Niebezpieczeństwa przybijania żółwika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pozdrawiam świetliki
Równi i równiejsi
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2014, 17:06
o co tu chodzi?
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2014, 20:03
nie jestem pewien, ale chyba o to, że za mocno przybił i poczuł się jak osiłek czy coś w tym stylu :P
Lub też po prostu nie ma sensu
Odpisz
24 sierpnia 2014, 22:48
To nie ma najmniejszego sensu
Odpisz
19 sierpnia 2014, 14:08
Ekchm... Może przetłumacz a później wrzucaj Gavardo
Odpisz
24 sierpnia 2014, 17:02
@Equilibrium: (tak wiem to stary komentarz) zostało już przetłumaczone
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2014, 17:03
@mrklorens: już widzę xd
Odpisz