD
Odpisz
22 sierpnia 2014, 07:34
@Bodex: Po siłce będziesz rozgrzany, to przyłóż do bicepsa i po 5 min powinno być gotowe ;p
Odpisz
22 sierpnia 2014, 07:53
@skate07071: po siłowni jem co innego :D aczkolwiek nie pogardził bym taką zapiekanką
Odpisz
22 sierpnia 2014, 07:54
@Bodex: No to 1/4 zapiekanki wszamasz a resztę zostawisz na później.
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2014, 14:04
Na liście obrazków, aby uruchomić gifa należało kliknąć w wybranego gifa. Zrobiliśmy mały eksperyment i teraz (w wersji na komputer) wystarczy najechać, aby uruchomić gifa. Jak podoba Wam się ten nowy sposób?
Do testów polecamy kategorię gify: www.obrazki.jeja.pl/nowe,16,gify.html
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:18
@jejapl: Mnie strasznie wku*wia bo gdy sobie scrolluję to mi samo GIFa włącza. Klikanie było fajniejsze bo mogłem włączyć GIfa kiedy chciałem, a teraz to cały czas przez pomyłkę włączam -,-
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:21
@jejapl: hm mi sie tam podoba bo i tak sprawdzam wszystko :D
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:25
@Quatum: w sumie masz racje
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:33
@jejapl: Czy moglibyście zrobić na jeja taki event o nazwie "tydzień pamięci" i przez tydzień jeja pl miało by wygląd jednej z wybranych przez społeczność starych wyglądów tej strony np jeja sprzed 2-3 lat i wygląd tej strony jak 2-3 lata temu co wy na to ?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:53
@jejapl: Jak dla mnie spoko
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:57
@jejapl: a ja myślałem,że myszka mi się sama klika xD
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:05
@jejapl: Dla mnie spx. Ale jakbyście mogli to ogarnijcie tych trolli bo to się robi już denerwujące, że mają prawie wolną rękę na jeja i robią co chcą. Dziękuje tyle z mojej strony i pozdro.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:48
@jejapl: Przydałoby się naprawić "Strony www" Panie dziejaszku :P
Odpisz
21 sierpnia 2014, 15:53
@jejapl: bardzo fajny pomysł jeja, bardzo mi się podoba, takiego czegoś jeszcze nie widziałem nigdzie. Aczkolwiek jest bardzo ciekawe rozwiązanie dla leniwych.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 16:04
@jejapl: Nie , czasami nie chcę włączać gifów a mi się włączają same -,-
Odpisz
21 sierpnia 2014, 16:36
@jejapl: Jest okej :D
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:10
@jejapl: a jak uruchomić gifa na aplikacji mobilnej?
Odpisz
21 sierpnia 2014, 17:27
@jejapl: Jest to denerwujące, ale myślę że z czasem się człowiek przyzwyczai.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 19:37
@jejapl: Mi się podoba.
Odpisz
21 sierpnia 2014, 21:08
@jejapl: proszę o komentarze w dowcipach
Odpisz
21 sierpnia 2014, 23:12
@jejapl: Dziwne bo u mnie to nie działa :(
Odpisz
21 sierpnia 2014, 20:40
Wygląda na smaczną...
Odpisz
21 sierpnia 2014, 18:30
Brakuje tylko tego kota z podpisem "deep breathing"
Odpisz
21 sierpnia 2014, 18:27
jacek1s - Snuff Film =D
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:31
Dobry pomysł, może sobie zrobię :-)
Odpisz
21 sierpnia 2014, 14:22
chyba lvl 99
Odpisz