@FluttershyIsNOTaDoormat: Pomyśl jeszcze o nowych Pokemonach. Ten sam odgrzewany kotlet, który już dawno zdążył cały spleśnieć z nowymi bajerami, które można policzyć na palcach. Także współczuję pracownikom takiego ciasnego terminu na zrobienie gry (3 lata). Może to wystarczało podczas robienia gier na Gameboye, ale nie na konsole zaawasowane.
I pewnie do nowego switcha trzeba będzie zrobić nowy piracki emulator, żeby piracja wersja tej gry działała. nie żeby cokolwiek co robi teraz nintengo było w ogóle warte wysiłku piracenia szmelcu od beznadziejnej firmy która jedyne co potrafi to robić odgrzewane kotlety i pozywać każdego o każdą pierdołę.
hurr durr, coś nie jest dostępne dla każdego. po pierwsze to że cb nie stać to nie oznacza że mają obniżyć ceny. trudno, bedzie to coś dla bogatszych. masz inne alternatywy.
a po drugie słupki sprzedaży im nie bedą się zgadzały to będą coś kombinować. ale oczywiście trzeba zrozumieć koncept "na coś mnie nie stać to nie kupuję"
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2025, 16:23
a gra to kolejne mario karty takie same jak każde inne z tym, że można zjechać z drogi kawałek
Odpisz
4 kwietnia 2025, 16:38
@FluttershyIsNOTaDoormat: albo nowe symulatory chodzenia z przeterminowanymi o 15 lat animacji i teksturami znane jako nowe pokemony erze 3dsa
Odpisz
4 kwietnia 2025, 17:13
@LadyDialga: i jeszcze zbugowane jak cyberpunk na wyjściu
Odpisz
9 kwietnia 2025, 13:44
@FluttershyIsNOTaDoormat: Pomyśl jeszcze o nowych Pokemonach. Ten sam odgrzewany kotlet, który już dawno zdążył cały spleśnieć z nowymi bajerami, które można policzyć na palcach. Także współczuję pracownikom takiego ciasnego terminu na zrobienie gry (3 lata). Może to wystarczało podczas robienia gier na Gameboye, ale nie na konsole zaawasowane.
Odpisz
9 kwietnia 2025, 13:38
Jak w Polsce te gry na Przełącznik 2 będą miały ceny ponad 300 zł to się chyba zastrzelę.
Odpisz
5 kwietnia 2025, 07:59
I pewnie do nowego switcha trzeba będzie zrobić nowy piracki emulator, żeby piracja wersja tej gry działała. nie żeby cokolwiek co robi teraz nintengo było w ogóle warte wysiłku piracenia szmelcu od beznadziejnej firmy która jedyne co potrafi to robić odgrzewane kotlety i pozywać każdego o każdą pierdołę.
Odpisz
4 kwietnia 2025, 18:05
hurr durr, coś nie jest dostępne dla każdego. po pierwsze to że cb nie stać to nie oznacza że mają obniżyć ceny. trudno, bedzie to coś dla bogatszych. masz inne alternatywy.
a po drugie słupki sprzedaży im nie bedą się zgadzały to będą coś kombinować. ale oczywiście trzeba zrozumieć koncept "na coś mnie nie stać to nie kupuję"
Odpisz
4 kwietnia 2025, 22:40
@mrak4: bait used to be believable
Odpisz
3 kwietnia 2025, 15:50
No i jeszcze 90 dolarów za wersje pudełkową
Odpisz
4 kwietnia 2025, 16:38
@Stevee: i jeszcze dlc za połowę ceny
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2025, 15:46
i to k...a jest ...jowe jak tania czekolada z tesco
bo reszta konsoli zapowiada się dobrze
i tu kurna taka rysa
Odpisz
3 kwietnia 2025, 16:30
@Boberek00: Nie obrażaj Tesco, ono miało standardy.
Odpisz
4 kwietnia 2025, 16:19
@zx2001: ale ich czekolady nie
Odpisz
4 kwietnia 2025, 16:11
kiedy myślisz że nintendo jest japońskie a tu sie okazuje że jest żydowskie
Odpisz
3 kwietnia 2025, 18:46
Konsumpcjonizm w najlepszej formie.
Odpisz
3 kwietnia 2025, 17:32
Steam Deck:
Odpisz
3 kwietnia 2025, 16:02
fanboys will be fanboys
Odpisz