Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

3 kwietnia 2025, 16:23

a gra to kolejne mario karty takie same jak każde inne z tym, że można zjechać z drogi kawałek

Avatar LadyDialga

4 kwietnia 2025, 16:38

@FluttershyIsNOTaDoormat: albo nowe symulatory chodzenia z przeterminowanymi o 15 lat animacji i teksturami znane jako nowe pokemony erze 3dsa

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

4 kwietnia 2025, 17:13

@LadyDialga: i jeszcze zbugowane jak cyberpunk na wyjściu

Avatar Papasmerf44

9 kwietnia 2025, 13:44

@FluttershyIsNOTaDoormat: Pomyśl jeszcze o nowych Pokemonach. Ten sam odgrzewany kotlet, który już dawno zdążył cały spleśnieć z nowymi bajerami, które można policzyć na palcach. Także współczuję pracownikom takiego ciasnego terminu na zrobienie gry (3 lata). Może to wystarczało podczas robienia gier na Gameboye, ale nie na konsole zaawasowane.

Avatar Papasmerf44

9 kwietnia 2025, 13:38

Jak w Polsce te gry na Przełącznik 2 będą miały ceny ponad 300 zł to się chyba zastrzelę.

Avatar TheGreatcat

5 kwietnia 2025, 07:59

I pewnie do nowego switcha trzeba będzie zrobić nowy piracki emulator, żeby piracja wersja tej gry działała. nie żeby cokolwiek co robi teraz nintengo było w ogóle warte wysiłku piracenia szmelcu od beznadziejnej firmy która jedyne co potrafi to robić odgrzewane kotlety i pozywać każdego o każdą pierdołę.

Avatar mrak4

4 kwietnia 2025, 18:05

hurr durr, coś nie jest dostępne dla każdego. po pierwsze to że cb nie stać to nie oznacza że mają obniżyć ceny. trudno, bedzie to coś dla bogatszych. masz inne alternatywy.
a po drugie słupki sprzedaży im nie bedą się zgadzały to będą coś kombinować. ale oczywiście trzeba zrozumieć koncept "na coś mnie nie stać to nie kupuję"

Avatar kreatywnylogin

4 kwietnia 2025, 22:40

@mrak4: bait used to be believable

Avatar Stevee

3 kwietnia 2025, 15:50

No i jeszcze 90 dolarów za wersje pudełkową

Avatar LadyDialga

4 kwietnia 2025, 16:38

@Stevee: i jeszcze dlc za połowę ceny

Avatar Boberek00

Edytowano - 3 kwietnia 2025, 15:46

i to k...a jest ...jowe jak tania czekolada z tesco
bo reszta konsoli zapowiada się dobrze
i tu kurna taka rysa

Avatar zx2001

3 kwietnia 2025, 16:30

@Boberek00: Nie obrażaj Tesco, ono miało standardy.

Avatar Boberek00

4 kwietnia 2025, 16:19

@zx2001: ale ich czekolady nie

Avatar SonnyCrockett

4 kwietnia 2025, 16:11

kiedy myślisz że nintendo jest japońskie a tu sie okazuje że jest żydowskie

Avatar TrueStoryGuy

3 kwietnia 2025, 18:46

Konsumpcjonizm w najlepszej formie.

Avatar rozwalgo

3 kwietnia 2025, 17:32

Steam Deck:

Avatar CzerwonyPoniacz

3 kwietnia 2025, 16:02

fanboys will be fanboys

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Deal życia

Przerwa na herbatkę

To bilet w jedną stronę skarbie

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka